سنگ اندازی مجدد در راه فعالیت ماكسیم در شهر اصفهان با پاره كردن بنر تبلیغاتی این شركت

سنگ اندازی مجدد در راه فعالیت ماكسیم در شهر اصفهان با پاره كردن بنر تبلیغاتی این شركت المور: حمله افرادی ناشناس در اصفهان برای پاره کردن بنر تبلیغاتی «ماکسیم» در تاریخ 27 دی ماه 1399، موجب بروز خساراتی به ساختمانی شد که مبادرت به نصب این بنر کرده بود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی ماکسیم، با وجود کوشش های سامانه درخواست خودروی «ماکسیم» در ایجاد اشتغال زایی و خدمت رسانی، عده ای هنوز هم سنگ اندازی هایی را در این راه انجام می دهند تا مانع کارهای «ماکسیم» شوند.
پیرو همین موضوع، بامدادان روز یکشنبه ۲۷ دی ماه در شهر اصفهان، افرادی ناشناس به کارگاه تعمیر خودرویی که مبادرت به نصب قانونی بنر «ماکسیم» کرده بود، حمله کردند. در امتداد این اقدام غیر قانونی، این افراد علاوه بر پاره کردن بنر به ساختمان مذکور صدماتی را وارد نمودند.
این نخستین باری نیست که مخالفان کسب وکارهای نوین مبادرت به کارشکنی هایی می کنند تا مسیر «ماکسیم» را برای فعالیت سد نمایند. قبل از این حادثه ما شاهد، اتفاق مشابه آن در شهر بوکان بوده ایم که عده ای مبادرت به پاشیدن رنگ مشکی به تابلوی «ماکسیم» کرده بودند.
سامانه هوشمند «ماکسیم» با تاکید بر توانایی خود بر آنست تا کارهای خودرا کمافی السابق ادامه دهد و با این مانع تراشی های مداوم، فعالیت خودرا متوقف نخواهد کرد.
سامانه درخواست خودروی «ماکسیم» با بهره بردن از روش های نوین حمل ونقلی، خدمات خودرا در شهرهای مختلفی از ایران گسترش داده است تا همه شهروندان ایرانی بتوانند از خدماتی شایسته و متنوع بهره گیرند.
پس «ماکسیم» با برنامه ریزی بلندمدت خود در نظر دارد تا فعالیت خودرا گسترش داده تا همه شهروندان بتوانند از یک سامانه تخصصی در زمینه حمل و نقل استفاده کنند.


تاکسی اینترنتی «ماکسیم» در سال ۱۳۹۶ فعالیت خودرا در ایران شروع کرد. «ماکسیم» یک سامانه هوشمند در زمینه درخواست خودرو برای سفرهای درون شهری و بین شهری است که مسافران می توانند با درخواست خودرو به هر نقطه از ایران سفر کنند.
با گذشت زمان خدمات «ماکسیم» و به جهت راحتی کاربران افزایش یافته تا افراد بتوانند تمامی درخواست های حمل ونقلی خودرا از یک سامانه طلب کنند.
«ماکسیم» علاوه بر فعالیت در زمینه درخواست خودرو، درخواست پیک تحویل بسته یا کالا (مانند خرید و تحویل کالا، دارو، مواد غذایی، جابه جایی اسناد بسته و کالا)، درخواست موتور برای جابه جایی مسافر و همین طور درخواست خودرو های باری جهت جابه جایی بار را در سامانه خود قرار داده است.
همین طور لازم به ذکر است که خدمات «ماکسیم» به دو صورت آنلاین و آفلاین به کاربران ارائه می شود. کابران می توانند بوسیله اپلیکیشن یا سایت «ماکسیم» به صورت آنلاین درخواست خودرو ثبت نمایند یا با شماره گیری ۱۶۱۱ از سامانه درخواست خدمات داشته باشند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/11/01
12:16:08
0.0 / 5
731
تگهای خبر: اپلیكیشن , تخصصی , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است