تسهیلات و خدمات ویژه اسنپ برای رانندگان در دوران كرونا

تسهیلات و خدمات ویژه اسنپ برای رانندگان در دوران كرونا المور: رانندگان و مسافران، بازیگران اصلی تاكسی های اینترنتی هستند كه رضایت و سلامت هر دو برای اسنپ در اولویت است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام اسنپ، باشگاه رانندگان اسنپ، برای حفظ سلامت، رفاه و آرامش کاربران راننده اسنپ بعنوان گنجینه های باارزش این کسب وکار، شکل گرفته است.
هدف اصلی این باشگاه، فراهم کردن تسهیلات خدماتی، مالی، رفاهی و درمانی برای کاربران راننده است تا هزینه های ماهانه این قشر کم شود و به بهبود شرایط زندگی و فعالیت آنها کمک گردد.
تسهیلات باشگاه رانندگان اسنپ در سه دسته کلی قرار می گیرند: تسهیلات خودرویی، تسهیلات درمانی و تسهیلات رفاهی. با شیوع کرونا در کشور، دسته جدیدی تحت عنوان تسهیلات مقابله با ویروس کرونا نیز به خدمات باشگاه رانندگان اضافه شده است.
باشگاه در سال ۹۹موفق شده با ایجاد تسهیلات خرید لاستیک دولتی، خدمات رفاهی و درمانی و خدمات خودرویی مختلف، هزینه های زندگی کاربران راننده را در مجموع تا ۱۸میلیارد تومان کم کند.
سهم تسهیلات سهمیه لاستیک دولتی در این کاهش، ۱۲میلیارد تومان، سهم تسهیلات خودرویی ۴.۵میلیارد تومان و سهم تسهیلات رفاهی و درمانی ۱.۵میلیارد تومان بوده است.
در تهران بیش از ۲۰ تامین کننده، از تولیدکنندگان صنایع مختلف، توزیع کنندگان و حتی فروشگاه های محلی، خدمات متنوعی را به کاربران راننده اسنپ ارائه می کنند.
تسهیلات خودرویی
اسنپ با بزرگترین تولیدکنندگان، بازرگانی ها و توزیع کنندگان کشور همکاری می کند و توانسته اغلب نیاز کاربران در زمینه های در رابطه با خودرو را تحت پوشش قرار داده و هزینه های مربوط به آنرا کم کند.
خدمات خودرویی باشگاه رانندگان طیف متنوعی از خدمات همچون خرید لوازم یدکی، تهیه لاستیک به قیمت دولتی، تهیه و تعویض روغن موتور، خرید باتری خودرو، تهیه بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، خدمات کارواش، تعمیرات خودرو، شارژ گاز کولر و خدمات خودرو های دوگانه سوز را در برمی گیرد.
توزیع لاستیک با نرخ دولتی
یکی از اشکالات معمول تمام رانندگان کشور، خرید لاستیک مناسب برای خودرو است. از آنجائیکه باشگاه رانندگان اسنپ همیشه در حال رصد کردن نیازهای کاربران راننده است، با شناسایی این مشکل برای کمک به این کاربران چاره توزیع مستمر لاستیک با قیمت دولتی را ارائه داد.
آن طور که روابط عمومی اسنپ می گوید، طرح توزیع لاستیک به نرخ دولتی در سراسر ایران چهار مرحله دارد. در فاز اول و دوم (مهر) توزیع ۲۰ هزار لاستیک و در فاز سوم توزیع ۲۵هزار لاستیک انجام شد. فاز چهارم این طرح نیز با توزیع بیش از ۵۰ هزار لاستیک در هر ماه از شروع آذر شروع شده است.
طرح معاینه فنی برتر
در طرح معاینه فنی برتر که اخیرا توسط باشگاه رانندگان اجرا شده، بیش از سه هزار کاربر راننده تهرانی، از خدمات رایگان معاینه فنی بهره مند شده اند. تشویق کاربران به دریافت معاینه فنی برتر که به تنظیم موتور خودرو و در نتیجه کاهش تولید آلاینده ها منجر می شود، یکی از طرح هایی بود که علاوه بر رفاه حال کاربران راننده، دغدغه های زیست محیطی و اجتماعی را نیز در نظر داشت.
خدمات درمانی
باشگاه رانندگان اسنپ برای کاهش هزینه های درمانی کاربران راننده، تسهیلات متنوعی شامل خدمات دندانپزشکی، آزمایشگاه ها، مشاوره و ویزیت پزشکان عمومی و متخصص و همین طور بیمه عمر و آتیه را در نظر گرفته است.
