برگزاری دومین رویداد آنلاین راهكاران ابری همكاران سیستم

برگزاری دومین رویداد آنلاین راهكاران ابری همكاران سیستم به گزارش المور رویداد آنلاین راهکاران ابری همکاران سیستم، برگزار گردید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام همکاران سیستم، در این رویداد که به شکل زنده از وبسایت و شبکه های اجتماعی همکاران سیستم پخش گردید، علی اکبر صمدزاده؛ مدیر فروش، امیرحسین پورعلی، مدیر عملیات فروش و هادی جسور مهندس فروش همکاران سیستم به معرفی مزیت های فناوری رایانش ابری و خصوصیت های سیستم های بازرگانی و مالی راهکاران ابری همکاران سیستم پرداختند.
نگاهی به رایانش ابری در ایران و جهان
علی اکبر صمدزاده صحبت های خویش را ضمن اشاره به نقش فناوری اطلاعات در افزایش پویایی کسب و کارها شروع کرد و اظهار داشت: شرکتهای موفق و پیشرو همیشه فناوری اطلاعات را بعنوان یکی از استراتژی های خود برای افزایش مزیت رقابتی در نظر می گیرند.
شاید در گذشته IT صرفاً با هدف افزایش دسترسی و سرعت فرآیندها استفاده می شد اما امروز با وجود شرایطی مثل کووید ۱۹، فناوری اطلاعات دیگر انتخاب نیست بلکه یک اجبار به حساب می آید.
امروز شرکتهای بزرگی در دنیا توانسته اند با تاکید بر این بستر هم با شرایط وفق یابند و هم فرصت های جدید ایجاد کنند. شرکت هایی مثل توییتر، مایکروسافت و گوگل همچون کسب و کارهای بزرگی هستند که همه فعالیت هایشان را بر بستر IT و به صورت دورکار پیش می برند.
به قول آقای صمدزاده هیچ یک از تحلیلگران پیشبینی دقیقی از اتمام وضعیت کرونا ندارند اما حدودا همه توافق نظر دارند که خیلی از تغییرات متاثر از شرایط کرونا ماندگار خواهد بود. با این مقدمه در ادامه به معرفی رایانش ابری پرداخته شد.
صمدزاده بعد از شرح سازوکار فناوری رایانش ابری اشاره ای به آمارهای جهانی از بازار خدمات ابری، روند استقبال کسب و کارها و نفوذ این فناوری در عرصه های مختلف فعالیت آنها داشت.
سیستم های حسابداری ابری
در ادامه رویداد، امیرحسین پورعلی، مدیر عملیات فروش همکاران سیستم بعضی از مهم ترین مزایا و امکانات نرم افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری را توضیح داد.
پورعلی در ابتدا سیستم های حوزه حسابداری راهکاران ابری را معرفی نمود، به قول وی حوزه حسابداری ابری راهکاران ابری شامل سیستم های دفترکل، دریافت و پرداخت ابری، صورت های مالی ابری، دارایی ثابت ابری و سیستم تسهیلات مالی ابری است.
در این قسمت عرضه گزارشات، بانکداری آنلاین، محاسبه وضعیت دارایی ثابت، اتصال اکسل صورت های مالی به سیستم راهکاران و محاسبه بهای تمام شده بعنوان بعضی از مهم ترین مزایای راهکار مالی راهکاران ابری اشاره شد.
هادی جسور، مهندس فروش همکاران سیستم در ادامه رویداد به شرح بعضی از مهم ترین امکانات سیستم های تدارکات و لجستیک ابری و فروش و پخش راهکاران ابری پرداخت.
در قسمت تدارکات به سه حوزه مدیریت موجودی کالا، مدیریت تدارکات و حمل و تحویل توضیح داده شد و در قسمت فروش و پخش ابری موضوعات فروش داخلی، خرده فروشی، پورسانت فروش، پخش و موبایل سرویس پخش شرح داده شد.
مزایای استفاده از سیستم های ابری
آقای صمدزاده در ادامه بعضی از مهم ترین خصوصیت های فناوری رایانش ابری را شرح دادند. مقیاس پذیری بعنوان یکی از مهم ترین مزایای رایانش ابری ارائه شد.
به قول صمدزاده رایانش ابری این امکان را فراهم می آورد که سازمان های به جای هزینه های سنگین تجهیز زیرساخت تنها به اندازه میزان استفاده، حق اشتراک پرداخت کنند. این مورد بخصوص برای کسب وکارهای نوپا بسیار پرارزش است.
امنیت بیشتر از دیگر موضوعاتی بود که بعنوان مزیت رایانش ابری ارائه شد. صمدزاده در اینباره اظهار داشت: امروز همه ما به شکلی در حال استفاده از خدمات ابری هستیم. اتفاقا در بسیاری مواقع اطلاعات حساس مثل تراکنش های بانکی روی این بستر پردازش می شود.
علاوه بر این در بسیاری مواقع سازمان هایی که اطلاعات شان را در فضای غیرابری نگهداری می کنند لزوما امن نیستند به این علت که الزامات امنیتی مستلزم هزینه های بالایی است که عملا برای خیلی از کسب و کارها توجیه اقتصادی ندارد.
از دیگر مزایای رایانش ابری به دسترسی بدون محدودیت اشاره شد. صمدزاده در اینباره به پراکندگی جغرافیایی سازمان ها اشاره نمود و توضیح داد که با بکارگیری نرم افزارهای ابری فواصل جغرافیایی برداشته می شود و این مورد می تواند ارزش افزوده قابل توجهی برای شرکت هایی که بین کارخانه، انبار و دفتر مرکزی فاصله وجود دارد، ایجاد نماید.
در ادامه صمدزاده با توضیحی به این نکته اشاره نمود که راهکاران ابری به علت مزایای کاهش هزینه و حذف پیچیدگی های تأمین و نگهداشت زیرساخت بخصوص برای کسب وکارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب می باشد.
الان بیشتر از ۸۰۰ مشتری از محصول راهکاران همکاران سیستم بر بستر ابر؛ راهکاران ابری استفاده می نمایند. راهکاران ابری یک سبد محصولی کامل شامل حوزه های مالی و حسابداری، فروش، پخش، تدارکات و لجستیک، مدیریت تولید، سرمایه انسانی، حسابداری مدیریت، هوشمندی تجاری و CRM است. در ادامه بعضی از مشتریان راهکاران ابری از تجربیات استفاده از سیستم راهکاران ابری گفتند.
بخش پایانی رویداد به پرسش و پاسخ اختصاص داشت. صمدزاده، پورعلی و جسور پاسخ گوی پرسش های شرکت کنندگان رویداد درباره ی سیستم ابری راهکاران ابری بودند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/09/21
13:11:06
5.0 / 5
960
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است