بلیط هواپیما را از چه سایتی خریداری كنم؟

بلیط هواپیما را از چه سایتی خریداری كنم؟ المور: در سالهای اخیر پیشرفت تکنولوژی، صنعت گردشگری را هم مانند تمامی صنایع دیگر به کلی متحول کرده است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام فلای تودی، یکی از مواردی که در این صنعت به شدت تحت تاثیر اینترنت و تکنولوژی قرار گرفته، خرید بلیط هواپیما است. دیگر کمتر کسی را پیدا می کنید که زمان و انرژی خودرا برای یافتن بلیط ارزان هواپیما در آژانس های مختلف هدر بدهد. بلکه بیشتر افراد آسان ترین راه را انتخاب می کنند و خرید بلیط اینترنتی را به بلیط کاغذی ترجیح می دهند.
با یک جستجوی ساده در اینترنت به انواع وب سایت ها و آژانس های گردشگری برمی خورید که به فروش بلیط هواپیما می پردازند.
اما برای کسانی که برای بار اول خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام می دهند ممکنست این کار، به سبب عدم آشنایی با شاخصهای خرید بلیط هواپیما و اعتماد نکردن به وب سایت ها کمی دشوار به نظر برسد. بدین سبب برای خرید بلیط هواپیما باید از سایتی معتبر و خوشنام خرید خودرا انجام دهید تا گرفتار مشکل نشوید.
خرید بلیط هواپیما از فلای تودی
یکی از وب سایت هایی که در سالهای اخیر در زمینه فروش بلیط هواپیما داخلی و خارجی و رزرو هتل خارجی بسیار موفق عمل کرده است، سایت فلای تودی است. در ادامه می خواهیم با اشاره بر مزایای خرید بلیط هواپیما از این وب سایت خوشنام، به مقایسه آن با برخی وب سایت های بزرگ و مطرح خارجی در زمینه فروش بلیط هواپیما بپردازیم.
امکان پرداخت ریالی بوسیله وب سایت فلای تودی و عدم نیاز به کارت های اعتباری برای خرید بلیط هواپیما، امکان تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس در باکس جستجوی پرواز و همین طور برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته تیمی حرفه ای که در تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما و بعد از آن شما را راهنمایی می کنند، می توانند دلیلهای خوبی برای انتخاب این وب سایت و ارجحیت آن نسبت به وب سایت های خارجی باشند، اما اگر کمی موشکافانه تر نگاه نماییم عوامل دیگری نیز موجب می شوند تا این وب سایت از همتایان خارجی خود پیشی بگیرد و مسافران را ترغیب به خرید بلیط هواپیما از این وب سایت محبوب نماید.


مقایسه سایت فلای تودی با سایت trip.com
با یک جستجو و مقایسه ساده در سایت فلای تودی و تریپ متوجه خواهید شد که سایت فلای تودی تنوع پروازی بسیار بیشتری نسبت به وب سایت trip.com ارائه می کند. در وب سایت trip.com به پروازهای بین المللی ایرلاین های داخلی ایران مانند پرواز تهران استانبول ایران ایر دسترسی نخواهید داشت.
بدین سبب اگر قصد خرید پرواز مستقیم ایرلاین های ایرانی را داشته باشید این امر در وب سایت trip.com امکان پذیر نیست، اما به آسانی می توانید برای خرید آن بوسیله وب سایت فلای تودی اقدام نمایید.
از جانب دیگر تمامی قیمت ها در وب سایت trip.com با واحد دلار برای شما به نمایش درمی آیند. با یک تبدیل قیمت ساده در وب سایت trip.com متوجه می شوید که بلیط هواپیما در این وب سایت به ویژه در بعضی پروازها با نرخ بسیار بالاتری نسبت به وب سایت فلای تودی عرضه می شود.
پس علاوه بر اینکه خرید بلیط هواپیما از فلای تودی شما را از دردسر تبدیل ارز راحت می کند می توانید این اطمینان را داشته باشید که بلیط هواپیما را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نموده اید.
مقایسه سایت فلای تودی با سایت kayak
یکی دیگر از وب سایت های بسیار مشهور در زمینه خرید بلیط هواپیما وب سایت kayak است. این وب سایت نیز در ارائه پروازها ضعیف عمل می کند و بر خلاف وب سایت فلای تودی تمامی پروازها را در راه موردنظرتان پوشش نمی دهد. بدین سبب شانس شما را برای یافتن بلیط هواپیما ارزان و انتخاب پروازها در ساعات مختلف روز می کاهد.
در این وب سایت هم با مشکل تبدیل ارز و گرانتر بودن بلیط به ویژه در بعضی پروازها نسبت به وب سایت فلای تودی رو به رو خواهید بود. در وب سایت kayak نیز اگر مبدا و یا مقصد شما یکی از شهرهای ایران باشد، پرواز ایرلاین های ایرانی برایتان به نمایش در نمی آید، در نتیجه فرصت پرواز مستقیم و ارزان از ایران را از دست خواهید داد.
مقایسه سایت فلای تودی با سایت skyscanner
سایت skyscanner نیز همچون وب سایت های مطرح خارجی در زمینه خرید بلیط هواپیما است. در این وب سایت هم مانند دو وب سایت دیگر با مشکل کمبود تنوع پروازی، عدم انعطاف در ساعات پرواز و عدم نمایش پروازهای ایرانی در مسیرهای بین المللی مواجه هستیم، بنا بر این انتخاب کاربر برای خرید بلیط هواپیما بسیار محدود خواهد شد.


مقایسه سایت فلای تودی با سایت expedia
در سایت expedia تنها می توان پروازهای خارج از ایران را جستجو کرد و به سبب تحریم های سیاسی امکان ارائه پروازهای ایرانی در این وب سایت وجود ندارد. از جانب دیگر میان قیمت پروازهای خارجی در وب سایت expedia با وب سایت فلای تودی تفاوت قابل توجهی وجود دارد.
مقایسه سایت فلای تودی با سایت google flights
پروازهای ارائه شده در google flights نیز مانند وب سایت های مشابه خارجی دیگر فاقد پروازهای ایرلاین های داخلی ایران در مسیرهای بین المللی است. علاوه بر این تعداد پروازهای خارجی این وب سایت نیز نسبت به فلای تودی بسیار کمتر است.
بنا بر این شما گزینه ها و انعطاف پذیری کمتری برای انتخاب زمان پروازی خود خواهید داشت. از جانب دیگر به سبب ارائه قیمت ها به واحد یورو در این وب سایت، با همان مشکل تبدیل ارز مواجه خواهید شد. در صورتیکه در فلای تودی تمامی قیمت ها به ریال عرضه شده و بدین سبب به آسانی می توانید به مقایسه قیمت ها بپردازید.
امیدواریم با ذکر موارد مهمی که در بالا به آنها اشاره شد، توانسته باشیم شما را در اتخاذ تصمیم مناسب برای خرید بلیط هواپیما یاری کرده باشیم.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/12/17
13:23:49
0.0 / 5
650
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است