محاسبه قیمت و استعلام بیمه شخص ثالث البرز بعلاوه خرید آنلاین

محاسبه قیمت و استعلام بیمه شخص ثالث البرز بعلاوه خرید آنلاین المور: همه ما در مقابل زیان هایی كه به دیگران وارد می نماییم مسئول هستیم و در صورتیكه در حادثه ای، به دیگران خسارت مالی یا جانی وارد نماییم موظف هستیم كل خسارت های ایجادشده را جبران نماییم.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام بیمیتو، در حوادث رانندگی نیز هر خسارتی باید جبران شود. خسارت های ناشی از سوانح رانندگی باید مطابق نرخ دیه جبران شود و باتوجه به این که درصد زیادی از افراد، توان مالی کافی برای جبران این خسارات را ندارند، تهیه بیمه شخص ثالث در کشور ما الزامی است.
باتوجه به الزامی بودن خرید بیمه شخص ثالث شما می توانید این بیمه را از شرکت های مختلفی تهیه کنید البته بهتر است بدانید که شرایط و جزئیات ارائه این بیمه در شرکت های بیمه، تفاوت هایی دارد.
بیمه البرز یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه در کشور است که سابقه زیادی در زمینه خدمت رسانی دارد. در این مطلب از بیمه شخص ثالث البرز و مزایایی که دارد می گوییم.
استعلام بیمه شخص ثالث البرز
بیمه شخص ثالث خسارت های جانی و مالی واردشده به سایر افراد و همین طور خسارت های جانی راننده مقصر را جبران می کند. پوشش ها و قیمت پایه این بیمه در شرکت های مختلف، یکسان است اما معیارهایی نیز وجود دارد که در شرکت های مختلف، متفاوت بوده و توجه به آنها موجب می شود بهترین بیمه شخص ثالث را سفارش دهید. در ادامه این معیارها را در بیمه البرز بررسی می نماییم.
بیمه شخص ثالث اقساطی البرز
یکی از معیارهای مهم برای خرید بیمه شخص ثالث، امکان پرداخت اقساطی حق بیمه است؛ چونکه این بیمه الزامی بوده و از این طریق، افرادی که شرایط پرداخت نقدی حق بیمه را ندارند برای خرید بیمه گرفتار مشکل نمی شوند. بیمه البرز جزء شرکت هایی است که بیمه شخص ثالث را به صورت اقساطی هم صادر می کند.
کیفیت پرداخت خسارت بیمه البرز
یکی از مزایای بیمه البرز این است که این شرکت، هم اکنون امکان برآورد خسارت اتومبیل را به صورت سیار فراهم نموده است؛ یعنی پس از وقوع خسارت، کارشناس بیمه در محل وقوع حادثه حاضر می شود تا ارزیابی و پرداخت خسارت سریع تر صورت گیرد.
میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث البرز
هر سال بیمه مرکزی حداقل و حداکثر پوشش مالی بیمه شخص ثالث را به شرکت های بیمه اعلام می کند. امسال نیز حداقل تعهد مالی ۱۱ میلیون و حداکثر ۲۲۰ میلیون تومان تعیین شده است؛ در واقع بیمه گزار می تواند با پرداخت اندکی حق بیمه اضافی، سطح پوشش مالی بیمه را افزایش دهد تا در صورتیکه در حادثه ای به دیگران خسارت مالی سنگینی وارد کرد بتواند کل خسارت را از شرکت بیمه دریافت کند.
البته سقف پوشش مالی در شرکت های مختلف متفاوت است؛ برای مثال یک شرکت ممکنست خسارات مالی بیمه شخص ثالث را حداکثر تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان پوشش دهد و شرکت دیگری تا ۲۲۰ میلیون تومان. بیمه البرز جزء شرکت هایی است که بیمه شخص ثالث را با پوشش مالی ۲۲۰ میلیون تومان نیز برای بیمه گزار صادر می کند.
تمدید و تخفیف بیمه شخص ثالث البرز
ممکنست شما هم افرادی را دیده باشید که پس از وقوع سوانح جزئی می کوشند خسارت مالی ایجادشده را از جیب بپردازند و از بیمه نامه خود برای جبران خسارت استفاده نکنند.
این مساله به این علت است که همه شرکت های بیمه همچون بیمه البرز برای بیمه گزاری که از بیمه نامه خود برای خسارت استفاده نکرده باشد، تخفیف عدم خسارت لحاظ می کنند؛ بدین سبب در صورتیکه شما در سال های پیش از بیمه خود خسارت دریافت نکرده باشید می توانید موقع تمدید، بیمه نامه را با قیمت کمتری بخرید.
میزان تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث در سال اول، ۵ درصد است و بعد از آن نیز هر سال ۵ درصد به تخفیف بیمه نامه اضافه می شود. در ضمن در قانون جدید، با هر بار تصادف و استفاده از بیمه نامه، تمام تخفیف های عدم خسارت از بین نمی رود و میزان تخفیف به صورت پلکانی کم می شود.
محاسبه بیمه شخص ثالث البرز


هر سال بیمه مرکزی حق بیمه پایه بیمه شخص ثالث را به شرکت های بیمه اعلام می کند. این حق بیمه برای خودرو های سواری باتوجه به تعداد سیلندر آنها و برای خودرو های بارکش باتوجه به ظرفیت بار آنها متفاوت می باشد.
در محاسبه بیمه شخص ثالث البرز عوامل مختلفی مثل کاربری خودرو، میزان تخفیف عدم خسارت، مدت قرارداد بیمه، سال ساخت خودرو، میزان پوشش مالی و جریمه دیرکرد بیمه تأثیرگذار است؛ در واقع این عوامل نرخ پایه بیمه را افزایش یا می کاهد و حق بیمه نهایی برای هر خودرو مشخص می شود.
خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث البرز
یکی از مزایای بیمه شخص ثالث البرز این است که می توانید خرید و دریافت استعلام آنرا به صورت اینترنتی انجام دهید. برای این کار کافی است به سامانه بیمیتو(bimito.com) وارد شوید و اطلاعات اولیه خودرو خودرا شامل نوع، مدل و سال ساخت آن وارد کنید.
در ادامه همین طور لازم است نام شرکت بیمه قبلی خود، تاریخ شروع و اتمام بیمه نامه ای که قصد تمدید آنرا دارید و میزان تخفیف عدم خسارت بیمه نامه خودرا تکمیل کنید. با وارد کردن این اطلاعات، وارد صفحه استعلام قیمت می شوید.
در این صفحه، می توانید سطح پوشش مالی بیمه را افزایش داده و قیمت و شرایط بیمه شخص ثالث البرز را با سایر شرکت های بیمه مقایسه کنید تا ببینید خرید از کدام شرکت بیمه به نفع شما است.
پس از صدور بیمه، می توانید نسخه الکترونیکی بیمه نامه را در بخش بیمه های من در حساب کاربری خود مشاهده کنید. نسخه الکترونیکی بیمه شخص ثالث البرزکاملاً معتبر است و فرقی با نسخه کاغذی آن ندارد اما در صورت تمایل می توانید درخواست دهید نسخه کاغذی بیمه نیز برایتان ارسال شود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/07/16
21:42:10
5.0 / 5
1624
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است