نگاهی به عملكرد سامانه هوشمند ماكسیم در سال 1399

نگاهی به عملكرد سامانه هوشمند ماكسیم در سال 1399 سامانه هوشمند «ماکسیم» گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ خویش را برای اطلاع از فعالیتهای این سامانه، در سالی که گذشت را منتشر نمود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی «ماکسیم»، سال ۱۳۹۹ سالی با فراز و نشیب فراوانی برای تمامی کسب و کارها در جهان بود. شیوع کرونا بر عملکرد همه مشاغل تأثیرات بسیاری گذاشت.
همه گیری کرونا، سبب شده تا سامانه هوشمند «ماکسیم» بر آن شود تا خدمات خویش را با عنایت به شرایط فعلی افزون کند. از این رو این سامانه، تعرفه های جدیدی را عرضه کرد تا سبب رفاه و آسوده خاطری کاربران خود شود.
«ماکسیم» علیرغم مشکلات و محدودیت های بوجود آمده به دلیل بیماری کرونا که سایه منحوس خویش را در کشور و جهان افکنده بود، تمام تلاش خویش را به کار گرفت و حتی دامنه فعالیتهای خویش را به شهرهای مختلف ایران گسترش داد تا تمامی هم وطنان بتوانند از خدمات متمایز و متفاوت «ماکسیم» در شهرهای خود به سادگی استفاده کنند.
در همین راستا با ضدعفونی کردن خودرو های ناوگان خود، خودرو های متمایزی را در اختیار کاربران قرار داد.
در ادامه نگاهی به عملکرد سامانه هوشمند «ماکسیم» در سال ۱۳۹۹ می اندازیم.
تعرفه های جدید «ماکسیم» در سال ۱۳۹۹ «ماکسیم» در سال جدید تعرفه های گوناگونی را راه اندازی نمود تا کاربران تنها با استفاده از سامانه «ماکسیم» تمام نیازهای خویش را رفع سازند. تعرفه هایی که «ماکسیم» در سال ۹۹ راه اندازی نمود، به شرح ذیل است.
تعرفه پیک مرسولات تعرفه پیک مرسولات خدمت جدیدی بود که سامانه هوشمند اینترنتی «ماکسیم» با عنایت به نیاز کاربران خود، آنرا راه اندازی نمود. در تعرفه پیک مرسولات کاربران با ثبت درخواست می توانند انواع بسته، کالا و اسناد خویش را از مبدأ به مقصد مشخص شده، منتقل کنند.
تعرفه خرید و تحویل کالا در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا، تعرفه خرید و تحویل کالا «ماکسیم» راه اندازی شد. این تعرفه در حقیقت کمکی به تمامی کاربران بود که کمتر از خانه بیرون بروند و خریدهای روزانه خویش را به سامانه بسپارند تا فهرست خریدهای آنها از مکان موردنظرشان خریداری شده و در محل تعیین شده تحویل گرفته شود.
کاربران در این تعرفه قادر هستند که خرید اقلام بسیاری همچون خرید مواد غذایی، انواع میوه، نان، دارو و غیره را در سامانه «ماکسیم» با جزئیات مدنظر ثبت کنند تا به سرعت به دستشان برسد.
تعرفه کارگر حمل بار تعرفه کارگر حمل بار، خدمت دیگر سامانه پارسال بود. کاربران قادر هستند تا کارگر مطمئنی را جهت تخلیه، بارگیری و جابه جایی انواع بار از یک سامانه قابل اعتماد درخواست دهند. این تعرفه در شهرهای تهران، قم و کرج قابل استفاده می باشد.
تعرفه یدک کش تعرفه یدک کش در سال ۱۳۹۹ افتتاح شد تا کاربران برای جابه جایی انواع خودرو بتوانند به سادگی از سامانه، درخواست یدک کش را ثبت کنند.
تعرفه امداد خودرو تعرفه امداد خودرو، کاربران را از بابت خرابی ناگهانی خودرو و احتیاج به کمک، همراهی می کند. امداد خودرو به رانندگان مانده در جاده یا نیازمند به قطعات جزئی خودرو کمک کرده تا مشکل خویش را رفع کند. این تعرفه هم اکنون تنها در شهر تهران فعال است.
تعرفه بین شهری ویژه تعرفه بین شهری ویژه قابلیت جدیدی است که اخیرا در سامانه «ماکسیم» اضافه شده است. مسافران پس از انتخاب مبدأ و مقصد سفر بین شهری می توانند، گزینه بین شهری ویژه را انتخاب کنند که در این تعرفه خودرو های با کیفیت و ایمنی بیشتر حضور دارند.
تعرفه گردشگری تعرفه گردشگری با هدف بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی شهر تهران در انتهای سال ۹۹ افتتاح شد. کاربران تهرانی می توانند با ثبت درخواست، همراه رانندگانی که راهنمای سفر هستند به گشت وگذار بپردازند.
فعالیت سامانه هوشمند «ماکسیم» در چندین شهر ایران زمین سامانه هوشمند «ماکسیم» در طول سال ۱۳۹۹، فعالیت خویش را در ۲۴ شهر جدید در ایران آغاز کرد. حیطه فعالیت «ماکسیم» از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترش یافته است و کاربران می توانند به سادگی از این سامانه و تعرفه های متنوع آن استفاده کنند.
ابهر، عسلویه، آشخانه، بازرگان، بهبهان، بُن، بناب، چابهار، داراب، اشتهارد، گناباد، هادی شهر، ایرانشهر، کوهپایه، کلاردشت، کاشمر، خاش، مَلِکان، محمدآباد (ریگان)، رامسر، سلماس، سلمان شهر، سردشت و تنکابن شهرهایی هستند که سامانه «ماکسیم» در آنها فعال گشته است.
در تمامی این شهرها تعرفه اقتصادی «ماکسیم» فعال است که در شهرهای کوهپایه علاوه بر تعرفه اقتصادی، تعرفه های بانوان، بین شهری ویژه، خرید و تحویل کالا، پیک مرسولات و خودرو های باری سبک هم قابل استفاده می باشد. همینطور در شهر سلمان شهر تعرفه خرید و تحویل کالا و در شهر سردشت پیک مرسولات هم قابل درخواست است.
نحوه استفاده از خدمات «ماکسیم» کاربران می توانند از راه یکی از روش های زیر از خدمات سامانه هوشمند «ماکسیم» استفاده کنند:
1- دانلود اپلیکیشن ماکسیم
2- وبسایت ماکسیم
3- تماس با شماره گیری ۱۶۱۱
چشم انداز سامانه هوشمند «ماکسیم» در سال ۱۴۰۰ سامانه هوشمند «ماکسیم» در تلاش است تا در سال ۱۴۰۰ بتواند خدمات و کیفیت متمایزتری را به کاربران خود عرضه نماید. ازاین رو یکی از مهم ترین اهداف سامانه در سال جدید، ورود به تمامی شهرهای ایران است تا همه هم وطنان بتوانند از خدمات «ماکسیم» بهره ببرند.
همینطور سامانه «ماکسیم» تلاش دارد تا خدمات عدیده و نوینی را وارد سامانه خود نماید تا سبب راحتی بیشتر رانندگان و کاربران شود. لذا، «ماکسیم» توان خویش را در سال ۱۴۰۰ افزون تر می کند تا تعرفه های جدیدی عرضه کرده و تنوع خدمات آن در همه شهرها افزایش یابد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/01/12
15:13:27
0.0 / 5
676
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است