امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع

امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع المور: همراه اول بمنظور هوشمندسازی و پیاده سازی نظام توزیع مبتنی بر «اینترنت اشیاء» با فروشگاه های زنجیره ای رفاه تفاهم نامه همكاری امضا كرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، مراسم امضای تفاهم نامه همکاریهای سه جانبه بین شرکت ارتباطات مبین نت، مؤسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول و فروشگاه‎های زنجیره ای رفاه با موضوع مشاوره، طراحی، توسعه و ایجاد زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات بامداد روز شنبه ۱۹مهرماه با حضور مهدی غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول، رضا سبحانی مطلق مدیر مؤسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول، حسین طهرانی مدیرعامل مبین نت و رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه انجام شد.
غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول با اشاره به اینکه پس از تفاهم «توسعه اکوسیستم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند» با شهرداری، موضوع این تفاهم نامه نیز گامی در جهت تحول دیجیتال است، اظهار نمود: امیدواریم ماحصل این همکاری، منجر به شکل گیری تجربه خوبی در سطح خاورمیانه شود و حتی بتوانیم آنرا بعنوان یک کیس در سطح دنیا مطرح نماییم.
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران به اهمیت اینترنت اشیاء در جهان اشاره نمود و اظهار داشت: همراه اول همگام با دیگر کشورهای جهان درباره ایجاد زیست بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء بوسیله سرمایه گذاری و تحقیق و توسعه اقدام نموده است.
• فروشگاه های زنجیره ای رفاه به دنبال قرارگیری در لبه تکنولوژی
رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز با اعلان اینکه همراه اول نماد بنگاه اقتصادی «چابک» و «پیشرو» است، اظهارکرد: فروشگاه های زنجیره ای رفاه بعنوان یکی از رهبران صنعت خرده فروشی کشور، توانسته در چند سال اخیر گام های خوبی در حوزه توزیع مدرن و سیستماتیک بردارد؛ ولی با توجه به این که در این راه نیازمند کمک دیگر بنگاه ها هستیم، اعتراف می نماییم که راه زیادی در پیش رو داریم.
وی با اعلان اینکه امروز چندمین تفاهم نامه است که با همراه اول پیش می بریم، اشاره ای به مباحث روز دنیای توزیع داشت و بیان کرد: با توجه به این که یکی از بندهای تفاهم نامه «هوشمندسازی و توزیع بر بستر شبکه هایIOT » است و شرکت بزرگی نظیر «والمارت» نیز دو سه سال است که در این عرصه گام برداشته؛ امیدواریم بتوانیم با کمک های همراه اول در لبه تکنولوژی این صنعت قرار گیریم.
بر طبق این تفاهم نامه، شرکت مبین نت بعنوان متولی خدمات سازمانی در گروه «همراه اول»، متعهد به تامین تمامی ارتباطات مبتنی بر تکنولوژی های روز دنیا طی دو فاز به فروشگاه های زنجیره‎ ای رفاه شد.
ارائه پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات شبکه های VPN/APN، خدمات مرکز داده (رایانش ابری اختصاصی)، پنل پیامکی اختصاصی در فاز نخست و ارائه وای فای مدیریت شده، VoIP سازمانی، پلت فرم تبلیغاتی دیجیتال، هوشمندسازی انبارها و یخچال های نگهداشت و توزیع بر بستر شبکه های IoT و سیمکارت های سازمانی با مکالمه درون شبکه‎ ای رایگان نیز قسمتی از خدمات در نظر گرفته شده برای فاز دوم این همکاری است.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/07/19
21:08:56
5.0 / 5
1322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است