پرداخت تسهیلات بانك توسعه تعاون تا سقف 100 میلیون تومان به فرهیختگان

پرداخت تسهیلات بانك توسعه تعاون تا سقف 100 میلیون تومان به فرهیختگان المور: بانك توسعه تعاون در امتداد پشتیبانی از فرهیختگان تسهیلات تا سقف یكصد میلیون تومان پرداخت می نماید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانک توسعه تعاون، کلیه اساتید عضو هیات های علمی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی کشور شامل دولتی، آزاد، پیام نور و اساتید حق التدریسی، سایر اساتید دانشگاهی و فرهنگیان آموزش وپرورش می توانند در چارچوب عقد مرابحه و جعاله و با بهره بردن از طرح هم راه فرهیختگان از تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون با مبالغ مختلف پانصد میلیون ریال، هفتصد میلیون ریال و یک میلیارد ریال بهره مند شوند.
فرهیختگان می توانند همین طور تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در چارچوب کارت اعتباری مرابحه و برای مبالغ بیشتر بدون کارت جهت رفع نیازهای ضروری و اساسی از این تسهیلات بهره مند گردند.
مدت بازپرداخت تسهیلات اعتباری طرح هم راه فرهیختگان برمبنای دوره زمانی ۲۴، ۳۶ و حداکثر ۴۸ ماهه در چارچوب اقساط مساوی ماهیانه می باشد.
ارائه و اجرای محصولات و خدمات تخصصی همچون راهکارهای بانک ها برای ارائه خدمات ویژه به گروه های مختلف شغلی و اجتماعی است.
طرح هم راه فرهیختگان، طی دو سال اخیر، باهدف خدمت رسانی به اساتید دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و فرهنگیان و معلمان آموزش وپرورش ارائه شده و در شبکه شعب بانک توسعه تعاون بکار گرفته شده است.
روابط عمومی بانک توسعه تعاون ضمن تبریک فرارسیدن چهاردهم تیرماه روز قلم؛ امیدوار است طرح هم راه فرهیختگان در جهت تامین نیاز بانکی و مالی اهالی قلم، اساتید و معلمان مؤثر واقع گردد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/04/15
17:24:04
5.0 / 5
2656
تگهای خبر: بانك , تخصصی , تسهیلات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است