رئیس جمهور مكزیك:

ترامپ به جای ما تولید نفت آمریكا را می كاهد

ترامپ به جای ما تولید نفت آمریكا را می كاهد به گزارش المور رئیس جمهوری مكزیك اظهار داشت: ترامپ به جای ما تولید نفت آمریكا را می كاهد.به گزارش المور به نقل از وزارت نفت، آن درس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهوری مكزیك روز جمعه (۲۲ فروردین ماه) درباره گفتگوی تلفنی خود با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریكا اعلام نمود: با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریكا برای كاهش تولید نفت به توافق رسیده ایم.
وی افزود: مكزیك تولید روزانه نفت خویش را ۱۰۰ هزار بشكه می كاهد و قرار شده است ایالات متحده آمریكا هم برای جبران سهم مكزیك روزانه تا ۲۵۰ هزار بشكه اضافه تر از تولید نفت خود بكاهد.
رئیس جمهور مكزیك اضافه كرد: وقتی به ترامپ گفتم كه توان ما برای كاهش عرضه، تنها ۱۰۰ هزار بشكه است و ما كاری بیشتر از این نمی توانیم انجام دهیم، بسیار سخاوتمندانه به من گفت آنها كمك می كنند و تولید روزانه ۲۵۰ هزار بشكه نفت را كم می كنند. ازاین رو برای این مورد از او تشكر می كنم.
وی افزود: اوپك و متحدانش معروف به اوپك پلاس در نشست روز پنجشنبه (۲۱ فروردین ماه) از راه وبینار بر سر كاهش تولید روزانه ۱۰ میلیون بشكه در ماه های مه و ژوئن ۲۰۲۰ توافق كردند.
به گفته این مقام مكزیكی همه تولیدكنندگان عضو و غیرعضو اوپك حاضر در توافق نامه همكاری (۲۲ كشور) به استثنای مكزیك در نشست فوق العاده بیشتر از ۱۰ ساعته وزیران نفت و انرژی اوپك درباره موارد مورد اشاره به توافق رسیدند، در نتیجه این توافق مشروط به رضایت مكزیك است.

1399/01/24
14:59:05
5.0 / 5
3137
تگهای خبر: آمریكا , تولید , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است