لذت نگارش بر روی تخته وایت برد كركره ای

لذت نگارش بر روی تخته وایت برد كركره ای همیشه ایده های جدید موجب کاربردهای جدید در استفاده از وایت برد می شوند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روان برد، این دفعه در مورد تخته وایت برد ایده ای جدید در ذهن پرورانده شده که هنوز به اجرا گذاشته نشده است. ما همیشه از وایت برد بعنوان یک برد سیاه فلزی یا وایت برد شیشه ای یاد کردیم و تمام توضیحات ما در مورد تخته وایت برد فلزی یا وایت برد شیشه ای بوده و مشتریان همیشه در صدد قیمت وایت برد بوده اند.
در این چند ماه اخیر هم یک مدل از این محصول رو نمایی شده که بسیار کاربردی است و نصب بسیار راحتی دارد و در سه مدل پشت چسبی و ساده و پشت مگنتی معرفی شده و ما آنرا به نام وایت برد رولی یا لوله ای می شناسیم.
ولی این دفعه نوع جدیدی از این محصول پرکاربرد را در ذهن خود به نمایش در آورده ایم که شاید تحول بزرگی در زمینه محصولات آموزشی باشد. یک کالای کاربردی چند منظوره که می تواند کمک بزرگی به روند آموزشی و سیستم مدیریتی شرکتها و ادارات داشته باشد و همین طور قیمت متعارف نسبت به قیمت وایت برد داشته باشد.
این دفعه چند گزینه را در اولویت قرار داده ایم که شاید بسیار مهم و کارآمد باشد. اگه یک تخته وایت برد قابلیت جمع شدن داشته باشد چه مزیت های را می تواند همراه داشته باشد.
یعنی شما یک وایت برد داشته باشید که در صورت عدم نیاز به آن بتوانید به آسانی آنرا به یک سمت جمع کنید، دقیقا مانند یک پرده. این توانایی چه امکانی را به ما می دهد؟ شما این امکان را دارید که زیر این تخته وایت برد لوازم مختلفی را نصب کنید.
این سوال در ذهن شما پیش می آید که چه چیزی میتوان زیر وایت برد نصب کرد ؟ یکی از لوازمی که بسیار می تواند در سیستم آموزشی کمک نماید یک نمایشگر بزرگ است که شما باتوجه به نصب یک تخته وایت برد با قابلیت جمع شدن یک نمایشگر بزرگ نیز دارید که با کنار زدن برد می توانید فیلم های آموزشی یا اسلایدهایی از نکات آموزشی را روی آن پخش کنید و یا یک وایت برد شیشه ای.
یا یک کلاس در یک هنرستان را تصور کنید که یک تخته وایت برد کرکره ای در آن نصب باشد و پشت آن هم قفسه ای از مواردی که باید بصورت بصری روی آن توضیحات داده شود تعبیه شده باشد تا معلم یا مربی هنرستان مجبور نباید به کمد لوازم درسی خود رجوع کند.


یک تخته وایت برد کرکره ای می تواند در یک اتاق نقش یک پرده ی سفید برای ویدئو پروژکتور را نیز ایفا کند. بدین صورت که با نصب آن روی پنجره اتاق به شکلی که کل فضای پنجره را بپوشاند نور اتاق را برای پخش ویدئو بر روی ویدئو پروژکتور به بهترین شکل ممکن تنظیم کند و با جمع کردن تخته وایت برد نور اتاق را به حالت عادی برگرداند.
این تنها کاربرد آن نیست چون این وسیله یک تخته وایت برد است و برای توضیحات بیشتر ویدئو می توانید روی آن بنویسید و به نتیجه ی نهایی مربوط به تصویر های پخش شده برسید.
کاربرد این مدل را می توان در مدارس و دانشگاه ها، ادارت دولتی و شرکتها، اتاق های کنفرانس و جلسات و حتی آموزشگاه های رانندگی انتظار داشت البته اگر به قیمت وایت برد نزدیک باشد. از این مدل از وایت برد می توان در مهدهای کودک نیز استفاده نمود.
به علت فضای کمی که معمولا در مهدهای کودک وجود دارد یک تخته وایت برد کرکره ای گزینه خوبی برای آموزش های نقاشی و حتی بعضی حروف الفبا برای کودکان است و با نصب یک عدد از این محصول روی قفسه ی اسباب بازی کودکان می توان هم یک وایت برد داشت هم جایی را روی دیوار اشغال نکرد. با این کار وایت برد شیشه ای در خطر کمتری نیز نسبت به بازیگوشی کودکان قرار دارد.


تخته وایت برد کرکره ای را در دو مدل افقی و عمودی می توان تولید کرد و با یک طراحی دقیق و نصب ورقه ای نازک متناسب برای کار با ماژیک وایت برد روی یک کرکره ی با کیفیت به بهترین شکل ممکن روانه ی بازار کرد.
پیش بینی های انجام شده قیمت کاملا مناسبی را برای این مدل مفهومی پیش بینی کرده که بنا به هزینه ساخت آن بسیاری از افراد جامعه توانایی خرید آنرا دارند که این خود کمک زیادی را به سیستم آموزشی خواهدنمود و شرکت های تولید کننده را به شعار هر خانه یک وایت برد نزدیک خواهدنمود.
تخته وایت برد کرکره ای یک جهش بلند در تولید د یک کالای کاربردی است که هدف آن رشد بیش از پیش دو مورد است: اول رشد اقتصادی صنعت و ایجاد اشتغال و دوم افزایش ابزار آلات چند کاره برای کمک کردن فضا برای لوازم کاربردی. ایده های جدید و البته کارآمد همیشه نگاه دوری به آینده و رفاه کامل مانند ایده یک وایت برد شیشه ای بجای وایت برد مغناطیسی، افراد جامعه دارند و تخته وایت برد کرکره ای نیز از این قائله مستثنی نیست.
چون همیشه و همیشه یک تخته وایت برد پرتابل و جمع شو هواداران خاص خودش را دارد البته اگر قیمت وایت برد یک رقم منطقی باشد و مانند وایت برد شیشه ای که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا داشته و دارد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/10/08
13:06:42
0.0 / 5
975
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است