بیمه سامان، بیمه ایران، کلینیک ها و آزمایشگاه های محلی و اسنپ دکتر از همکاران اصلی اسنپ در ارائه خدمات متنوع درمانی و بهداشتی در شهر تهران هستند.


خدمات رفاهی
خدمات رفاهی باشگاه رانندگان اسنپ شامل خریدهای روزانه، انواع تفریح ها مانند سینما، استخر و … برای کاربران راننده اسنپ می شود. با شیوع کرونا، خدماتی مانند سینما جای خودرا به تسهیلات آنلاین مانند پلت فرم های پخش فیلم و سریال داده اند. فیلیمو، اسنپ فود و اسنپ مارکت، همکاران اصلی باشگاه برای فراهم کردن خدمات رفاهی رانندگان هستند.
تسهیلات مقابله با کرونا
با آغاز شیوع کرونا در کشور، اسنپ بنا بر مسئولیت اجتماعی خود برای حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران، اقدامات گسترده ای را شامل اهدای وام های ضروری تا توزیع اقلام بهداشتی و فراهم کردن تسهیلات آنلاین برای کاربران راننده اجرا کرده که مهم ترین آنها عبارتند از:
. ضدعفونی کردن خودرو کاربران راننده (اسنپ پاک): پروژه ضدعفونی کردن ناوگان اسنپ در تهران و ۵کلان شهر دیگر (اصفهان، کرج، مشهد، شیراز، قم) بلافاصله بعد از شیوع گسترده بیماری در اسفند ۹۸ شروع شد. در این پروژه خودروی بیش از ۴۵هزار کاربر راننده تهرانی بطور کامل ضدعفونی شد.
. توزیع اقلام بهداشتی: این پروژه نیز همزمان با شیوع بیماری در اسفند ۹۸ اجرائی شد. در این پروژه بیش از ۵۱ هزار بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و بروشور حاوی نکات بهداشتی بین کاربران راننده توزیع شد.
. پویش سفر سلامت: توزیع اقلام بهداشتی بین کاربران راننده (این پروژه در شهرهای تهران، اصفهان، کرج، مشهد، شیراز، اهواز انجام شد) در تابستان ۹۹ و تحت عنوان پویش «سفر سلامت» ادامه یافت.
در این پویش بیش از ۲۰هزار بسته شامل اقلام بهداشتی و رفاهی از محلول ضدعفونی کننده، دستکش بهداشتی و ماسک پارچه ای گرفته تا کدهای تخفیف خرید آنلاین غذا و اقلام سوپرمارکتی و ۵۰ هزار تومان شارژ حساب کاربری از اسنپ دکتر بین کاربران راننده تهرانی توزیع شد.
. بیمه کرونا: بیمه کرونا یکی از اقدامات جدید باشگاه رانندگان برای حفظ سلامتی کاربران راننده است. در این طرح ماهانه بیش از دو هزار کاربر راننده فعال تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند تا در صورت ابتلا، دغدغه ای برای هزینه های بستری و درمان خود نداشته باشند.
. وام ویژه مبتلایان کرونا: اسنپ از اسفند ۹۸ در جهت مسئولیت های اجتماعی خود، همکاری با وزارت بهداشت را برای شناسایی و غیرفعال کردن موقتی رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت می شود شروع کرد.
پایش مستمر سلامت رانندگان همچنان در اولویت اسنپ است و به حفظ سلامت هر دو گروه کاربران راننده و مسافر می انجامد. برای پشتیبانی از رانندگان مبتلا، طرح اعطای وام ۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
در این طرح، کاربران مبتلا به کرونا شناسایی می شوند و وام بدون کارمزد ۵ میلیون تومانی برای کمک به هزینه های درمانی به آنها تعلق می گیرد. این طرح همچنان در حال اجراست و تا امروز بیش از هزار کاربر راننده، وام کمک هزینه درمان کرونا دریافت کرده اند.
. وام دو میلیون تومانی: در این طرح، وام دو میلیون تومانی در اختیار کاربران راننده فعال اسنپ که ویروس کرونا، مشکلاتی را برای ادامه فعالیت آنها به وجود آورده، قرار گرفته است. تا امروز بیش از ۳هزار کاربر راننده تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.
. جداکننده خودرو: این طرح از اردیبهشت ۹۹ شروع شده و بیش از ۱۰۰هزار جداکننده خودرو با هدف کاهش انتشار ویروس بین کاربران راننده فعال کشور توزیع شده است.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/09/10
18:53:44
5.0 / 5
1254
تگهای خبر: ارز , بیمه , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است