حمایت ویژه بانك توسعه تعاون استان البرز از شركت های شهرك صنعتی اشتهارد

حمایت ویژه بانك توسعه تعاون استان البرز از شركت های شهرك صنعتی اشتهارد بانك توسعه تعاون استان البرز از شركت های شهرك صنعتی اشتهارد بعنوان یكی از بزرگ ترین شهرك های صنعتی كشور به صورت ویژه حمایت می كند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام بانک توسعه تعاون، علی غیاثی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد اظهار داشت: پشتیبانی از شرکت های فعال مستقر در شهرک های صنعتی از اولویت های بانک بوده و مجموعه مدیریت بانک همواره پشتیبان بخش های تولیدی اقتصاد می باشند.
وی طی بازدید از شرکت های کارتن خورشید، داروسازی فندا و چرم ستاره وطن اظهارداشت: این شرکت ها از مشتریان قدیمی و ثابت بانک می باشند و طی سال های اخیر از خدمات ویژه بانکی و اعتباری بانک توسعه تعاون استفاده نموده اند.
امید است با عرضه خدمات مطلوب به واحدهای تولیدی و صنعتی؛ فرآیندهای در رابطه با راهبرد رونق و جهش تولید تقویت گردیده و سطح اشتغال در این بخش ها افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه حضور بیشتر از ۷۰۰ واحد فعال در این شهرک صنعتی سبب تبدیل این شهرک بعنوان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور شده است اظهار داشت: کارآفرینان، تعاونگران و تولیدکنندگان برای تداوم سطح مناسب تولید، نیازمند تزریق سرمایه و حمایت ویژه هستند و با عنایت به جایگاه و رسالت سیستم بانکی کشور در زمینه پشتیبانی از تولید، این بانک مطابق راهبردهای اصلی خود، به جایگاه ویژه ای در بین مؤسسات مالی به لحاظ عرضه خدمات تسهیلاتی و بانکی به واحدهای فعال در شهرک صنعتی اشتهارد دست یافته است.
غیاثی همینطور تصریح کرد: بانک توسعه تعاون استان البرز با تمام توان و ظرفیت آماده عرضه خدمات مالی و اعتباری به شرکت های مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد و سایر شهرک های صنعتی استان می باشد، تا شاهد پیشرفت روز افزون استان و افزایش سرانه اشتغال در جهت افزایش توان تولید آنها باشیم.


انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/03/27
14:12:36
5.0 / 5
2691
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است