سخنگوی شركت پالایش نفت كرمانشاه در تشریح تحولات صورت گرفته مطرح كرد

افزایش ۲۵ درصدی تولید و استخدام ۷۰ نفر در پالایشگاه كرمانشاه

افزایش ۲۵ درصدی تولید و استخدام ۷۰ نفر در پالایشگاه كرمانشاه به گزارش المور سخنگوی شركت پالایش نفت كرمانشاه به تشریح تحولات صورت گرفته در این شركت، از زمان مدیریت بخش خصوصی تابحال پرداخت.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، محمدرضا امامی نیا، سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه با اشاره به گوشه ای از تحولات و اقدامات مثبت صورت گرفته در پالایشگاه کرمانشاه از زمان خصوصی سازی تاکنون، اظهار داشت: مدیریت بخش خصوصی در زمان ورود به پالایشگاه با انبوهی از بدهی های مالیاتی و دیون مختلف مواجه بود که بر همین مبنا اولویت اصلی خویش را پرداخت این مالیات ها و بدهی ها قرار داد و با تلاش و همت کارکنان خود توانست مبالغ کلانی از بدهی های مالیاتی شرکت را پرداخت کند. براین اساس، بدهی های مالیاتی مربوط به عملکرد و تکلیفی که مانع از صدور کارت بازرگانی شرکت شده بود، به طور کامل تسویه شد.
وی افزود: همینطور کلیه پرونده های مالیاتی مربوط به بخش های مختلف حقوق، مالیات تکلیفی و مالیات عملکرد تا آخر سال ۱۳۹۷ تسویه حساب گردیدند. مبالغ مالیات سال ۹۸ کامل پرداخت شده و عملکرد آن مطابق مقررات در حال رسیدگی می باشد.
امامی نیا تصریح کرد: در کل مبالغ کلانی توسط پالایشگاه کرمانشاه بعنوان مالیات ارزش افزوده از سال ۹۶ الی ۹۸ پرداخت شده است
سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه اظهار داشت: همینطور مالیات پنج فرآورده اصلی هم توسط شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران در سال های ۹۶ الی ۹۸ بحساب خزانه واریز شده است.
وی تصریح کرد: باید توجه داشت که پرداخت این مالیات ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم وارد چرخه توسعه استان شده و در واقع مواهب آن به تک تک شهروندان عزیز کرمانشاهی میرسد.
امامی نیا اضافه کرد: همینطور مدیریت بخش خصوصی پالایشگاه کرمانشاه موفق شد که کلیه بدهی های مربوط به سود سهام عدالت که در سال ۱۳۹۲ پرداخت نگردیده بود تسویه و پرداخت کند.
وی تصریح کرد: از طرفی کلیه بدهی های سنواتی پالایشگاه کرمانشاه به شرکتهای زیرمجموعه وزارت نفت به مبلغ بیشتر از ۴۴۰ میلیارد تومان (شامل سه هزار میلیارد ریال به پالایشگاه آبادان، یک هزار میلیارد به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، ۲۰۰ میلیارد ریال به پالایشگاه اراک، ۱۶۸ میلیارد ریال به شرکت خطوط و لوله مخابرات نفت ایران و ۵۰ میلیارد ریال به سایر شرکتها) پرداخت و تسویه گردیده است.
وی تصریح کرد: همینطور مدیریت بخش خصوصی شرکت پالایش نفت کرمانشاه با تاکید سهامدار عمده آن، در مدت چندسال اخیر، نگاه ویژه ای به مسئولیتهای اجتماعی شرکت در مواجهه با تحولات و بحران های استان همچون زلزله، سیل، کرونا، آزادسازی زندانیان نیازمند، کمک به محرومین و مستضعفین کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، کمک به ستاد بزرگداشت اربعین، ستاد بازسازی عتبات عالیات، نهادهای خیریه و عالم المنفعه و... داشته و همواره در چنین بزنگاه هایی پیش قدم کمک مؤمنانه بوده که البته هیچگاه مایل به بیان جزئیات آن نبوده و نیستیم.
وی همینطور از انجام تعمیرات اساسی موفق (اورهال) پالایشگاه در دوران مدیریت بخش خصوصی اطلاع داد و اظهار داشت: با انجام این تعمیرات اساسی، ظرفیت تولید پالایشگاه به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.
این مقام مسئول در شرکت پالایش نفت کرمانشاه خاطرنشان کرد: توجه ویژه به پارامترهای محیط زیستی از دیگر اولویت های مدیریت بخش خصوصی شرکت بوده و در همین مدت، پالایشگاه کرمانشاه هر ساله موفق به دریافت گواهینامه و تندیس صنعت سبز کشور شده است.
وی همینطور اظهار داشت: با عنایت اینکه سال ۹۹ به فرموده مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است، مدیریت بخش خصوصی در جهت اجرایی کردن فرامین معظم له موفق شده ضمن افزایش ظرفیت تولید از ۱۹ هزار بشکه در روز به ۲۵ هزاربشکه، کیفیت و تنوع محصولات تولیدی را هم افزایش داده و همینطور در شرایطی که کشور گرفتار تحریم های ظالمانه استکبار جهانی است، پالایشگاه برای نخستین بار در طول تاریخ خود، موفق به صادرات فرآورده های نفتی شده که این مهم در این برهه حساس تاریخی سبب ارزآوری برای کشور شده است.
سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه اظهار داشت: از سویی دیگر مدیریت بخش خصوصی این شرکت تابحال موفق به اجرای کلیه تعهدات خود در قبال سازمان خصوصی سازی و اشخاص ثالث شده و هیچکدام از اقساط و تکالیف این شرکت به سازمان خصوصی سازی و سایرین بلاتکلیف باقی نمانده است.
وی همینطور خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی مشاغل کارگری، افزایش اشتغال شرکت به میزان ۷۰ نفر، یکسان سازی زمان پرداخت حقوق پرسنل رسمی و قراردادی، پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل بدون حتی یک روز تاخیر، پرداخت وام های قرض الحسنه به پرسنل به میزان ده میلیون الی سی میلیون تومان به هر نفر، پرداخت مالیات بر حقوق پرسنل، حق بیمه و بیمه تکمیلی آنها و اعضای خانواده شان، عرضه سبد کالا محصول
محصولات لبنی
به صورت ماهیانه، سبد غذایی در ماه مبارک رمضان و پاداش های مختلف در مواعید مختلف، افزایش سطح رفاهی پرسنل، بسته های سالیانه نوروزی شامل آجیل و شیرینی و... تماما از خدمات قابل ذکر مدیریت بخش خصوصی در منابع انسانی پالایشگاه کرمانشاه است که سبب رضایتمندی کامل پرسنل شده است.
سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه اظهار داشت: درمجموع تحولات مالی این شرکت نشان داده است که تفاوت مدیریت بخش خصوصی با مدیریت قبلی دولتی در مبحث عملیاتی و فنی، منابع انسانی پرداخت مالیات، دیون، بدهی ها و ورود به مبحث مسئولیت اجتماعی بسیار زیاد و غیرقابل قیاس است. پالایشگاه کرمانشاه در آینده نزدیک پیشرفت و توسعه ای قابل ملاحظه در کلیه ابعاد خواهد داشت.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/07/22
13:28:42
5.0 / 5
1354
تگهای خبر: ارز , بیمه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است