نرم افزار دیزل بان، مراقب دیزل ژنراتور شماست

نرم افزار دیزل بان، مراقب دیزل ژنراتور شماست به گزارش المور امروزه نمی توان منكر نقش الكتریسته و نیروی برق در زندگی بشر شد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام رویان صنعت، حدودا هیچ نقطه ای روی کره زمین باقی نمانده که به برق دسترسی نداشته باشد. این در شرایطی است که هنوز شبکه پخش سراسری برق به تمام دنیا نرسیده است. در اغلب موارد در نبود شبکه سراسری برق، از دیزل ژنراتور برای تأمین برق اضطراری استفاده می شود.
دیزل ژنراتور از دو قسمت اصلی موتور دیزل و ژنراتور تشکیل شده است. موتور دیزل با استفاده از انرژی شمیایی موجود در سوخت، ژنراتور را به حرکت درمی آورد. در این حالت است که برق تولید می شود.
قیمت دیزل ژنراتور معمولا بالاست. حتی دیزل ژنراتور دست دوم هم قیمت نسبتا بالایی دارد. برای همین مراقبت و نگهداری درست از این وسیله بسیار مهم می باشد.
موارد بسیاری وجود دارد که در نگهداری از دیزل ژنراتور باید رعایت شود. زمان درست تعویض روغن، فیلتر ها، باتری و... همچون موارد مهم نگهداری این وسیله مهم کاربردی و البته گران قیمت هستند.
شرکت رویان صنعت با عرضه نرم افزار دیزل بان، نگهداری از دیزل ژنراتور را بسیار راحتتر کرده است. این نرم افزار می تواند با اطلاعاتی که از دیزل ژنراتور دریافت می کند؛ راهکار های مناسب برای نگهداری بهتر از این وسیله را به شما عرضه نماید.
بعنوان مثال در زمینه زمان مناسب تعویض روغن موتور دیزل، این نرم افزار با عنایت به نوع روغن مصرفی، با آلارم، زمان تعویض روغن را یادآوری میکند. حتما توجه دارید که به خاطر سپردن زمان تعویض روغن در دیزل ژنراتور چقدر دشوار است.
چون که با عنایت به نوع روغن مصرفی این زمان تغییر میکند. از طرفی به خصوص برای دیزل ژنراتور های دائم کار تعویض روغن گاهی باید دوبار در هفته صورت گیرد. اگر این زمان تعویض عقب بیوفتد، امکان دارد صدمه جدی به دستگاه وارد شده و هزینه بالایی را روی دست صاحبان خود بگذارد.
به یاد نگهداشتن زمان تعویض روغن وقتی سخت تر خواهد شد که یک نفر در یک مجموعه بزرگ مسئول مراقبت و نگهداری چندین دیزل ژنراتور باشد. پس برای پیشگیری از اشتباه و مراقبت بهتر و بیشتر از دیزل ژنراتورها معمولا باید چند نفر را استخدام کرد؛ ولی از دیگر امکانات این نرم افزار این است که از آن می توان برای مراقبت و نگهداری چندین دیزل ژنراتور - دائم کار یا اضطراری - به صورت همزمان استفاده نمود. این مزیت سبب می شود که برای نگهداری از چندین دیزل ژنراتور استفاده از یک نیروی انسانی کافی باشد.
این نرم افزار امکان عرضه گزارش وضعیت دستگاه را هم دارد. گزارش در نرم افزار دیزل بان به صورت PDF آماده می شود و میتوان آنرا برای هر مخاطبی ارسال نمود.
این خصوصیت برای مدیران مجموعه های بزرگ بسیار مناسب می باشد. چون که در این مجموعه ها، معمولا از متصدی دیزل ژنراتور برای مراقبت و نگهداری از این دستگاه ها استفاده می شود.
اگر مدیریت، متصدی دیزل ژنراتور را ملزم به استفاده از نرم افزار دیزل بان کرده باشد؛ می تواند گزارش روزانه وضعیت دیزل ژنراتور های خویش را به صورت PDF دریافت کند. همینطور با استفاده از این گزارش ها بر فعالیتهای متصدی و مسئول دیزل ژنراتور ها هم نظارت کند.
از دیگر امکانات این نرم افزار، امکان عیب یابی دیزل ژنراتور هست. در هنگام بروز مشکل، می توان در قسمت عیب یابی دیزل ژنراتور علت مشکل را بررسی کرد. در اغلب اوقات، مشکل دیزل ژنراتور با یک راهنمایی ساده از سوی نرم افزار دیزل بان برطرف شده و احتیاج به هزینه اضافه نیست.
پشتیبانی آنلاین، مزیت دیگر نرم افزار دیزل بان به حساب می آید. در هر ساعت از شبانه روز از راه این نرم افزار می توان به متخصصین شرکت رویان صنعت متصل شد. این مهندسین با تجربه، مشکل شما را بررسی و برطرف می کنند و در صورت لزوم، این شرکت، یک تیم مجرب برای حل مشکل دیزل ژنراتور، به محل شما ارسال می کند.
نرم افزار دیزل بان را می توان از سایت شرکت رویان صنعت به صورت مجانی دانلود و استفاده نمایید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/06/10
20:54:03
5.0 / 5
1631
تگهای خبر: تخصصی , تولید , زندگی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است