حمایت های بانك رفاه از نظام سلامت كشور پارسال

حمایت های بانك رفاه از نظام سلامت كشور پارسال به گزارش المور مدیر عامل بانک رفاه کارگران حمایت های این بانک از نظام سلامت کشور پارسال را بی سابقه توصیف کرد و خاطر نشان ساخت: بانک رفاه کارگران در سال ۹۹ و در شرایط ویژه ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، با تمام توان در کنار کادر درمان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایستاد و با عرضه طرح های مختلف تسهیلاتی و همینطور اهداء کمک های بلاعوض به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، همیاری مطمئن برای نظام سلامت در عرضه و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی بود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل لله گانی در نشست مشترک با بعضی از اعضای انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت کشور، با بیان این مطلب اضافه کرد: بانک رفاه کارگران پارسال بیشتر از ۴۰ هزار میلیارد ریال پرداختی به نظام سلامت کشور داشت که از آن جمله میتوان به اعطای کمک های بلاعوض به دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران، خراسان شمالی، فارس، هرمزگان، بوشهر، مراغه، اراک، بیرجند، چهار محال و بختیاری، سراب و بیمارستان های شهید دکتر لبافی نژاد و مرکز طبی کودکان تهران و... اشاره نمود که در جهت ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی انجام گرفته است.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران، از توزیع ماسک در میان ساکنین حاشیه تهران، خرید آمبولانس و تجهیزات پزشکی برای برخی از بیمارستان های کشور، راه اندازی اماکن بهداشتی و کلینیک در مناطق محروم، پشتیبانی از پویش اجتماعی سازمان نظام پزشکی، پشتیبانی از کانون هموفیلی ایران، پشتیبانی از کمپین "جان من ایران"، توزیع اقلام بهداشتی در مناطق کمتر برخوردار، مشارکت در خرید دستگاه اکسیژن ساز برای بعضی از بیمارستان های کشور و... هم بعنوان برخی دیگر از اقدامات و کمک های بلاعوض بانک رفاه کارگران در سال ۹۹ در پشتیبانی از نظام سلامت کشور و شرایط ویژه ناشی از شیوع کرونا نام برد.
وی خاطرنشان کرد: الان بزرگ ترین بیمارستان کشور در زاهدان، بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی تجریش تهران، بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی شهرکرد، یکی از بزرگ ترین بیمارستان های استان هرمزگان، بزرگ ترین مرکز درمان سرطان غرب کشور در استان همدان و... با مشارکت بانک رفاه کارگران در حال ساخت است تا مصداق بارز دیگری از حضور موثر و تعیین کننده این بانک در حوزه سلامت کشور باشند.
لله گانی ضمن اشاره به حمایت های تسهیلاتی بانک رفاه کارگران از نظام سلامت کشور در سال گذشته، اظهار داشت: در این راستا با دانشگاه های علوم پزشکی ایران، البرز، ایرانشهر، بهبهان، جندی شاپور اهواز، خراسان جنوبی، دزفول، شیراز، کرمان، بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص)، قلب شهید رجایی، میلاد و... تفاهمنامه منعقد کردیم و در این قالب نسبت به اعطای تسهیلات به این دانشگاه ها و بیمارستان ها اقدام شد. این تسهیلات با شرایط بسیار مناسبی پرداخت گردید و تسهیل در پرداخت آنها یکی از رویکردهای اجرایی در این بخش بود.
نایب رئیس هیات مدیره بانک رفاه کارگران به طرح های تسهیلاتی "مهر سلامت" و "پاک" اشاره نمود و اظهار داشت: این دو طرح همچون طرح های تسهیلاتی بانک پارسال در پشتیبانی از کادر درمان و همینطور تولیدکنندگان اقلام بهداشتی و پزشکی بود. در این طرح های تسهیلاتی همچون سایر طرح های تسهیلاتی حوزه سلامت، شرایط بهره برداری متقاضیان را بسیار تسهیل کردیم تا به سهم خود گامی در جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی و پشتیبانی از نظام سلامت برداشته باشیم.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران با اشاره به اینکه این بانک پارسال در جهت پشتیبانی از شرکتهای فعال در حوزه سلامت کشور اقدامات قابل توجهی داشته است، خاطرنشان کرد: انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، جمعیت هلال احمر، شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت، شرکت بیمه آتیه سازان حافظ، شرکت اوزان و... همچون شرکت هایی بودند که در سال ۹۹ از خدمات حمایتی و تسهیلاتی بانک رفاه کارگران بهره مند شدند.
وی از اجرای طرح نسخ الکترونیک پزشکان بعنوان یکی دیگر از اقدامات حمایتی بانک رفاه کارگران از نظام سلامت کشور پارسال نام برد و اضافه کرد: این طرح به دنبال حذف دفترچه های بیمه تأمین اجتماعی و در چارچوب یک تفاهمنامه پنج جانبه فی درخلال سازمان تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران، سازمان بیمه سلامت، سازمان نظام پزشکی و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بعنوان مراجع اثرگذار حوزه سلامت کشور اجرایی شد و بانک رفاه کارگران با اعطای تسهیلات به جامعه پزشکان و مراکز طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی، نسبت به جلب مشارکت و افزایش انگیزه آنها برای ورود به طرح اقدام نموده است.
لله گانی از امهال بدهی ها و بخشودگی جرایم تسهیلاتی کادر درمان، پرداخت بدهی های سازمان تأمین اجتماعی به مراکز بهداشتی و درمانی، خرید اوراق آزاد برای تأمین مالی بیمه سلامت، مشارکت در ساخت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی، اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به دانشگاه های علوم پزشکی و... بعنوان برخی دیگر از اقدامات بانک رفاه کارگران در جهت پشتیبانی از نظام سلامت کشور در سال ۹۹ نام برد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران با اشاره به اینکه هم اکنون حدود ۸۰ درصد بیمارستان های کشور زیر پوشش حمایت های تسهیلاتی و کمک های بلاعوض این بانک قرار دارند، تصریح کرد: اگر حمایت های بانک رفاه کارگران نبود، اساسا عرضه خدمات سلامت پارسال و در شرایطی سخت ناشی از شیوع کرونا با مشکلات جدی مواجه می شد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/02/09
20:24:48
0.0 / 5
204
تگهای خبر: ارز , الكترونیك , بانك , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است