پرینت ارزان و كمكی كه به یك كشاورز كرد

پرینت ارزان و كمكی كه به یك كشاورز كرد به گزارش المور خیلی از كشاورزان در آرزوی عرضه مستقیم محصولات خود به مشتریان هستند و یك كشاورز موفق شد این آرزو را به كمك پرینت ارزان، محقق كند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنا به اعلام تاپ کپی، فعالان مشاغل و حرفه های مختلف رویاهای گوناگونی دارند که اگر محقق شود تحول بزرگی در کار و درآمد آنها ایجاد می شود. کشاورزان و باغداران هم همیشه این آرزو و رویا را در سر می پرورانند که محصول خویش را به جای دلالان و واسطه ها مستقیما به مشتریان بفروشند.
این آرزو تا سال ها قابلیت تبدیل شدن به واقعیت را نداشت اما این روزها کشاورزان فراوانی با استفاده از فرصت بوجود آمده در بستر فضای مجازی، این رویا را به حقیقت پیوند زده اند.
ماجرای کشاورزی که دست دلالان را از محصولات خود کوتاه کرد
کشاورزی که ما در اینجا ماجرای او را روایت می نماییم تصورش را هم نمی کرد که پرینت ارزان روزی گره گشای مشکل او باشد. این کشاورز محصولات خوبی داشت و فیلم و تصاویر محصولات خود – از میوه و سبزی های تازه گرفته تا خشکباری همچون گردو و بادام و... - را در صفحه شبکه اجتماعی شخصی خود منتشر می کرد. پس از مدتی متوجه شد دنبال کنندگان او از هزارنفر هم فراتر رفته اند و روز به روز بر تعداد کسانی که با علاقه عکس و فیلم محصولات او را تماشا می کنند افزوده می شود. پس از مدتی برخی از دنبال کنندگان صفحه شبکه اجتماعی این کشاورز به او پیام دادند و خواهان خرید محصولات او شدند.
این کشاورز در تولید محصولات کشاورزی خبره بود اما در بسته بندی محصول تجربه ای نداشت. با پرس و جو و تحقیق به این نتیجه رسید که می تواند محصولات خویش را در بسته بندی های نایلونی و یا در کارتن های مقوایی برای مشتریان ارسال نماید. این بسته بندی ها احتیاج به برچسب ها و بروشورهایی داشت که ضمن زیباتر کردن و حرفه ای تر کردن بسته بندی، محصولات را مختصرا معرفی نماید و نام او و مزرعه اش را هم در ذهن مشتریان ثبت کند.
اینجا بود که پای پرینت ارزان به میان آمد. تهیه نایلون و کارتن بسته بندی کار چندان سختی نبود اما پیدا کردن کاغذی که نقش معرفینامه محصول را بازی کند و روی نایلون یا کارتن و یا داخل نایلن قرار بگیرد و به خوبی دیده شود و قیمت به صرفه ای هم داشته باشد، کار ساده ای نبود.


وقتی به چاپخانه ها مراجعه نمود متوجه شد آنها برای چاپ این کاغذ پول زیادی طلب می کنند و فقط در صورتی از قیمت چاپ می کاهند که از کاغذ نامرغوب استفاده کنند، اما او نمی خواست محصول درجه یک خویش را با یک کاغذ نامرغوب به مشتریان معرفی نماید.
حدودا از پیدا کردن یک چاپ ارزان قیمت ناامید شده بود که به فکرش رسید در اینترنت عبارت چاپ ارزان یا کپی ارزان را جستجو کند. با جستجوی این دو عبارت به پرینت ارزان و موسسه تاپ کپی رسید.
وقتی با موسسه تاپ کپی تماس گرفت متوجه شد گمشده خویش را یافته است. مسؤلان این موسسه انتشاراتی به او گفتند که می تواند متن معرفی محصول یا برچسبی که می خواهد روی نایلن یا کارتن محصولات خود نصب کند را برای آنها ایمیل کند یا به صورت وویس برای آنها ارسال نماید و در کوتاه ترین زمان، متن های پرینت شده را به هر تعداد که بخواهد دریافت نماید. همین متن ها را می توانست به صورت برچسب به آنها سفارش دهد یا به صورت بروشور و کاتالوگ معرفی محصول تقاضای چاپ آنها را داشته باشد.
تاپ کپی با پرینت ارزان به این کشاورز کمک کرد، نه تنها تولید بلکه بسته بندی و توزیع محصولات خویش را هم به بهترین وجه ممکن انجام دهد و دست دلالان را تا حد زیادی از دسترنج خود کوتاه کند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/07/12
14:02:38
5.0 / 5
1453
تگهای خبر: ارز , تولید , شبكه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است