اتاق فرار بازی محبوب این روزهای مردم

اتاق فرار بازی محبوب این روزهای مردم یکی از تفریحات جذابی که این روزها در سرتاسر کشور طرفدار پیدا کرده، اتاق های فرار هستند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام گلونی، اتاق فرار یا همان اسکیپ روم ها، مجموعه ای از چند اتاق تودرتو با کلی معمای جالب و داستان های جذاب هستند که مقرر است یک ساعت شما را به اوج هیجان برسانند.
شما به همراه گروه سه چهار نفره خود وارد اتاق فرار می شوید.
معمولا همه جا تاریک است و یک داستان برایتان نقل می شود. شما در چارچوب شخصیت های آن داستان وارد فضایی می شوید که متناسب با حال و هوای آن داستان طراحی شده است.
شما مأموریت دارید در یک زمان مشخص که حدود یک ساعت است، با حل تمام معماها و گشودن همه ی قفل ها، اتاق های مجموعه را یکی بعد از دیگری طی کنید و پیروزمندانه از اتاق آخر خارج شوید.
فقط باید مراقب باشید که در راه، تله ها و نمایش های ترسناک بی شماری برای شما قرار داده شده است.
خیلی از اتاق های فرار بازیگرانی هم دارند که معمولا با هیبتی ترسناک در تاریکی وارد اتاق می شوند و هدف شان ترساندن شما و جلوگیری از موفقیت شماست.
جذابیت دیگر این تفریح، قرار گرفتن در یک دکور زیبا و هیجان انگیز است که بازیکنان هر بار با ورود به یک اتاق فرار جدید، چیدمان و فضایی منحصربفرد را تجربه می کنند.
یک مرتبه در چارچوب چند جهانگرد وارد کلبه ای نم ناک در دل جنگل های اسکاندیناوی می شوند و باید از چنگال اشباح فرار کنند، یک مرتبه بعنوان چند دانشمند در یک آزمایشگاه فوق پیشرفته به جنگ بیماری مهلک قرن می روند و بار دیگر در یک خانه اشرافی میان جنگ جهانی دوم باید از دستیابی ارتش نازی ها به بمب اتم جلوگیری نمایند.
این که شما هر بار در نقشی جدید و در فضایی جذاب، میزان هوش و بی باکی خویش را محک بزنید، این سرگرمی را به یکی از پرطرفدارترین سرگرمی های این روزها تبدیل نموده است.
اتاق فرار تهران یکی از کلیدواژه هایی است که مردم جستجو می کنند.
در اغلب شهرهای کشور مجموعه های اتاق فرار روزبه روز در حال گسترش و پیشرفت هستند و می توان گفت در بعضی موارد با نمونه های خارجی هم رقابت می کنند.
در خیلی از این اتاق های فرار خودتان می توانید سطح ترسناک بودن و سختی معماها را به انتخاب خود بالا و پایین ببرید.
پس با دلی نترس و ذهنی پویا به همراه گروه خود از این سرگرمی جذاب و هیجانی لذت ببرید.
امروز در کشور صدها مرکز تفریحی اتاق فرار موجود است و حسابی در میان جوانان طرفدار پیدا کرده اند. گلونی هم مجموعه ای از اتاق های فرار را به شما معرفی کرده است.
آنها نقاط قوت و ضعف مجموعه های اتاق فرار را بررسی و به مخاطبان پیشنهاد می کنند تا انتخاب بهتری داشته باشند.
با یک جست وجوی ساده می توانید نزدیک ترین اتاق فرار به محل زندگی خویش را پیدا کنید و چند ساعت با دوستان خود اوج هیجان را تجربه کنید.
در زمان سفر کنید. با شیاطین و اجنه ها گلاویز شوید. دشنه ی زهرآلود خویش را در چشمان جادوگران فرو کنید و جهان را از دست پلیدی ها و زشتی ها نجات دهید. سپس بلیت اتاق فرار بعدی را رزرو کنید و منتظر بمانید تا ببینید اینبار چه ماموریتی به شما محول می شود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/11/18
10:22:18
0.0 / 5
621
تگهای خبر: زندگی , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است