ثبت برند اینترنتی، پیروزی بر رقبا در كسری از ثانیه!

ثبت برند اینترنتی، پیروزی بر رقبا در كسری از ثانیه! به گزارش المور جهت مبادرت به تولید و موفقیت در عرصه كسب و كار به ثبت برند نیاز است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام ثبت فردا، اسم یا نمادی باید نشان دهنده شرکت و محصولات شما باشد. به صورتی که آرم یا عنوان مختص به فعالیت شما باید در ابتدای کار مشخص شود. همینطور جهت ثبت علامت تجاری باید از قوانین آگاه باشید.
شرکت ها در طبقه بندی های مختلفی مشغول به فعالیت هستند. افراد به تناسب نیازها و خدماتی که در شرکت دارند؛ باید با برند مناسبی محصولات خویش را از سایر شرکت های مشابه متمایز کنند.
این اقدام سبب افزایش شهرت و کسب درآمد می شود. از این نکته غافل نشوید که ثبت برند تجاری منجر به اعتبار تولید و افزایش سودآوری هم خواهد شد.
آیا ثبت برند نیازمند صرف زمان است؟ آیا راهی میان بر و کوتاه جهت تسریع روند ثبت علامت تجاری وجود دارد؟ چگونه اینترنتی ثبت برند کنیم؟ در این متن توضیح می دهیم که ثبت برند اینترنتی راهی کم دردسر و فوری جهت دستیابی به هدف نهایی است. با ما همراه باشید که در ادامه مراحل ثبت برند به صورت اینترنتی را مرور نماییم.


ثبت برند اینترنتی راهی هوشمندانه
همه افراد در خرید به دنبال برند و نام معتبر هستند. تمامی فعالان اقتصادی ثبت برند را باید در دستور کار خود قرار دهند. اگر تصمیم گرفته اید که به ثبت نشان تجاری برای محصولات خود بپردازید؛ راهی هوشمندانه به شما پیشنهاد می دهیم.
هم اکنون استفاده از خدمات آنلاین در صدر برنامه های ادارات قرارگرفته است؛ ازاین رو ثبت برند به شیوه اینترنتی راهی هوشمندانه پیش روی شما است. راهی کم هزینه و سریع خواهد بود که سهولت در ثبت برند را به دنبال دارد. به پیروزی بر رقبا بیندیشید.
اما جهت ثبت برند اینترنتی کجا رجوع کنیم؟ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ نخستین قدم طراحی و انتخاب نشان و علامت مخصوص است که باید نشان دهنده خصوصیت شرکت بوده و مفهومی از فعالیت و تولیدات را در بر داشته باشد.
با انتخاب این نشان نوعی سند مالکیت دائمی برای محصولات خود می سازید؛ ازاین رو باید بین رقبای برندی خاص و منحصربه فرد داشته باشید. در بخش بعدی به آموزش صفر تا ۱۰۰ ثبت اینترنتی برند می پردازیم.
مراحل ثبت برند اینترنتی
اگر فرصت کافی در اختیار دارید که ثبت برند را به صورت اینترنتی انجام دهید؛ راهنمایی هایی که تا آخر می خوانید؛ شما را به نتیجه می رساند. این کار پیچیده و دشوار نیست؛ اما به صرف وقت، انرژی و کمی تخصص نیاز دارد که زودتر و بدون دغدغه به نتیجه برسید.
اگر می خواهید که بدون استرس و فوت وقت به هدف برسید؛ کار ثبت اینترنتی برند را به کارشناس ثبت فردا بسپارید. با صرف هزینه ای اندک بدون دردسر کلیه خدمات ثبت برند انجام می شود و در کسری از ثانیه گواهی آنرا از ثبت فردا دریافت می کنید. در ادامه مراحل ثبت برند را به صورت کامل شرح می دهیم:
استعلام ثبت برند اینترنتی
پس ازاینکه برندی مخصوص به فعالیت خود انتخاب کردید؛ باید از اداره مالکیت صنعتی استعلام بگیرید. به سامانه آنلاین ثبت برند رجوع کنید و علایم انتخابی خویش را به ثبت برسانید.
سامانه علامت تجاری انتخابی را در طبقات برندهای ثبت شده در سطح کشور بررسی می کند و در صورتیکه تکراری نبوده و با اصول و قوانین جاری مغایرت نداشته باشد؛ آنرا تایید می کند. در غیر این صورت طرح مرجوع می شود و مجدد باید آرمی جدید انتخاب کنید.
ادامه فرایند ثبت برند اینترنتی
بعد از دریافت تایید استعلام نوبت به تکمیل مدارک می رسد و تمامی مراحل زیر را با ورود به وبسایت به شیوه اینترنتی انجام می دهید:
۱. انتخاب نوع اظهارنامه؛
۲. ورود مشخصات و اطلاعات شخصی صاحب برند در سامانه؛
۳. بارگذاری مدارک در سایت؛
۴. دریافت تایید اطلاعات؛
۵. پرداخت هزینه ثبت برند؛
۶. دریافت شماره اظهارنامه؛
۷. دریافت تایید و امضای کارشناس؛
۸. بعد از اعلام قطعی کارشناس مبلغ نهایی واریز شود؛
۹. پیگیری نتایج در سامانه ثبت اسناد و املاک؛
۱۰. انتشار علامت تایید شده در روزنامه رسمی


مزایای ثبت برند اینترنتی در ثبت فردا
ثبت فردا موسسه حقوقی متخصص در انجام کلیه فرآیندهای حقوقی و مجری ثبت شرکت و ثبت برند است. از مزایای استفاده از خدمات ثبت برند اینترنتی توسط کارشناسان ثبت فردا باید به موارد زیر اشاره شود:
. استفاده از مشاوره های تخصصی رایگان؛
. بهره گیری از کارشناسان و وکلای خبره؛
. عدم رجوع حضوری و برقراری ارتباط با تماس؛
. سرعت در ثبت برند به صورت اینترنتی؛
. پیگیری کلیه امور توسط تیم تخصصی؛
. صرفه جویی در زمان و هزینه.
سخن آخر
در این متن با ثبت برند اینترنتی آشنا شدید و دانستید که قوانین ثبت شرکت و ثبت برند مراحل اداری پیچیده ای دارد؛ ازاین رو جهت دریافت مجوزهای لازم و تکمیل مدارک به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید. در قانون ریزه کاری های اداری وجود دارد که باید با کمک متخصص به نتیجه مطلوب برسید.
بنابراین ثبت برند اینترنتی راهی ساده جهت عبور از موانع و مشکلات تولید است؛ ازاین رو به صورت جدی و سریع نسبت به ثبت برند اقدام کنید و با راهکاری قانونی از رقبا پیشی بگیرید. اگر به دنبال راهی سریع و بی دغدغه هستید؛ درنگ نکنید؛ چونکه ثبت فردا با کارشناسان متخصص شما را در این امور یاری خواهد نمود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/05/22
12:53:07
5.0 / 5
1847
تگهای خبر: اقتصاد , تخصصی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است