توقف عرضه خدمات غیرحضوری به مشتریان دارنده سیمكارت با مالكیت غیر

توقف عرضه خدمات غیرحضوری به مشتریان دارنده سیمكارت با مالكیت غیر به گزارش المور تمام مشتریان بانک سامان که از سیمکارت های با مالکیت غیر برای دریافت خدمات بانکی غیرحضوری استفاده می نمایند، موظف به تملک و به نام زدن سیمکارت های خود شدند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانک سامان، بر مبنای قوانین جدید، تمامی بانکهای کشور ازجمله بانک سامان، برای افزایش امنیت تراکنش های برخط و همینطور کاهش موارد جعل و کلاه برداری، ملزم به توقف عرضه سرویسهای بانکی برخط برای آن دسته از مشتریانی شدند که از سیمکارت با مالکیت غیر برای دریافت خدمات بانکی استفاده می نمایند. از این رو، این دسته از مشتریان در آینده نزدیک هنگام دریافت خدمات برخط بانکی، نظیر انتقال وجه کارت به کارت، حساب به حساب، پایا، ساتنا، پرداخت قبوض و خرید شارژ و همینطور دریافت رمز یک بارمصرف و پیامک واریز و برداشت وجه با مشکل روبرو خواهند شد.
بر این اساس، بانک ها موظف می باشند که در هنگام انجام این تراکنش ها نسبت به تطبیق کد ملی صاحب حساب با مشخصات صاحب سیمکارت از راه سامانه شاهکار اقدام نمایند و در صورت وجود مغایرت، عرضه خدمات غیر حضوری به این دست از مشتریان تا زمان اصلاح مشخصات هویتی سیمکارت متوقف خواهد شد.
این دسته از مشتریان باید در نخستین فرصت با در دست داشتن مدارک هویتی خود به همراه مالک اصلی سیمکارت به یکی از دفاتر خدمات پیشخوان دولت و یا مرکز عرضه سرویس تلفن همراه در سرتاسر کشور رجوع و نسبت به تملک سیمکارت خود اقدام نمایند.
همینطور اگر امکان تغییر مالکیت سیمکارت برای این دسته از مشتریان وجود ندارد، آنها می توانند از راه اپلیکیشن موبایلت بانک سامان و همینطور رفتن به یکی از شعب بانک سامان، نسبت به تغییر شماره تلفن همراه و ثبت شماره جدید تحت مالکیت خود اقدام نمایند.
در همین ارتباط مرکز سامان ارتباط با شماره تماس ۰۲۱۶۴۲۲ داخلی ۲ در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش های احتمالی مشتریان است. همینطور برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/02/02
13:01:56
0.0 / 5
577
تگهای خبر: اپلیكیشن , بانك , خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است