دموكرات ها پیشنهاد تامین مالی دیوار مرزی ترامپ را رد كردند

دموكرات ها پیشنهاد تامین مالی دیوار مرزی ترامپ را رد كردند المور: دموكرات های آمریكا اعلام نمودند كه با آغاز مذاكرات سخت بر سر آینده مهاجران جوان غیرقانونی كه با نام دریمرز شناخته می شوند، پیشنهاد تامین مالی دیوار مرزی رییس جمهور ترامپ را رد كرده اند.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، دموكرات های آمریكا اعلام نمودند كه با آغاز مذاكرات سخت بر سر آینده مهاجران جوان غیرقانونی كه با نام دریمرز شناخته می شوند، پیشنهاد تامین مالی دیوار مرزی رییس جمهور ترامپ را رد كرده اند.
یك روز بعد از آخر تعطیلی دولت كه به كشمكش بر سر مهاجران مرتبط بود، رهبر سناتورهای دموكرات، چاك شومر، اظهار داشت كه این پیشنهاد را به این علت رد كرده است كه ترامپ نتوانسته است به مفاد توافقی كه در روز جمعه بین این دو نفر صورت گرفته است عمل كند.
شومر به خبرنگاران اظهار داشت: ازاین رو ما مجبوریم با اصول جدیدی كار خویش را شروع نماییم و پیشنهاد دیوار از روی میز كنار می رود. یكی از دستیاران هم اظهار داشت كه این پیشنهاد روز یكشنبه رد شده است.
ترامپ در آخر شب روز سه شنبه به وقت آمریكا در توییتر خود نوشت: چاك شومر در حالیكه گریه می كرد، بخصوص بعد از شكست تحقیرآمیزش، حالا كاملا درك می كند كه اگر دیوار نباشد، داكا (قانون مهاجرتی) هم در كار نخواهد بود. ما باید ایمنی و امنیت داشته باشیم و در كنار هم با یك ارتش قدرتمند برای مردم بزرگ خود تلاش نماییم.
انجمن اسپانیك كنگره روز سه شنبه نگرانی های خویش را در مورد این كه جمهوری خواستار مجلس نمایندگان به دنبال لایحه مهاجرتی سخت گیرانه ای باشند كه توسط رییس كمیته دادگستری، باب گودلیت، نوشته شده است.
در لایحه مجلس نمایندگان به دریمرز اجازه داده می گردد كه به جای این كه در مسیری برای دریافت سیتیزنشیپ (حق شهروندی آمریكا) قرار بگیرند، ویزای خویش را سه ساله تمدید كنند. همینطور طبق این لایحه ۱۰۰۰۰ مامور مرزی بیشتر استخدام خواهد شد و بعضی از برنامه های ویزا هم مسدود می گردد و گام های دیگری هم برای پیدا كردن افرادی كه به شكل غیرقانونی در این كشور زندگی می كنند، برداشته خواهد شد.

1396/11/06
17:48:00
5.0 / 5
4568
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است