قیمت های واقعی تجهیزات پزشكی را از كجا ببینیم ؟

قیمت های واقعی تجهیزات پزشكی را از كجا ببینیم ؟ المور: همیشه در بازار كشور یكی از اشكالات اساسی فروشندگان و خریداران، نواسانات روزانه قیمت ها است و از آنجایی كه بیشتر نرخ ارز و طلا در معرض دید قرار دارد، سایر كالا در بازار همیشه دارای قیمت های متفاوتی است. در این نوشته می خواهیم تا روشی آسان برای بدست آوردن قیمت روز صفر تا صد تجهیزات پزشكی در اختیار شما قرار دهیم.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام افرا طب، اگر در کالایی اساسی یا غیراساسی قیمت ها برمبنای نرخ ارز، طلا یا سوخت حدودا به همان نسبت تغییر می کنند، در بازار تجهیزات پزشکی، قیمت محصولات (چه تولید داخل کشور و چه وارداتی)، با ضریب چند برابر تغییر می کنند و معمولا کاهش قیمت در تجهیزات پزشکی اتفاق نمیافتد.
بنا بر این بعضی از فروشندگان می توانند قیمت ها را برمبنای خرید قبلی خود یا گاهی سوءاستفاده کنندگان با برداشتن قطعه ای از محصول یا تبدیل کارکرده به محصول آکبند، کاهش داده و اخلالات زیادی در این عرصه ایجاد نمایند.
اگر متقاضی خرید گروه تجهیزات پزشکی مصرفی هستید، می توانید با مراجعه به سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی، قیمت ها را مشاهده بفرمایید، ولی اگر آن کالا در بازار کمیاب گردد، هر فروشنده ای به میل و اختیار خود، آن کالا را قیمت گذاری خواهدنمود.
ضمنا شما می توانید فهرست تجهیزات پزشکی مصرفی عمومی را در سایت شرکت افرا طب گلسار (با نام تجاری افرا طب) به همراه قیمت روز آنها دانلود و مشاهده بفرمایید.
حال اگر متقاضی خرید تجهیزات پزشکی در گروه های تجهیزات پزشکی خانگی (عمومی سنجشی مراقبتی یا تخصصی درمانی)، تجهیزات پزشکی بیمارستانی (عمومی کلینیکی و تخصصی)، تجهیزات پزشکی هتلینگ (مصنوعات پزشکی) و تجهیزات پزشکی معاینه هستید، بهتر است بدانید چند پارامتر مهم در قیمت گذاری و خرید محصول را باید در نظر گرفت.


۱- مشاوره انتخاب و خرید
مشاوره نکته بسیار مهمی در خرید تجهیزات پزشکی است، بطوریکه اگر برای مرکز خاصی نیاز به تجهیزاتی هست، یا برای بیماری در منزل یا بیمارستان تجهیزات پزشکی خاصی نیاز است، حتما می بایست از یک شرکت معتبر تجهیزات پزشکی دارای متخصص مشاوره گرفت و یکی از بهترین شرکت های این حوزه، شرکت افرا طب گلسار (با نام تجاری افرا طب) است که به صورت ۲۴ ساعته کلیه روزها آماده پاسخگویی به متقاضیان می باشد.


۲- محصول با کیفیت و اصل
تشخیص تجهیزات پزشکی اصل از غیراصل و محصول با کیفیت از بی کیفیت کار بسیار دشواری حتی برای فروشندگان تجهیزات پزشکی است. پس باید بدانیم اول محصولی که قصد خرید آنرا داریم تولید داخل کشور است / وارداتی است (اگر وارداتی است جز کدام گرید قرار می گیرد) / آیا برند دارد (برند واقعی یا به سفارش وارد کننده یا تولید کننده) / و خدمات بعد از فروش و مشاوره راه اندازی و استفاده از آن به چه شکل است.
اساسا یکی از بهترین شرکتها برای مشاوره و خرید مطمئن و دریافت بهترین محصول موجود در کشور شرکت افرا طب گلسار (با نام تجاری افرا طب است) برای اینکه تنها شرکتی در ایران است که به کالا یا برند خاصی وابستگی ندارد و همیشه بهترین ها را عرضه می کند.


۳- خدمات بعد از فروش
خدمات بعد از فروش، گارانتی و نحوه استفاده و راه اندازی تجهیزات پزشکی نیاز به دانش پزشکی و مهندسی پزشکی دارد و هر دستگاهی با دستگاه دیگر متفاوت می باشد پس می بایست از جایی تهیه نمود که این خدمات را داشته باشد.
در نظر گرفتن این سه پارامتر اصلی اندکی تفاوت در قیمت ایجاد می کند، گرچه از هر نظر برای خریدار بهتر است که به این نکات حتما توجه کند. پس بیشترین نگرانی درباب خرید تجهیزات پزشکی روبه رو شدن با قیمت های ارزان و مشکوک است، برای اینکه می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای مراکز درمانی، بیماران و افراد دیگر بوجود آورد.
ضمنا برای پی بردن به قیمت درست و واقعی تجهیزات پزشکی نیز میتوان بوسیله سایت شرکت افرا طب گلسار (با نام تجاری افرا طب) فهرست محصولات را گروه های مختلف تجهیزات پزشکی همراه قیمت آنها، دانلود و مشاهده نمود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/08/17
13:55:08
5.0 / 5
1248
تگهای خبر: ارز , بازار , تخصصی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است