خدمات تزریقات در منزل جردن با بهترین قیمت

خدمات تزریقات در منزل جردن با بهترین قیمت المور: با شرایط به وجود آمده در اثر شیوع بیماری کووید 19 برای خیلی از اشخاصی که نیاز به انجام تزریقات دارند؛ حضور در بیمارستان یک ریسک در ارتباط با حفظ سلامتشان شمرده می شود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام هوم کا، انجام تزریقات در منزل علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، مزایای دیگری هم به همراه دارد که در این متن می خواهیم به آنها بپردازیم.
ممکنست برای شما این سوال ایجاد شود که برای انجام تزریقات در منزل باید از چه شخص قابل اعتمادی درخواست کنم تا پرستار را به منزل اعزام کند. با مطالعه این متن متوجه خواهید شد که هوم کا بهترین گزینه برای اعتماد شما جهت دریافت خدمات تزریقات در منزل جردن است.
انواع تزریقات در منزل ۱) زیر جلدی
۲) داخل عضله
۳) داخل جلدی
۴) وریدی
۵) تزریق به صورت پانسیون مانند پانسیون مایع نخاعی
تزریقات در منزل جردن شامل چه خدماتی است ۱) تزریق سرم. شما می توانید برای تزریق انواع سرم در منزل با هوم کا تماس بگیرید.
۲) تزریق آمپول
۳) پانسمان و تعویض آن
۴) تزریق واکسن
۵) تزریق آهن که داخل رگ انجام می شود.
۶) تزریق آنتی بیوتیک
اهمیت انجام تزریقات در منزل جردن امروزه در بیشتر روش های درمانی که از طرف پزشکان تجویز می شوند؛ تزریق دارو جزء یکی از مهم ترین مراحل درمان به حساب می آید که به علت ورود مستقیم دارو به جریان خون یا عضله، سرعت درمان را زیاد می کند اما همین روش درمانی اگر بدون رعایت نکات بهداشتی یا به صورت غیر اصولی صورت گیرد، می تواند نتیجه عکس داده و حتی بیمار را در وضعیت خطرناکی قرار بدهد. توضیحات ذکر شده تا حدودی بیان کننده اهمیت خدمات تزریق در منزل است.
بر اساس گزارش های پخش شده، سالانه تعداد زیادی از پرستارها مبتلا به بیماری هایی مانند ایدز یا هپاتیت می شوند یا بیماران را به چنین بیماریهای سختی مبتلا می کنند. حضور پرستار در منزل شما را از قرار گرفتن در معرض چنین لطمه هایی دور می کند.
نکاتی راجع به تزریقات در منزل جردن ۱) باید تمام وسایل مورد نیاز برای تزریق مانند سر سوزن، آمپول، پنبه و الکل را تهیه کرده باشید.
۲) پیش از انجام تزریق باید از پلمپ بودن سرسوزن و شیشه حاوی دارو مطمئن شده باشید.
۳) پس از اختتام تزریق باید بلافاصله سرسوزن را به سطل زباله بیندازید.
۴) در زمان تزریق دقت کنید که پرستار از یک دستکش یکبار مصرف نو استفاده نماید.
۵) اگر مقرر است برای بیمار چند تزریق صورت گیرد بهتر است که تمام تزریقات در یک ناحیه عضلانی انجام نشود.
۶) در صورت داشتن هرگونه آلرژی نسبت به یک دارو پیش از انجام تزریق، پرستار را باخبر کنید.
۷) پس از انجام تزریق از گذاشتن مجدد سرسوزن خودداری کنید.
۸) محل تزریق باید قبل و پس از آن با الکل ضدعفونی شود.


عوارض ناشی از درست انجام نشدن تزریقات در منزل تزریقات بدون توجه به نکات بهداشتی و بطور غیر اصولی یا از طرف شخصی نابلد عوارضی را برای بیمار بوجود می آورد. عوارض خفیف عبارت اند از کبودی و تورم اما بی دقتی در تزریقات عوارض جدی تری را نیز می تواند به همراه داشته باشد که در ادامه به آنها می پردازیم:
۱) امکان وقوع آبسه در محل تزریق
۲) احساس درد در محل تزریق
۳) امکان بروز خونریزی در بعضی از افراد
۴) امکان بروز واکنش آلرژیک شدید یا شوک در بعضی از بیماران
۵) لطمه رسیدن به رگ های خونی یا یافت بدن
تزریقات در منزل جردن به چه اشخاصی پیشنهاد می شود ۱) سالمندان و بیمارانی که قرار گرفتن در محیط بیمارستان برای آنها خطرناک یا آزاردهنده باشد.
۲) اگر کودک شما مقرر است تزریق داشته باشد بهتر است که این کار در خانه صورت گیرد برای اینکه قرار گرفتن در محیط بیمارستان ترس او را دو چندان می کند. البته اگر از آمپول زدن می ترسد.
۳) اشخاصی که وقت کافی برای نشستن در نوبت بیمارستان را ندارند.
۴) خانم های حامله نیز اگر پزشک برای آنها دارویی تجویز کرده بهتر است در منزل تزریق کنند.
هزینه تزریقات در منزل جردن برای کسب اطلاع در مورد هزینه خدمات تزریقات در منزل هوم کا می توانید به سایت هوم کا به آدرس www.homeca.ir مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید. مطمئن باشید که هزینه قابل پرداخت در مقایسه با خدماتی که دریافت می کنید به صرفه خواهد بود.


تزریقات در منزل جردن با هوم کا هوم کا با برخورداری از یک تیم مجرب توانسته است خدمات بهادار ای را برای بازگرداندن سلامتی به بیماران انجام بدهد. هوم کا با داشتن دغدغه برای قرار دادن بیماران در وضعیت زندگی عادی، اهتمام دارد با استفاده از بهترین پرستاران، پزشکان و کارشناسان کارآزموده، در طول مدت بیماری تا زمان بهبود در کنار شما باشد. برای انجام تزریقات در منزل جردن می توانید به هوم کا اعتماد کنید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/11/23
13:08:01
0.0 / 5
649
تگهای خبر: خدمات , زندگی , سایت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است