مدیرعامل شركت پاكسان:

پاكسان برندهای قابل افتخاری دارد كه نباید از آن غافل شد

پاكسان برندهای قابل افتخاری دارد كه نباید از آن غافل شد المور: دومین نشست هم اندیشی مدیرعامل با معاونین و مدیران شركت پاكسان اجرا شد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پاکسان، این جلسه روز چهارشنبه چهارم تیرماه سال جاری در محل سالن کنفرانس شرکت پاکسان با حضور بقائی مدیرعامل و تمامی معاونین و مدیران شرکت پاکسان انجام شد.
در ابتدای جلسه و ادامه موضوعات جلسه اول، بخش های مختلف آماری داشبرد مدیریت، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. درباب مندرجات هر قسمت توسط مدیران آن واحد توضیحاتی درباره میزان تولید، خروج محصولات از کارخانه، میزان بارگیری، میزان فروش در بخش های فروش داخلی، صادرات و محصولات صنعتی و... ارائه شد.
به گزارش پاکسان نیوز، در این نشست هر یک از مدیران، پیشنهادهایی در جهت عملکرد بهتر سازمان ارائه کردند و بقائی در تایید بعضی از آنها ضمن ارائه راهکار عملیاتی دستور پیگیری صادر کرد.
در بخش دیگر این جلسه هم اندیشی، میلاد شمس معاون بازاریابی و فروش و مدیر این واحد توضیحات و پیشنهادهایی در حوزه توسعه محصول و برند ارائه کردند. درباب بخش های مختلف این پیشنهاد، تصمیماتی اتخاذ شد.
مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن قدردانی از مدیران بخش های گوناگون، پویایی و توجه هر بخش به عملکرد سایر قسمت ها را، مسیر موفقیت شرکت معرفی نمود و اظهار داشت: جلسات هم اندیشی علاوه بر مشخص کردن رویه کاری هر واحد، دیگر بخش ها را نسبت به عملکرد سایر واحدها آشنا می کند.
بقائی با اشاره به اهمیت این جلسه ها اضافه کرد: از دل این جلسات است که ایده ها، نوآوری ها و برنامه های جدید و... شکوفا می شود.


ایشان سپس با اشاره به امکانات پاکسان اضافه کرد: شرکت پاکسان، صاحب نام و خوش آوازه است. برندهای محبوبی دارد که باید از آن در ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولات استفاده نمود. مغفول ماندن قسمتی از این امکانات در برهه حساس کنونی قابل چشم پوشی نیست و باید برای هرچه بهتر شدن فعالیتمان در بازارهای داخلی و بین المللی با ارائه محصولات جدید تلاش نماییم.
رونمایی از ارزش های سازمانی پاکسان
در ادامه این جلسه مدیرعامل پاکسان صداقت و کرامت انسانی، مشتری مداری و تعهد اجتماعی، مشارکت و مسئولیت پذیری و عملکرد بهره ور و نتیجه گرایی را جزء لاینفک ارزش های سازمانی معرفی نمود و تصریح کرد: پاکسان شرکتی با قدمت است. ما بعنوان عضوی از این خانواده بزرگ برای دستیابی به موفقیت باید از همه جهات و ابعاد رشد نماییم و به شکوفایی برسیم. این تنها در سایه تبیین درست و همه جانبه ارزش های سازمانی امکان پذیر است.
در آخر این جلسه مدیرعامل، معاونین و مدیران بخش های مختلف به نمایندگی از واحد خود مرام نامه «ارزش های سازمانی شرکت پاکسان» را امضا کردند.
بقایی مدیرعامل پاکسان نیز ضمن امضای این مرام نامه در حاشیه آن نوشت: با توکل خداوند و عمل به ارزش های سازمانی و همت همکاران ارجمند و شایسته می توانیم مسیر رشد و تعالی شرکت معظم پاکسان را طی نماییم.


دیگر معاونین و مدیران مجموعه نیز با امضای آن متعهد شدند در جهت تعالی این مجموعه بیش از پیش کوشش کنند و از تمامی امکانات و توانمندی های واحد تحت مدیریت خود در امتداد پیش برد اهداف سازمانی و اجرائی کردن برنامه های خط مشی شرکت پاکسان نهایت استفاده را ببرند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/04/07
20:51:24
5.0 / 5
2578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است