راهكاری برای تجارت چند نوع نفت در آسیای غربی

راهكاری برای تجارت چند نوع نفت در آسیای غربی دوبی راهکاری تازه برای تجارت چند نوع نفت خام آسیای غربی که برمبنای نفت خام عمان قیمت گذاری می شوند، راه اندازی نمود.


به گزارش المور به نقل از عرب نیوز، بورس کالای دوبی (DME) سیستمی دوجانبه را برای تجارت چند درجه بندی نفت خاورمیانه که با قیمت نفت خام عمان دی ام ئی تنظیم می شوند، راه اندازی نمود.
این بورس روز دوشنبه (۱۶ فروردین ماه) در اطلاعیه ای اعلام نمود: این راه حل این فرصت را به معامله گران می دهد که بصورت دوجانبه نفت خام دوبی، آپر زاکوم، موربان، نفت خام سبک بصره، نفت خام سنگین بصره، ال شاهین و عمان را در مقابل شاخص نفت خام ترش عمان دی ام ئی معامله کنند.
این پلت فرم با نام اکوسیستم نفت خام جایگزین (ACE) با هدف افزایش ردپای معاملات نفت خام عمان دی ام ئی بعنوان معیاری برای معاملات نفت خام خاورمیانه طراحی شده است.
رائد السلامی، مدیرعامل بورس کالای دوبی اظهار داشت: ای سی ئی راهکاری منحصربه فرد است که برای اولین بار بورس و فرابورس را در یک پنجره شفاف با هم ترکیب می کند و به همه شرکت کنندگان فرصت می دهد کارهای تجاری خودرا بهینه و استفاده خود از چند درجه بندی نفت خام را مدیریت کنند.
این اقدام یک هفته بعد از آن انجام شد که ابوظبی معاملات نفت خام موربان را شروع کرد.

1400/01/19
11:38:18
0.0 / 5
639
تگهای خبر: بورس , تجارت , دوبی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است