طی هفته گذشته؛

793 هزار آمریكایی دیگر بیكار شدند

793 هزار آمریكایی دیگر بیكار شدند المور: تعداد آمریکایی هایی که هفته گذشته برای نخستین بار درخواست دریافت حقوق بیکاری خودرا به ثبت رساندند به 793 هزار نفر رسید.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، تعداد آمریکایی هایی که این هفته برای نخستین بار درخواست دریافت حقوق بیکاری خودرا به ثبت رساندند با اندکی افت نسبت به هفته گذشته به ۷۹۳ هزار نفر رسید.
در گزارش جدید وزارت کار آمریکا همین طور داده های مربوط به هفته قبل اصلاح و اعلام گردید در آن هفته ۳۳ هزار نفر بیشتر از آن چه قبلاً اعلام شده بود درخواست پشتیبانی از بیکاری خودرا ثبت کرده بودند.
اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بودند که این هفته ۷۵۷ هزار آمریکایی درخواست دریافت حقوق بیکاری خودرا ثبت کنند.
تعداد درخواست های پشتیبانی از بیکاری در اکتبر و نوامبر هر هفته بین ۷۱۱ هزار نفر تا ۸۴۲ هزار نفر باقی ماند. هرچند این رقم بسیاری از رکورد بیکاری ۶.۸۶۷ میلیون نفر در هفته آخر ماه مارس و در بحبوحه شروع پاندمی کرونا در آمریکا، کمتر است، اما همچنان از همه رکوردهای بیکاری هفتگی قبلی آمریکا پیش از پاندمی کرونا بالاتر است.
رکورد قبلی بیکاری هفتگی آمریکا مربوط به رکود اقتصادی بزرگ جهانی در ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ بود و در آن دوره زمانی به مدت چندین هفته بیکاری هفتگی نزدیک به ۶۶۵ هزار نفر باقی ماند.


منبع:

1399/11/27
14:46:10
0.0 / 5
594
تگهای خبر: آمریكا , اقتصاد , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است