5 دستگاه تصفیه هوای خانگی برتر سال 2020

5 دستگاه تصفیه هوای خانگی برتر سال 2020 به گزارش المور در این متن تلاش شده صادقانه، مزایا و معایب بهترین دستگاه های تصفیه هوای خانگی سال ۲۰۲۰ را بررسی نماییم.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام آی ناین، باآنكه بعضی از این محصولات در بازار به راحتی پیدا نمی گردد اما می توانید از این متن هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا و مشخصات بهترین انتخاب، استفاده كنید.
۱ ) RABBIT AIR MINUSA۲
این دستگاه تصفیه هوا هم اكنون در صدر فهرست بهترین دستگاه تصفیه هوا قرار دارد. این محصول به لطف سیستم تصفیه ۶ مرحله ای و دفع زدایی بی نظیر توانسته هوا را به بهترین شكل ممكن تصفیه و پاكیزه ترین و تازه ترین هوا را در اختیار خریداران قرار دهد.
فیلترهای این دستگاه:
۱. پیش فیلتر: در مرحله اول هوای آلوده از پیش فیلتر عبور می كند و در آن جا تمام ذرات بزرگ مانند گرد و غبار و موی حیوانات خانگی جذب می شود.
۲. فیلتر متوسط: گرده های كوچك و شوره حیوانات خانگی كه از پیش فیلتر عبور كرده، در این مرحله به دام می افتند.
۳. فیلتر پیشترفته HEPA: فیلتر هپا ۹۹.۹۷% كل آلرژن، ویروس، و به صورت كلی ذرات بزرگتر از ۰.۳ میكرون را جذب می كنند. RABBIT AIR فرایند فیلترهای خویش را پیشرفته كرده و به همین علت سبب افزایش بهره وری و عمر فیلتر هپا شده است.
۴. فیلتر كربن فعال: بو، دود و بخارات شیمیایی را از بین می برد.
۵. یون ساز: آخرین خط دفاعی یونیزه كننده است كه حتی ریزترین ذرات آلاینده را جذب می كند. این گزینه را می توان روشن یا خاموش كرد.

دستگاه های تصفیه هوای رایج معمولا ۲ یا ۳ فیلتر هوای مكانیكی دارد، در حالیكه این دستگاه با ۵ فیلتر مختلف و یون ساز، یكی از بهترین دستگاه های تصفیه هوا است.
۲ ) LEVOIT CORE ۳۰۰ بهترین تصفیه هوای قابل حمل
اگر می خواهید بهترین دستگاه تصفیه هوا مقرون به صرفه كه مورد اعتماد همگان است، بخرید، این محصول را سفارش می نماییم. این دستگاه تصفیه هوا جوایز مختلف بهترین دستگاه تصفیه هوای قابل حمل كسب كرده است.
فیلترهای این دستگاه:
۱. پیش فیلتر: این فیلتر اولیه نایلونی قادر به جذب ذرات بزرگی از آلاینده هاست. می توانید به صورت مرتب این فیلتر را با جاروبرقی تمیز كنید.
۲. فیلتر HEPA حقیقی: این فیلتر می تواند تا ۹۹.۹۷% ذرات، گرد و غبار و آلرژن ها ( ویروس، میكروب، باكتری و هرچه باعث حساسیت شود) تا ۰.۳ میكرون را جذب نماید. همینطور این فیلتر دارای جذب كننده سم برای مناطقی كه میزان دود بالایی دارند و جذب باكتری برای محیط هایی با رطوبت سنگین، می باشد.
۳. فلیتر كربن فعال: برای از بین بردن دود و بو در خانه عالی است.
۳ ) COWAY AP-۱۵۱۲HH بهترین در عملكرد
COWAY بهترین دستگاه تصفیه هوا محصول كره جنوبی در سال ۲۰۲۰ و یكی از بهترین تصفیه هوا در دنیا است.
فیلترهای این دستگاه:
۱. پیش فیلتر: این فیلتر قابل شست و شو بوده و ذرات بزرگ آلاینده، موی حیوانات و گرد وغبار را می زداید.
۲. فیلتر كربن فعال: این فیلتر تمام تلاش خویش را برای از بین بردن و به دام انداختن گازهای مضر انجام می دهد تا محیطی بدون بو و گاز و دوده تحویل دهد.
۳. یونیزه كننده: دستگاه ویروس كش كه می تواند حتی ریزترین ذرات موجود در هوا را به دام انداخته و باردیگر آنرا به فیلترهای دیگر ارسال نماید. این گزینه را می توان فعال یا غیرفعال كرد.
۴)ALLERGENREMOVER HPA۳۰۰ HONEYWELL TRUE HEPA عملكرد بالا
هانیول فقط یك برند تصفیه هوا نیست. این برند در تمامی چالش های جهان مانند انرژی، امنیت و بهره وری، فناوری هایی را اختراع و تولید می كند. دستگاه تصفیه هوا هانیول دستگاهی قدرتمند برای بودجه كم تا متوسط است. استعلام موجودی از نمایندگی هانیول
فیلترهای این دستگاه:
۱. پیش فیلتر: این فیلتر به جذب VOC، گاز، بو و ذرات بزرگ كمك می نماید.
۲. فیلتر هپا حقیقی: آنچه در مورد فیلتر هپا مهم می باشد این است كه تنها محصولاتی كه دارای استاندارد آمریكا و از نظر بازدهی بالا باشند، عنوان True HEPA را كسب می كنند كه این دستگاه دارای این نوع فیلتر است.


۵ ) VINIX AM۹۰ بهترین قیمت بازار در تصفیه هوای هوشمند
این دستگاه تصفیه هوا با طراحی اختصاصی به همراه فناوری پیشرفته، یكی از بهترین برندهای كره ای برای هر نوع حساسیت به حیوانات خانگی است. VINIX AM۹۰، دستگاه تصفیه هوایی هوشمند و مقرون به صرفه است.
فیلترهای این دستگاه:
۱. پیش فیلتر
۲. فیلتر كربن فعال
۳. فیلتر هپا حقیقی
۴. Winix PlasmaWave: فناوری اختصاصی Winix برای نابود كردن آلاینده ها است. این خصوصیت قابل روشن و خاموش شدن است.


انتهای رپرتاژ آگهی


1399/01/30
16:26:27
5.0 / 5
3028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است