آخر خرداد آخرین مهلت جهت شركت در جشنواره خدمات غیر حضوری بانك تجارت

آخر خرداد آخرین مهلت جهت شركت در جشنواره خدمات غیر حضوری بانك تجارت به گزارش المور جشنواره خدمات غیرحضوری بانك تجارت در همراه بانك، اینترنت بانك تجارت و اپلیكیشن ˮستˮ با استقبال هموطنان تا آخر خرداد ماه ادامه دارد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک تجارت، جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت با هدف حفظ سلامت و تشویق مشتریان به استفاده ازخدمات غیر حضوری بانک شامل استفاده از خدمات غیر حضوری شامل همراه بانک، اینترنت بانک تجارت واپلیکیشن " ست "با استقبال هموطنان و کاربران روبرو شده است. کاربران جهت شرکت در جشنواره خدمات غیر حضوری بانک تجارت تا آخر خرداد ماه فرصت دارند تا ازجوایز متنوع این جشنواره برخوردار شوند.
شرکت کنندگان می توانند ضمن انجام عملیات بانکی و مالی خود یکی از برندگان جوایز این جشنواره شامل ۵۰۰ جایزه ۵ میلیون ریالی شوند.


کسب امتیاز در جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت به صورت انجام حداقل ۵ تراکنش با حداقل مبلغ تراکنش۵۰ هزار ریال در طول دوره این جشنواره از راه هر یک از درگاه های اینترنت بانک و همراه بانک است و برای انتقال وجه شتابی (کارت به کارت) و پرداخت قبوض۱۰۰ امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا ۲۰ امتیاز، انتقال وجه داخلی و خرید شارژ ۱۰امتیاز و تراکنش در اپلیکیشن ست برای پرداخت خلافی خودرو و موتور و پرداخت قبوض۱۰۰امتیاز، عوارض آزادراه۵۰ امتیاز، پرداخت بدهی طرح ترافیک۳۰ امتیاز، بسته اینترنتی۲۰ امتیاز و خرید شارژ۱۰ امتیاز در نظر گرفته شده است.
بر مبنای آمار، تابحال بیشتر از سه میلیون و ۱۸۸ هزار نفر از کاربران در جشنواره امتیاز کسب کرده اند و تعداد کاربرانی که شرایط لازم امتیازی (۳۰۰ امتیاز حداقل پنج تراکنش) را دارند به عدد یک میلیون و ۲۷۸ هزار کاربر بالغ شده است. همینطور در اپلیکیشن ست ۱۹۳۵ نفر واجد شرایط شرکت در جشنواره شده اند.
بانک تجارت تابحال به ۱۸۰ نفر از کاربران در چارچوب جشنواره های مختلف خدمات غیر حضوری جوایز نفیسی اهدا کرده است.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/03/30
11:57:59
5.0 / 5
2687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است