هوآوی به پیشتازی خود در تجهیزات مخابراتی ادامه می دهد

هوآوی به پیشتازی خود در تجهیزات مخابراتی ادامه می دهد بر مبنای آمارهای جدید عرضه شده از جانب مراکز مختلف هواوی موفق شده است جایگاه نخست تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی در سالهای ۲۰۱۹ و سه فصل از سال ۲۰۲۰ میلادی را به خود اختصاص دهد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام هوآوی، این شرکت را باید بعنوان یکی از پیشتازان صنعت تجهیزات مخابراتی معرفی نمود که توانسته نقش بسیار مهمی در زمینه توسعه زیرساخت های مخابراتی در سرتاسر جهان ایفا کند.
از زمانی که بعضی از محدودیت ها به دلایلی که تابحال اثبات نشده اند برای هواوی وضع شد؛ هوآوی توانسته عملکرد قابل توجه ای را در عرصه های مختلف داشته باشد و نتایج و آمارهای به دست آمده خیره کننده است.
بد نیست بدانید متحدان آمریکا به واسطه تبعیت از آن، شرایط کار را برای هواوی سخت کردند، اما تمام این اقدامات نتوانستند مانع اراده عظیم هواوی برای پیشبرد هدف هایی که تعیین کرده بود، شوند.
صنعت تجهیزات مخابراتی
هرچند هواوی در زمینه طراحی و تولید گوشیهای هوشمند موفق شد به موفقیت های قابل قبولی در سرتاسر جهان برسد، اما فعالیت این کمپانی فقط به این زمینه محدود نمی گردد. هواوی تلاش زیادی برای توسعه زیرساخت های تجهیزات مخابراتی انجام داده و در زمینه راه اندازی و گسترش شبکه ۵G هم در سطح جهان، پیشتاز است.
شاید پیشتاز بودن یک شرکت مطرح چینی در زمینه فناوری و تجهیزات مخابراتی، آمریکا را به ایجاد چالش و مشکل هدایت کرده، اما به نظر می آید این ابزار کارایی خویش را از دست داده و هواوی موفق شده با این مورد به خوبی مقابله کند؛ تحقیق، توسعه و کوشش برای پیشرفت، هدف هواوی در راه دشوار برخورد با تحریم ها بوده که پاسخ مثبت هم دریافت کرده است.
بازار کلی تجهیزات مخابراتی شامل دسترسی به پهنای باند، ریزموج و انتقال نوری، هسته تلفن همراه، شبکه های دسترسی رادیویی (RAN)، روترهای SP و سوئیچ های اترنت حامل (CES) می شود.
بر مبنای آمارهای جدید عرضه شده از جانب مراکز مختلف و گروه Dell، Ore، هواوی موفق شده جایگاه نخست تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی در سالهای ۲۰۱۹ و سه فصل از سال ۲۰۲۰ میلادی را به دست آورد؛ جالب آن که سهم هواوی از سهم کل بازار، ۳۰ درصد اعلام شده که ۲ درصد رشد را در مقایسه با سال قبل میلادی نشان داده است.


در حقیقت نه تنها محدودیت ها نتوانست سهم هواوی از بازار را بکاهد، بلکه این کمپانی جهش بیشتری را هم رقم کرده است. در این فهرست نام نوکیا، اریکسون، زد تی ای، سیسکو، سینا (Ciena) و سامسونگ در جایگاه های بعدی به چشم می خورد.
چشم انداز آینده هواوی در زمینه تجهیزات مخابراتی
شرکت هواوی با وجود تمام چالش ها، دست از اهداف خود برنداشته است. این شرکت با سرمایه گذاری های مختلفی که در زمینه توسعه فناوری در آزمایشگاه های دانشگاه های بزرگ جهان انجام داده است، بطور قطع تصمیم های مهمی دارد که نتایج آن در آینده مشخص می شود.
برآوردهای انجام شده نشان داده است نه تنها فعالیتهای هواوی با اختلال مواجه نخواهد شد، بلکه تلاش آن برای توسعه تجهیزات ارتباطی و دستیابی به نسل های نسل ارتباطات، هم ادامه خواهد داشت.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/09/19
14:34:37
5.0 / 5
929
تگهای خبر: آمریكا , بازار , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است