اتصال پایانه های فروشگاهی بانك شهر به سوییچ پرداخت به پرداخت ملت

اتصال پایانه های فروشگاهی بانك شهر به سوییچ پرداخت به پرداخت ملت المور: شركت ˮ به پرداخت ملتˮ با انعقاد قراردادی با بانك شهر، پایانه های فروشگاهی این بانك را به سوییچ پرداخت خود متصل كرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شرکت " به پرداخت ملت"، این شرکت بعنوان برترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران و خاورمیانه و پانزدهمین در جهان، با برخورداری از چهار دیتاسنتر بزرگ در کشور و تجربه بهادار ارائه انواع خدمات پرداخت الکترونیک، ضمن اتصال دستگاه های کارتخوان بانک شهر به سوییچ پرداخت خود، این شبکه پایانه ای را تحت پشتیبانی ۱۷۰۰ نیروی پشتیبان در سراسر کشور قرار خواهد داد.
در پیکربندی سوییچ پرداخت شرکت " به پرداخت ملت" که با توانمندی بالا و به صورت همزمان یک سوییچ پذیرنده، واسط و تاییدکننده است، قابلیت هایی همچون انعطاف ساختاری، مانیتورینگ و پردازش بهینه انواع تراکنش ها در حجم بالا، مدیریت انواع کارت های صادر شده و استفاده از موتور قوی و دقیق حسابداری بعنوان محور اصلی عملیات مالی و بانکی لحاظ شده است.
همین طور در صورت نیاز به افزودن هرگونه امکان جدید به گزینه های خدماتی دستگاه های POS بانک شهر، شرکت " به پرداخت ملت" با بهره بردن از توانمندی های گسترده نیروهای متخصص و فنی خود، آماده ارائه خدمات مورد نیاز دراین زمینه خواهد بود.
شرکت " به پرداخت ملت" با اتخاذ استراتژی کاهش بهای تمام شده و افزایش سطح کیفی خدمات، در ۵ ماه نخست سال جاری با سهمی معادل ۵۰.۷۵ درصد در مبلغ تراکنش ها و ۴۶.۳۹ درصد از بازار در تعداد تراکنش ها بین ۱۲ شرکت متصل به سوییچ شاپرک، پرچمدار بلامنازع بازار پرداخت الکترونیک کارتی بوده است که این جایگاه، مهم ترین مزیت اتصال پایانه های فروشگاهی بانک شهر به سوییچ پرداخت این شرکت خواهد بود.
از دیگر زمینه های همکاری در این قرارداد؛ نصب و راه اندازی، آموزش، جابه جایی و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری و پاسخگویی به بهره برداران پایانه های فروشگاهی در سراسر کشور است.
بانک شهر نیز بنا بر آمار منتشرشده از طرف شرکت شاپرک در مرداد ماه امسال، به لحاظ سهم پذیرنده از کل «تعداد» تراکنش های ابزار پذیرش کارت خوان فروشگاهی سهم ۰.۸۴ درصدی و از لحاظ سهم پذیرنده ازکل «مبلغ» تراکنش های ابزار پذیرش کارت خوان فروشگاهی دارای سهم ۰.۸۲ درصدی در بین بانک ها و موسسات مالی و اعتباری کشور بوده است.
این بانک با کارهای متنوع مالی، پولی و سرمایه گذاری در بخش های مختلف در صنعت بانکداری ایران کوشیده است در بازار پولی کشور حضوری فعال داشته باشد و خدماتی متمایز ارائه دهد؛ داشتن خدمات متنوع، متمایز و نوآور از خاصیت های بانک شهر است که با ارائه مدلهای کسب و کار خاص این بانک، طیف گسترده ای از مشتریان حقیقی و حقوقی را خصوصاً در حوزه خدمات شهری و شهروندی تحت پوشش قرار داده و با پیاده سازی سیستم های مشتری مداری، از چابکی و انعطاف پذیری لازم در ارائه انواع خدمات بانکی همچون بانکداری الکترونیک برخوردارست.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/07/13
14:03:43
5.0 / 5
1380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است