توسعه و گسترش برنامه های آموزشی بانك توسعه تعاون به شیوه از راه دور

توسعه و گسترش برنامه های آموزشی بانك توسعه تعاون به شیوه از راه دور به گزارش المور مركز آموزش و پژوهش بانك توسعه تعاون مبتنی بر رویكرد مدیریت اقتضایی به تناسب شرایط موجود در كشور و بانك با تبدیل تهدیدهای ناشی از كووید ۱۹ به فرصت توسعه برنامه های آموزشی، نوآوری آموزشی را بعنوان راهبردی مهم در پیش گرفته است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانک توسعه تعاون، میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش با اشاره به توسعه برنامه های آموزشی با رویکرد ترکیبی، به شیوه آنلاین و در بستر اینترنت اظهار داشت: طی یک ماه اخیر، ضمن کاربست راهبردهای نوآورانه، برنامه های آموزشی در بانک از ترکیب و تنوع بیشتری در حوزه های مدیریتی، ارزی، زبان انگلیسی، اعتباری، خدمات و محصولات و بانکداری دیجیتال برخوردار شده است.
میرزاخانی در مورد بهره گیری از شیوه آموزش آنلاین، اضافه کرد: در دو هفته گذشته برنامه های آموزشی ارزی و زبان انگلیسی ویژه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل و مدیران امور ستادی طراحی و در حال اجرا می باشد.
او همینطور تصریح کرد: دوره های آموزشی ویژه روسای ادارات ستادی، مدیران شعب استان ها هم به شیوه آنلاین و در بستر اینترنت در حال برگزاری است.
میرزاخانی با اشاره به آغاز برنامه آموزشی مدیریت پایه بانکی ویژه مدیران مدیریت شعب استان ها، هدف این برنامه را توسعه مهارت مدیریتی مدیران استان با تمرکز بر دو بال دانش و تجربه عنوان نمود و اظهار داشت: بهره گیری از تجربیات مدیران مجرب بانکی زمینه به حرکت درآمدن این بال توسعه را فراهم می آورد و در این راستا جمال لیوانی از مدرسین خبره و از مدیران با سابقه نظام بانکی انتخاب شده و با مشارکت وی برنامه آموزشی طراحی و تدوین شده است.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با اشاره به تنوع دوره های آموزشی در حال اجرا اظهار داشت: دوره آموزشی آشنایی با خدمات و محصولات بانک ویژه سایر گروه های شغلی همچون همکاران شعب، دوره آموزشی ارزی ویژه همکاران فعال در واحدهای ارزی و مدیران مدیریت شعب استان ها، دوره آموزشی آشنایی با بانکداری دیجیتال برای همکاران ستادی طراحی شده و در حال برگزاری می باشد.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۳۹۹ در کنار آموزش های آنلاین و تولید منابع آموزشی، برنامه ها و شیوه های متنوع تر و نوآورانه تری برای توسعه دانش، بینش و مهارت مدیران و کارکنان بانک از جانب مرکز در سطح بانک به اجرا درخواهد آمد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/03/16
12:44:08
5.0 / 5
2205
تگهای خبر: ارز , بانك , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است