دانلود و تماشای آنلاین قسمت آخر سریال آقازاده

دانلود و تماشای آنلاین قسمت آخر سریال آقازاده المور: سرانجام قسمت 29 و پایانی سریال آقازاده به مرحله پخش رسید. شما می توانید در ادامه مطلب لینک دانلود قانونی قسمت 29 (آخر) اقازاده را دریافت کنید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام کول دانلود، سریال آقازاده سرانجام (با وجود چندین بار اعلام قبلی) به قسمت پایانی خود رسید. در آغار امر و زمانی که مراحل ساخت سریال تمام شده و آقازاده آماده پخش شده بود این طور عنوان می شد که این اثر در ۲۴ قسمت پخش خواهد شد.
زمانی که به قسمت ۲۴ رسیدیم و همگان منتظر این بودند که در هفته بعدی شاهد پخش آخرین قسمت آن باشیم ولی اعلام گردید که آقازاده ۲۸ قسمت دارد و بدین ترتیب بود که مخاطبین خوشحال شدند که می توانند ۴ هفته بیشتر از دیدن این سریال جذاب و تماشایی لذت ببرند.
باتوجه به این که این خبر بعد از مراحل ساخت و فیلمبرداری اثر انتشار یافته بود این جور برداشت می شد که ۴ قسمت اضافه را در تدوین و مونتاژ به سریال افزوده اند. چونکه دیگر امکان فیلمبرداری نبود. ولی آنقدر این سریال کشش داستانی داشت و برای مخاطب جذاب بود که این اضافه کردن ها، بدون هیچ تردیدی موجب ایجاد هیچ خللی در آن نشد.
حال در هفته گذشته و درست یک روز قبل از پخش قسمت ۲۸ سریال آقازاده، از طرف عوامل این اثر عنوان شد که قسمت ۲۸ نیز قسمت آخر و پایانی آقازاده نیست و این سریال یک هفته بیشتر میهمان خانه های علاقمندان است.
در قسمت ۲۸ آقازاده چه اتفاقاتی افتاد؟
قسمت ۲۸ و یکی مانده به پایانی از سریال محبوب و بسیار جذاب آقازاده از روز ۱۲ دی ماه پخش گردید. قسمت ۲۸ از جایی شروع می شود که پلیس آگاهی متوجه می شود که در صحنه قتل الکس یک گروه خونی به جز گروه خونی متعلق به حامد و الکس وجود داشته است و بدین سبب پلیس ها متوجه می شوند که شخصی دیگر قاتل الکس بوده و بدین سبب با اثبات بی گناهی حامد، وی از زندان آزاد شده و ابتدا به مزار راضیه و سپس به نزد مادرش می رود.
در آخرین دقایقی که حامد در زندان به سر می برد، نیما اطلاعات محرمانه بسیاری را از فسادهای افراد رده بالاتر از خودش همچون حاج حسن را در اختیار وی می گذارد. چیزی که خودش هم می داند تا چه حد می تواند برایش گران تمام بشود.
در این بین، زمان آزادی حامد از زندان مشخص می شود که لکه خونی که در محل وقوع جرم در هتلی که الکس در آن جا اقامت داشت متعلق به نامزد سابق و شهرستانی راضیه مقدم می باشد. بدین سبب مامورین به محل زندگی او رفته و وی را دستگیر می کنند.
در زمان بازداشت، وی اعتراف می کند که این اطلاعات همچون دخیل بودن الکس در ماجرای مصیبت های راضیه که به الکس برمی گشت و همین طور محل مخفیگاه الکس را تینا در اختیار وی گذاشته بود و بدین ترتیب وی به دنبال انتقام گیری می افتد.
در یکی از همین روزهاست که او به هتل الکس می رود و بعد از درگیر و مشاجره با او و زمانی که الکس خیز برداشته بود تا با اسلحه به سمت او شلیک کند با چاقویی که از قبل تدارک دیده بود به پشت گردن وی ضربه ای زده و او را به هلاکت می رساند.
نیما که ایام زندان حسابی وی را کلافه کرده بود و دیگر تحمل این اوضاع را نداشت سرانجام لب به سخن می گشاید و اطلاعات بسیاری را فاش می کند. همزمان از حامد دو چیز می خواهد.
یکی این که به شدت پیگیر پرونده و رد دنباله دار فسادهای حاج حسن بشود، به این علت که نیما ترس بسیاری داشت که با این افشاگری ها گرفتار غضب وی قرار بگیرد و بدین سبب از حامد تقاضای کمک می نماید.
حامد نیز به او این اطمینان را می دهد و می گوید که از هیچ کمکی فروگذار نخواهد کرد. در ادامه ولی نیما خواسته دیگرش را بیان می کند و از حامد می خواهد که وی را به مزار پدرش یعنی مرتضی شریفی ببرد تا با او صحبت کند و به نحوی حلالیت بطلبد.
تلاش پلیس های برای یافتن فرد ضارب ظاهرا به جایی نمی رسد و بدین سان یکی دیگر از مهم ترین افرادی که اطلاعات زیاد و ناگفته های بسیاری را می دانست از میان می رود و پرونده در دست تحقیق حامد سخت تر از قبل می شود.
معین نیست که آیا واقعا حاج حسن پشت همه این مسایل است. آیا او بدین وضعیت علنی از دادیار می خواهد که با مرخصی رفتن نیما موافقت کند تا افراد خودش را اجیر کند و او را بکشند؟ یا آیا این ها همه صحنه سازی های نویسنده داستان هستند که می خواهد بعنوان نکته انحرافی ذهن و چشم مخاطب را از فرد اصلی که پشت این مسایل است و در پشت پرده به جابجایی مهره هایش و عروسک گردانی افرادش می پردازد، دور کند. این ها همچون مواردی است که برای فهم آن باید به تماشای قسمت ۲۹ بنشینیم.
دانلود قانونی: قسمت ۲۹ سریال آقازاده
در آخر پیشنهادی برای شما داریم، اگر مشتاق آثار شبکه نمایش خانگی هستید، از فیلم ها و سریال های جدید ایرانی گرفته تا سریال ها و فیلم های سینمایی روز دنیا با دوبله و زیرنویس پارسی، بدین منظور شما را دعوت به بازدید از سایت خوب و به روز کول دانلود می نماییم.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/10/18
23:19:36
0.0 / 5
893
تگهای خبر: زندگی , سایت , شبكه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است