بازدید مدیرعامل بانك ملت از شركت نفت بهران

بازدید مدیرعامل بانك ملت از شركت نفت بهران به گزارش المور مدیرعامل بانک ملت همراه با برخی از مدیران ارشد این بانک از شرکت نفت بهران بازدید نمود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این بازدید که عزیز آخوندی اصل، عباس جعفرلو و سیدابوطالب دیبایی معاونان مدیرعامل، حسن کمالوند و علی اکبر صابریان مدیران امور و مجید قاسمی فرید رئیس شعبه ظفر بانکداری شرکتی، وی را همراهی می کردند، از خطوط مختلف تولید در شرکت نفت بهران بازدید کرد و با مراحل تولید انواع روغن در این شرکت آشنا شد.
او همینطور در نشست با مدیرعامل شرکت نفت بهران، با ابراز خرسندی از حضور در این شرکت بزرگ و باسابقه، عنوان کرد: نفت بهران یکی از شرکتهای بزرگ تولیدی صنعت نفت ایران است که در حوزه تولید روغن بعنوان برندی خوب و مرغوب برای همه شناخته شده است.
مدیرعامل بانک ملت، نفت بهران را مرغوب ترین برند در میان برندهای مختلف تولید روغن در کشور خواند و اضافه کرد: ۵۵ هزار میلیارد ریال فروش و تولید ۱۵ هزار میلیارد ریال سود در شرایط سخت کنونی و انجام صادرات در شرایط تحریم هم سبب کمک به کشور در تأمین ارز مورد نیاز شده و هم توانمندی های کشور را به جهان نشان داده است.
وی در عین حال بانک ملت را هم یکی از بزرگ ترین، قدرتمندترین و پیشرفته ترین بانکهای کشور دانست و افزود: این بانک از لحاظ نقدینگی هم حدودا بانک نخست کشور به حساب می آید و در چهار سال قبل حتی یک ریال در یک روز، اضافه برداشت از منابع بانک مرکزی نداشته و حتی در برهه هایی بیشتر از ۵۰ درصد تسهیلات بین بانکی را تأمین کرده است.
دکتر بیگدلی با بیان این نکته که بانک ملت در تمام پروژه های صنعتی کشور بخصوص در صنایع نفت، پتروشیمی و پالایشگاه های مختلف پارس جنوبی، مشارکت فعال داشته و ۲۲ میلیارد دلار در بخش انرژی کشور سرمایه گزاری نموده است، اظهار داشت: این بانک با تأمین مالی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، کشور را از لحاظ تولید بنزین به خودکفایی رساند.
وی با تکیه بر این نکته که نفت بهران از لحاظ برندینگ در سطح بالایی قرار دارد و حجم فروش و سهم از بازار خوبی را در زمینه تولید محصولات استراتژیک در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: این شرکت مورد قبول بانکهای کشور است و این شرکت یکی از مشتریان ارزشمند و استراتژیک بانک ملت است.
دکتر بیگدلی، آمادگی بانک ملت را برای تأمین سرمایه ثابت و سرمایه در گردش شرکت نفت بهران در طرح های توسعه ای اعلام و بر لزوم تقویت تعاملات فی ما بین تصریح کرد.
به قول وی، این دو مجموعه بزرگ باید در سال جهش تولید در یک تعامل برد - برد به تولید محصولات بیشتر، افزایش صادرات و افزایش اشتغال در کشور کمک کنند.
مدیرعامل بانک ملت در عین حال از آمادگی این بانک برای انجام فعالیتهای ارزی شرکت نفت بهران اطلاع داد و اضافه کرد: بانک ملت آماده انعقاد تفاهمنامه برای افزایش سطح همکاری ها و تأمین تمام نیازهای مالی، سرمایه ای و نقدینگی شرکت است.


او همینطور استفاده از سامانه سامیار بانک ملت را به مدیرعامل شرکت نفت بهران پیشنهاد کرد و اظهار داشت: این بانک همیشه در حوزه فناوری اطلاعات پیشگام بوده و سامانه هایی را برای مشتریان بزرگ خود طراحی نموده که سامانه سامیار هم همچون این سامانه ها است.
دکتر بیگدلی با بیان این نکته که محصولات بانک ملت با هدف کاهش هزینه های مشتری طراحی شده است، تصریح کرد: انتظار داریم نتیجه این نشست، به افزایش تعاملات فی ما بین و انجام کارهای بزرگ از جانب دو مجموعه منتهی شود و آثار و برکات آن نصیب کل ملت ایران شود.
اسعد عزیزی، مدیرعامل شرکت نفت بهران هم با بیان این نکته که این شرکت به دنبال یک رابطه برد- برد است، بر تمرکز فعالیتهای مالی این شرکت در بانکهای اصلی تصریح کرد و عنوان کرد: خوشبختانه بانک ملت در سالهای اخیر همکاری خوبی با این شرکت داشته و نفت بهران هم به همه تعهدات خود بموقع عمل کرده است.
وی با بیان این نکته که شرکت نفت بهران برنامه های زیادی را برای توسعه کسب و کار در بازارهای منطقه دارد، اظهار داشت: بانک ملت هم در زمینه های مختلف، پیشتاز است و امیدواریم که یک همکاری خوب در زمینه های مختلف داشته باشیم.
عزیزی ضمن اشاره به این نکته که نفت بهران با بیشتر از ۵۵ سال سابقه یکی از شرکتهای قدیمی این صنعت است، افزود: بیشتر از ۴۳ درصد سهم بازار روغن موتور کشور در اختیار این شرکت است و ۹۵۰ نوع محصول این شرکت از راه ۴۰۰ عامل فروش در سرتاسر کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
در این نشست، مدیرعامل شرکت نفت بهران با اعطای لوح سپاس به برخی از مسئولان بانک ملت، از خدمات و تلاشهای آنان در رفع نیازهای مالی این شرکت قدردانی کرد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/10/01
18:12:05
5.0 / 5
1133
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است