اجاره سوله

اجاره سوله همانگونه که می دانید اجاره سوله در بیشتر مواقع به منظور انبار مورد بهره برداری قرار می گیرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام سوله تاپ، رهن و اجاره سوله یکی از انواع معاملات ملکی است که در املاک صنعتی انجام می گردد و طبق قانون می بایست دارای کد رهگیری باشد.
بر طبق بررسی های صورت گرفته، درصد بالایی از موارد استفاده از اجاره سوله به عنوان انبار است. در کارخانه جات از سوله ها با ابعاد خیلی بزرگ استفاده می شود.
همانطور که می دانید خیلی از کارخانه ها و مراکز تولیدی و صنعتی بزرگ خودشان دارای انبارها و سوله های بسیار بزرگ هستند و هیچ نیازی به اجاره آنها ندارند، اما در این میان کسب وکار های مختلفی هم حضور دارند که جدا از بحث تولیدات، در زمینه واردات و صادرات هم فعال می باشند و حتی با داشتن سوله های شخصی باز هم نیاز به اجاره سوله در تهران دارند تا بتوانند کالاها، مواد خام و دیگر موارد را در جایی مناسب انبار کنند. در چنین مواقعی هم سوله ها بسیار به کار می آیند و خیلی از این افراد مبادرت به اجاره سوله در تهران می کنند.
نکته قابل تامل درباب خرید یا اجاره املاک این است که برای خرید یک ملک بخصوص ملک صنعتی تخصیص بودجه ای کافی برای این کار در گرو داشتن ثروتی مکفی برای پرداخت است ؛ از سویی دیگر در مواردی هم این میزان نقدینگی وجود دارد اما صرف آن در زمینه های دیگر اقتصادی سود بیشتری در بر داشته و یا صرف آن برای خرید یک ملک ممکنست شرایط مطلوب ادامه زندگی و کسب را به چالش بکشد، بنابراین خرید آن همیشه بهترین گزینه پیش روی نمی باشد.
در اقدام بعدی اجاره ملک مثلا همین اجاره سوله را مورد توجه قرار می دهیم; اجاره به مفهوم در اختیار گرفتن ملک تحت ضوابط و مقررات فراوانی می باشد که در آن مستاجر ملزم به پرداخت مبلغی ماهیانه بعنوان اجاره بها به موجر خود است.
این در حالی بود که اگر این مبلغ همراه با پول پیشی عرضه می شد، از آن بعنوان رهن و اجاره یاد می کردیم و اما رهن. رهن یا گرو گذاشتن در مبحث املاک به در اختیار گرفتن یک ملک به مدتی معلوم گفته می شود که در آن مبلغی بیش از پیش قرارداد رهن و اجاره به صاحب ملک یا راهن داده می شود، اما در ازای آن اختیار تام ملک به مرتهن داده می شود.
در اجاره سوله جاده مخصوص هم شرایط بدین ترتیب پیش می رود که فرد درخواست کننده، مبلغ مد نظر مالک را پرداخت کرده و تا سال بعد اختیار کامل سوله بعنوان انبار کالا یا کارگاه صنعتی خودرا بر عهده می گیرد.


در خیلی از مواقع، صاحبان سرمایه و صنعتگران برای بسط کسب وکار خود که به افزایش درآمد و بازدهی آنان منجر می شود ملزم به افزایش فضای در دسترس خود می باشند.
این افزایش فضا برای هر شخص و حرفه ای به طوری خاص خودنمایی می کند. بعنوان مثال یک رستوران دار با افزایش تعداد صندلی های خود در محل کارش، اشغال پیاده رو یا ساماندهی طبقه فوقانی رستورانش بعنوان لژ خانوادگی به این مهم می رسد یا در مواردی پیشرفته تر با اتکا با نام درخشان و اطمینان از استقبال مردم شعبه ای را در محله یا شهر دیگری تاسیس می کند.
در همین رابطه یک مجموعه خدمات نرم افزاری که شاید در بدو شروع فعالیت خود حتی دفتر مجزایی هم نداشته و شرکت خودرا با آدرس منزل سهامدارانش ثبت کرده است، به تناسب پیشرفت کسب وکار و درآمد زایی به دفاتر بزرگتری نقل مکان کرده و ممکنست حتی ساختمانی چند طبقه را به خود اختصاص دهد.
در همین رابطه، خیلی از صنعتگران هم در پی گسترش حوزه فعالیتی خود هستند، اما چطور می توان شعبه یا ساختمانی را برای صنایع سنگین، آلاینده محیط زیست، پر سر و صدا و حتی پر تردد در دل شهر فراهم نمود.
بی شک انجام چنین کاری عملی نیست، چونکه وجود کارخانه در شهرهای بزرگی مانند تهران تا شعاعی خاص قدغن بوده و نتایج نامطلوبی در پی خواهد داشت. بنا بر این پیشنهاد ما در مجموعه تخصصی سوله تاپ برای اجاره سوله، بهترین گزینه اجاره سوله اطراف تهران می باشد.
جایی که از یک سو امکاناتی که شامل حال پایتخت نشینان می شود به آنجا هم خواهد رسید، کارفرمایان از برخی معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند، دسترسی به اقصی نقاط ایران با اجاره سوله در محدوده تهران آسان تر بوده، تردد به آنجا محدودیت زمانی نخواهد داشت و از همه مهمتر نیروی انسانی مسیری بهینه (محلی که برای آنها کمترین فاصله را از شهر داشته و در عین حال مشکلی برای ساکنین همان شهر ایجاد نکند) می پیمایند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/01/10
23:31:02
0.0 / 5
624
تگهای خبر: اقتصاد , تخصصی , تولید , ثروت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است