برنامه های سلامت محور در آئینه بانك رفاه

برنامه های سلامت محور در آئینه بانك رفاه به گزارش المور خدمت رسانی مطلوب به فعالان حوزه سلامت جزو برنامه های بانك رفاه بعنوان بانكی سلامت محور است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک در حوزه های مختلفی خدمت رسانی به هموطنان را سرلوحه خود قرار داده و در برنامه های این بانک همیشه حوزه سلامت و کوشش برای داشتن شهروندان و مشتریانی سالم، از جایگاه ویژه ای برخوردارست.
بر طبق این گزارش، جامعه پزشکی و کادر درمان کشورکه همیشه نقش اساسی و مهمی در تأمین سلامت جامعه دارند، از مشتریان ثابت و وفادار بانک رفاه هستند و سال هاست از این بانک خدمت دریافت می کنند، اما سال ۹۹ و با انتشار ویروس کرونا، خدمات بانک رفاه به این قشر بسیار گسترده تر از قبل ادامه پیدا کرد و همچنان ادامه دارد تا آنها بتوانند با دغدغه کمتری به شهروندان خدمت رسانی کنند.
به همین دلیل بانک رفاه در امتداد قدردانی از کوشش های صادقانه پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا " طرح جهش مهر سلامت ۹۹" را طراحی و اجرایی کرده که بر طبق این طرح به جامعه پزشکی کشور، اعضای هیأت علمی فاقد پروانه مطب شاغل در مراکز درمانی، پرستاران شاغل در مراکز درمانی که دارای شماره نظام پرستاری از سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی هستند و سایر کارکنان شاغل تمام وقت که در مراکز درمانی دارای حساب نزد بانک رفاه بوده و یا مراکزی که نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند و همین طور داروخانه ها تسهیلات می دهد.
این طرح تا آخر خرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت و متقاضیان واجد شرایط می توانند بمنظور تهیه و تأمین مواد مصرفی، لوازم یدکی تجهیزات پزشکی، ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز در محل فعالیت مشمولان طرح، تأمین اموال و خدمات مورد نیاز مشمولان طرح و اعضای درجه یک خانواده (تحت تکفل)، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل محل فعالیت (مطب)، واحد مسکونی و خرید محل فعالیت (مطب/ داروخانه) از این تسهیلات استفاده کنند.
از طرف دیگر خدمات بانک رفاه در حوزه سلامت دامنه وسیع تری پیدا کرده تا در این ایام سخت انتشار ویروس کرونا، گام های اساسی تری در حوزه سلامت جامعه بردارد. به همین دلیل "طرح پاک" از دیگر طرح هایی است که می توان آنرا در حوزه سلامت مورد بررسی قرار داد.
طرح پاک دقیقا در زمانی طراحی و اجرا شد که جامعه نیاز شدیدی به مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده داشت. بانک رفاه با تدبیر و دوراندیشی در امتداد پشتیبانی از رونق تولید و تأمین سلامت شهروندان، اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان دارو و تجهیزات پزشکی، کالاها و مواد ضد عفونی کننده، شوینده، پاک کننده و بهداشتی را در چارچوب طرح پاک شروع کرد که مدت اعتبار این طرح تا آخر سال جاری است.
علاوه بر این، بانک رفاه با گسترش و توسعه خدمات آنلاین، تقویت و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و با هدف کاهش مراجعه حضوری به شعب بانک، کوشش کرد سلامت کارکنان و مشتریان خویش را تأمین کند.
خدماتی که نقش مهمی در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا داشت و می طلبد که در فرصتی دیگر، شرح کاملی از این خدمات عرضه شود.
نگاهی گذرا به مجموعه اقداماتی که در بانک رفاه انجام شده نشان می دهد، مدیران این بانک به خوبی واقفند که به خطر افتادن سلامت جامعه بر تمامی حوزه ها خصوصاً حوزه اقتصادی کشور تاثیر و نتایج منفی بسیاری دارد، بنا بر این همیشه تلاش می کنند با عرضه طرح های مفید و راهگشا، بعنوان بانکی سلامت محور درخدمت هموطنان باشند و کارهای اقتصادی و بانکی را همگام با شهروندان سالم و جامعه ای به دور از بیماری ها و صدمه های جسمی به پیش ببرند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/06/02
17:25:38
5.0 / 5
1740
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , الكترونیك , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است