سقف وام ازدواج در بانك توسعه تعاون افزایش یافت

سقف وام ازدواج در بانك توسعه تعاون افزایش یافت مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰، تا سقف یک میلیارد ریال برای هر زوج جوان با احتساب دوره بازپرداخت ۱۰ ساله افزایش می یابد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک مبلغ و شرایط پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال ۱۴۰۰ را شرح داد.
بر مبنای تمهیدات اندیشیده شده از جانب بانک مرکزی ج. ا. ا و همگام با شبکه بانکی کشور، بانک توسعه تعاون مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال ۱۴۰۰ را برای هر یک از زوج ها به مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال، با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله افزایش داد.
همینطور به منظور کاهش سن ازدواج، مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای زوج های زیر ۲۵ سال و زوج های زیر بیست وسه سال حائز شرایط دریافت وام، تا سقف یک میلیارد ریال افزایش خواهد داشت.
در مورد تضامین موردنیاز نیز، یکی از سه مورد اعتبارسنجی یا یک ضامن و سفته و یا سهم فرد از حساب یارانه هدفمندی به منزله ضمانت پذیرفته خواهد شد.
کلیه زوج هایی که تاریخ عقد ازدواج آنها از ۹۷/۱/۱ به بعد بوده و تابحال تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند، در اولویت پرداخت خواهند بود. متقاضیان حائز شرایط می توانند با رفتن به شعب بانک توسعه تعاون و تکمیل پرونده، نسبت به دریافت تسهیلات مزبور اقدام نمایند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/01/20
13:40:42
0.0 / 5
369
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است