مزایا و استعلام شرایط بیمه عمر نوین

مزایا و استعلام شرایط بیمه عمر نوین المور: بیمه نوین یكی از شركت هایی است كه در سال 97 حدود 2 درصد از فروش كل بیمه های كشور را به خود مختص كرده است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام ازکی، یکی از محصولات پرفروش بیمه نوین بیمه عمر است که حدود ۲۲ درصد فروش این شرکت را شامل می شود. این شرکت با در اختیار داشتن حدود ۶۰ شعبه و ۱۹۰۰ نماینده خدمات خوبی را به بیمه گذاران خود ارائه می کند. در ادامه به معرفی بیمه عمر نوین، طرح های آن، استعلام، خرید اینترنتی و.... خواهیم پرداخت.
طرح های بیمه عمر نوین
بیمه نوین هم اکنون دو طرح اصلی برای بیمه های عمر در نظر گرفته است. بیمه عمر ساده زمانی و بیمه عمر و سرمایه گذاری. در ادامه مطلب به توضیح این دو طرح خواهیم پرداخت.
بیمه عمر ساده زمانی نوین
در بیمه عمر ساده زمانی نوین ابتدا باید مشخص کنید تا چه زمانی تمایل دارید تحت پوشش بیمه قرار بگیرید. فردی که تحت پوشش بیمه عمر ساده زمانی قرار می گیرد در طول مدت بیمه نامه نمی تواند از آن استفاده نماید. در واقع شرکت بیمه تنها در صورت فوت فرد بیمه شده به ذینفعان او مبلغی در چارچوب سرمایه فوت پرداخت خواهدنمود.
از مزایای این بیمه می توان به معاف از مالیات بودن سرمایه فوت و کم بودن حق بیمه اشاره نمود.
بیمه عمر و سرمایه گذاری نوین
یکی از مهم ترین طرح های بیمه عمر، طرح عمر و سرمایه گذاری است. چونکه فرد بیمه شده که حق بیمه های مشخص شده را می پردازد، می تواند در طول بیمه نامه از مزایای این بیمه بهره مند شود. از طرفی در صورت حیات فرد در آخر قرارداد مبلغ قابل توجهی بعنوان اندوخته به بیمه شده تعلق خواهد گرفت.
متقاضیان بیمه عمر نوین از بدو تولد تا ۷۵ سالگی می توانند تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند و مدت بیمه نامه از ۵ تا ۳۰ سال معین می شود. همین طور حق بیمه عمر و سرمایه گذاری به شکل اقساطی قابل پرداخت می باشد.


سود بیمه عمر نوین
بطور کلی شرکت های بیمه دو نوع سود به دارندگان بیمه عمر پرداخت می کنند؛ سود تضمینی و سود مشارکت در منافع. سود تضمینی حداقل سودی است که شرکت بیمه به دارندگان بیمه عمر پرداخت می کند و توسط بیمه مرکزی مشخص می شود.
مقدار این سود در تمام شرکت ها یکسان است و در دو سال اول ۱۶ درصد، دو سال دوم ۱۴ درصد و سال های بعد ۱۰ درصد معین شده است.
سود بعدی که شرکت های بیمه به بیمه گذاران عمر پرداخت می کنند سود مشارکت در منافع است که مقدار مشخصی ندارد و در هر شرکتی متفاوت می باشد. همین طور میزان سود مشارکت در هر سال معین می شود و مقدار آنرا نمی توان پیش بینی نمود.


پرداخت خسارت بیمه عمر نوین
دارندگان بیمه عمر نوین بسته به نوع خسارتی که باید از شرکت بیمه دریافت نمایند، باید نامه ای را به مرکز بیمه ارسال و شرح واقعه، تاریخ و علت وقوع و نوع خسارت را مشخص نمایند.
مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه عمر نوین به شرح زیر است:
۱. در خسارت مربوط به بیماری ها:
. مدارک تشخیصی بیماری
. کپی برابر اصل از تمام مدارک بیمارستانی از روز بستری تا روز ترخیص
۲. در خسارت فوت:
. کپی برابر اصل از مدارک بیمارستانی
. اصل بیمه نامه عمر ایران
. گواهی فوت
. جواز دفن
. اصل شناسنامه باطل شده
. گزارش حادثه پلیس
. گزارش پزشکی قانونی
۳. در خسارات معافیت از پرداخت حق بیمه:
. کپی برابر اصل از مدارک بیمارستانی
. کپی برابر اصل از نامه پزشکی قانونی در خصوص از کارافتادگی دائم و کامل
خرید بهترین بیمه عمر از ازکی
شما می توانید به شکل آنلاین یا تلفنی قیمت بیمه عمر در شرکت های مختلف همچون نوین، سامان، پاسارگاد، ایران، دانا و... را بررسی نموده و برای خرید آن به شکل آنلاین اقدام کنید.
این امکان در سایت ازکی فراهم شده و علاوه بر استعلام قیمت، شما می توانید با کارشناسان بیمه عمر تماس بگیرید تا برای خرید بهترین بیمه عمر، مشاوره تخصصی را به شکل رایگان دریافت کنید.
همین طور باتوجه به این که تعداد زیادی از شرکت ها بیمه عمر را ارائه می کنند، انتخاب بهترین بیمه با مناسب ترین قیمت کار آسانی نخواهد بود که این مشکل با خرید بیمه عمر از azki.com برطرف خواهد شد.
ازکی از مرحله انتخاب تا مشاوره برای دریافت خسارت همراه شماست.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/07/29
20:06:16
5.0 / 5
1444
تگهای خبر: بیمه , تخصصی , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است