بانك ملی ایران، حامی تولیدكنندگان

بانك ملی ایران، حامی تولیدكنندگان به گزارش المور بانك ملی ایران با حمایت های بی دریغ خود از تولید نه تنها توانسته واحدهای تازه تاسیس را به ادامه فعالیت تشویق كند، بلكه خیلی از بنگاه های نیمه تعطیل، تعطیل و یا ورشكسته را هم به چرخه فعالیتهای اقتصادی بازگردانده است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی بخصوص تولیدکنندگان داخلی از دیرباز توسط این بانک انجام می شده، اما طی سال های «رونق تولید» و «جهش تولید»، این حمایت ها بیشتر شده، به صورتی که حالا بخش قابل توجهی از تسهیلات بانک ملی ایران به این حوزه اختصاص یافته است.
آن طور که آمار عملکرد روایت می کند، طی ۱۸ ماه منتهی به پایان شهریور ماه سالجاری بانک ملی ایران به صورت مستقیم بیشتر از ۴۴۹ هزار میلیارد ریال منابع به بخش های کشاورزی و صنایع تبدیلی، صنعت و معدن تزریق کرده است.
این مبلغ در چارچوب بیشتر از ۱۸۹ هزار پرونده تخصیص داده شده که رقمی کم سابقه است، به صورتی که مقام های مسئول در حوزه اقتصادی کشور از سایر نهادها خواسته اند با تبعیت از تلاشهای بانک ملی ایران در حوزه کمک به رونق و جهش تولید، حداکثر مساعدت را در روان سازی تأمین منابع بنگاه های اقتصادی انجام دهند.
خیلی از زیرساخت های اساسی کشور همچون پالایشگاه و کارخانه های بزرگ تولیدی و جاده ها با منابع مالی بانک ملی ایران تجهیز و ساخته شده اند که نمونه اخیر آنرا می توان در «طرح شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس» مشاهده کرد.
بانک ملی ایران همینطور در جلسات مستمر و پیوسته با فعالان اقتصادی، مشکلات آنها در حوزه های مختلف همچون تأمین مالی را بررسی نموده و راهکارهای لازم در این حوزه را عرضه می کند.
این حمایت سبب افزایش اعتماد صاحبان بنگاه های اقتصادی به بانک ملی ایران شده و آنها را به شعار همیشگی «اعتماد می ماند» بیشتر از پیش مطمئن کرده است.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/08/07
12:32:33
5.0 / 5
1478
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است