سیستم های كاری دزدگیر و گیت فروشگاهی

سیستم های كاری دزدگیر و گیت فروشگاهی به طور كلی گیت فروشگاهی بر پایه LC كار می كند و مدل قدیمی گیت های فروشگاهی اكثرا به صورت تگ سخت بود یعنی با به كار بردن القاگرهای مسی و وصل شدن به خازن تولید می شدند.


نحوه ی کار گیت فروشگاهی : افردای که از سیستم دزدگیر فروشگاهی استفاده می کنند برایشان اهمیت دارد که یک گیت فروشگاهی چگونه کار می کند و چه عملکردهایی دارد تا از این طریق از نقاط قوت و ضعف این سیستم آگاه شوند .

به طور کلی گیت فروشگاهی بر پایه LC کار می کند و مدل قدیمی گیت های فروشگاهی اکثرا به صورت تگ سخت بود یعنی با به کار بردن القاگرهای مسی و وصل شدن به خازن تولید می شدند و اکثرا نیز در بدنه ی پلاستیکی جای می گرفتند اما امروزه هم به دلیل پیشرفت در تکنولوژی ساخت این گیت های فروشگاهی با ایجاد نمودن سیم پیچ برجسته میان دو فویل برچسبی ایجاد می گردد که جنس یکی از فویل ها پلی اتیلن و دیگری از آلمینیوم است .

گیت فروشگاهی چگونه کار می کند ؟

به طور کلی نحوه ی کار و عملکرد یک گیت فروشگاهی با دیگر سیستم گیت فروشگاهی متفاوت است درست است که وظیفه ی اصلی دزدگیر فروشگاهی حفاظت از اجناس فروشگاه است اما در عملکرد و کارکرد یک گیت با دیگری متفاوت است .

نحوه ی عملکرد به این صورت می باشد که تگ ها و لیبل ها بر روی اجناس و لباس های فروشگاه نصب می شوند و برای جداسازی آن ها سیستمی وجود دارد که با نام دستگاه جدا کننده یا خنثی کننده تگ در زان فروش جنس توسط فروشنده تگ ها از اجناس جدا می گردند  جنس تقدیم خریدار می گردد . چنانچه به هر علتی جنسی بدون مجوز و با وجود همراه داشتن تگ ها و یلبل ها از فروشگاه جدا گردد در این زمان دستگاه شروع به زدن آلارم می کند و از این طریق صاحبان فروشگاه از این امر آگاه می گردند علاوه بر این وجود تگ ها بر روی اجناس سبب می گردد تا اجناس در فروشگاه نیز گم نشوند .

به طور کلی سیستم دزدگیر فروشگاهی به دو دسته تقسیم می شود

گیت فروشگاهی سخت تگ

تگ های سخت اکثرا از جنس پلاتیک سخت هستند مانند تگ گلفی , تگ صدفی , تگ شل که توسط مگنت های جدا کننده از جنس جدا می شوند . استحکام و دوام تگ ها به حدی است که فقط با دستگاه مخصوص جدا کننده جدا می شود .

گیت فروشگاهی به همراه لیبل

دزدگیر فروشگاهی همراه با لیبل اکثرا به صورت نرم می باشد و حتما باید قبل از اینکه از جنس جدا شدند و از فروشگاه خارج شوند توسط دستگاه دی اکتیو خنثی شوند .

نحوه ی استفاده از گیت فروشگاهی

نحوه ی استفاده از دزدگیر فروشگاهی حساس و مهم است همانقدر که باید در زمان نصب گیت فروشگاهی دقت کافی را کرد در زمان استفاده از آن نیز باید حساس بود زیرا نحوه ی استفاده ی نادرست از یک گیت فروشگاهی می تواند به منزله نبود یک گیت فروشگاهی در مغازه تلقی کرد یعنی به این صورت که صاحب فروشگاه باید از لحاظ صحت و سالم بدون تمامی گیت های نصب شده در فروشگاه مطمعن باشد زیرا جنسی که بدون لیبل و تگ باشد هیچ گونه حساسیتی بر روی دستگاه ندارد و در زمان خروج اتجناس از فروشگاه نیز هیچ گونه علمکردی را نمی توان شاهد بود ( به صدا در آمدن آلارم دستگاه ) .

 

اگر می خواهید گیتی را خریداری کنید که هم معتبر باشد و هم عملکرد بهتری داشته باشد و به علاوه نصب آن نیز توسط شرکت فروشنده انجام شود می توانید با کارشناسان فروش و متخصصین کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید .

1399/06/04
14:29:38
1846
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است