استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب؛

با های سافت آینده را امروز تجربه كنید

با های سافت آینده را امروز تجربه كنید المور: مستقر کردن نرم افزار حسابداری فروشگاهی های سافت، بلیت کسب وکار شما برای آوردن آینده به امروز است. در صورتیکه همین حالا نیز خیلی از کسب وکارهای خارجی، بدون استفاده از یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفق، عملاً فلج خواهند شد، در ایران نیز آینده کسب وکارها در گرو تکامل به کمک این نرم افزارهاست.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام های سافت، ممکنست برخی افراد با دیده تردید در این مساله نگریسته یا اهمیت استفاده از این نرم افزار را تا این حد بالا تلقی نکنند. اگر شما نیز یکی از همین افراد هستید، پیشنهاد می نماییم که تا انتهای این یادداشت همراه باشید. ما برای نشان دادن قابلیت ها و توانمندی های یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفق به سراغ های سافت رفتیم و از قابلیت های وی برای تشریح مزایای استفاده از این نرم افزار استفاده کردیم. پس اجازه دهید یک دفعه دیگر این پرسش را مرور کنیم؛ استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی موفقی مانند های سافت، چه مزایایی به همراه دارد؟
های سافت دستیار فروش شماست
یکی از علل موفقیت های سافت بعنوان یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب، داشتن نگرشی دقیق نسبت به نوع نیازمندی های یک متصدی فروش است. این نرم افزار با قرار دادن خود بجای یک متصدی فروش، اموری که مسئول انجام آن هاست را درک کرده و برای هر یک چاره منحصربفردی دارد. بعنوان مثال این نرم افزار با پشتیبانی از اتصال مستقیم به انواع کارتخوان، هم در دریافت مبلغ فروش با کارت اعتباری و هم در دریافت مبالغ نقدی، همیار متصدی فروش است. در کنار فراهم ساختن انواع روش پرداخت، می توان مثال های دیگری برای این مساله یافت. نرم افزار حسابداری فروشگاهی های سافت، در گروه بندی کالاها، تعیین میزان موجودی، سرعت در ویرایش اطلاعات کالا و کنترل صف مشتریان و همین طور صدور فاکتور فروش بدون کمترین خطا در انجام محاسبات مربوط به تخفیف و مالیات، در عمل یک دستیاری فروش هوشمند شمرده می شود.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های سافت زبان ما را می فهمد
قدرت و پیشرفت بیشتر لزوماً مصادف با پیچیدگی نیست؛ های سافت اینجاست تا به ما نشان دهد که نرم افزار حسابداری فروشگاهی، می تواند در عین سادگی، بسیار قدرتمند و مجهز عمل کند. این نرم افزار با بهره گیری از یک محیط کاربری روان، ساده و کاربردی، بجای درگیر کردن کاربران با پیچیدگی های بی حاصل و وقت گیر، کاربر را در لحظه به هدف و مقصودی که دارد می رساند. به شکلی که می توان گفت، نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های سافت، زبان ما را می فهمد. برای کار با این نرم افزار نیازی به داشتن سطح بالایی از اطلاعات کامپیوتری یا حتی حسابداری نیست برای اینکه او برای درک نیازهای ما، به یک ترجمه در دنیای نرم افزار نیاز ندارد. پس با خیال آسوده و بدون نگرانی در مورد جزئیات، بدون نیاز به داشتن اطلاعات حسابداری سطح بالا، کار کردن با این نرم افزار و برآورده ساختن انتظارات را تجربه کنید.


فروش آنلاین با نرم افزار حسابداری فروشگاهی های سافت، بسیار آسان است
حس می کنید طراحی و افتتاح یک فروشگاه اینترنتی، پیچیده، سخت، زمانبر و هزینه زاست؟ کاملاً درست فکر می کنید؛ البته اگر به سراغ نرم افزار فروشگاهی های سافت نرفته باشید! این نرم افزار سوای اینکه آماده ایجاد یک انقلاب جدی در فرآیند های عملی کسب وکار شماست، تبحر خاصی در توسعه بخش اینترنتی فروشگاه ها دارد. این یعنی بدون نگرانی در مورد دغدغه های افتتاح یک فروشگاه اینترنتی، کافیست تا کار را به های سافت بسپارید. این نرم افزار، فروش و پیگیری کالا در فرآیند سفارش اینترنتی را بصورت پیشفرض پشتیبانی کرده و بدون نیاز به ستاندن مجوز، فروشگاه اینترنتی شما را وارد بازار تجارت الکترونیک می کند. این در حالیست که برای توسعه این بخش از کسب وکار خود، نیازی به برنامه ریزی مجزایی ندارید و در حقیقت فروشگاه اینترنتی جدید شما به شکل یکپارچه ای با فروشگاه حضوری اداره می شود. این یکپارچگی منجر به کاهش بیشتر هزینه های این تصمیم خواهد شد. البته نباید فراموش کرد که قبل تر، عملاً با پرداخت نکردن هزینه و عدم صرف وقت برای ایجاد یک سایت، گرفتن درگاه پرداخت، خرید هاست، سرور و دامنه، با نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های سافت، صدها گام از رقبا قبل تر هستید.


های سافت حسابدار شخصی شماست
شاید کمی حیرت انگیز باشد اما های سافت همزمان با آنکه مسئول فروش اینترنتی شما بوده و یک دستیار فروش حرفه ای در فروشگاه است، یک حسابدار موفق و کاربلد نیز خواهد بود. این نرم افزار با داشتن اشراف دقیق نسبت به نیازهای بخش حسابداری، دقیقاً همان انتظاراتی که در این بخش دارید را برآورده می سازد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب های سافت، توانایی اتصال به حساب اشخاص را داشته و به شکل فعالی در ثبت تمام اسناد مربوط به خرید، فروش، بستانکاری و بدهکاری، آماده خدمت رسانی به کاربر است. با بهره گیری از این نرم افزار نیازی نیست در مورد ثبت و بایگانی اطلاعات، نگرانی یا دغدغه خاصی داشته باشید برای اینکه هر تراکنش و گردش مالی بوسیله سیستم، ثبت شده و در قالب های مدنظر در دسترس کاربر قرار می گیرد. فرقی ندارد به یک گزارش فصلی، یگ گزارش فروش دوره ای یا یک ترازنامه نیاز داشته باشید؛ در هر حال های سافت مطابق با اصول حسابداری و نیازهای شما، گزارش را تولید و در اختیارتان قرار می دهد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/02/01
21:42:06
0.0 / 5
559
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است