ركورد فروش دیزل ژنراتور در ایام قطعی برق تابستان 1400

ركورد فروش دیزل ژنراتور در ایام قطعی برق تابستان 1400 چندین شرکت هستند که بسیار قدرتمند در زمینه فروش و سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور فعالیت می نمایند. شرکت آذر موتور همچون شرکت های هست که دارند عالی دراین زمینه فعالیت می نمایند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام آذرموتور، سال قبل با یکی از کم بارش ترین سالهای قرن مواجه بودیم باتوجه به میزان بارش در سال گذشته، امسال را با کمبود آب و برق مواجه هستیم و همین مورد سبب کاهش 40% ورودی آب در مخازن شده است. برای جلوگیری از خسارت های ناشی از فطعی برق، خرید و استفاده از دیزل ژنراتور نسبت به سال پیش افزایش چند برابری داشته است. حال در این بین چندین شرکت هستند که بسیار پر قدرت و تخصصی در زمینه خرید دیزل ژنراتور فعالیت می نمایند. شرکت آذر موتور، ولوو پنتا، پرکینز همچون شرکت های عالی هستند که در زمینه فروش دیزل ژنراتور ارزان و باکیفیت فعالیت می نمایند.


ممکنست یپرسید برای خرید دیزل ژنراتور چه اطلاعاتی باید خودمان داشته باشیم و چه اطلاعاتی باید شرکت آذر موتور برای خرید، دراختیار ما قرار بدهد. در این گزارش می خواهیم در مورد سایت azarmotor-co.ir صحبت نماییم و راهنمایی های این شرکت را برای خرید دیزل ژنراتور به شما بدهیم. دیزل ژنراتور بهترین گزینه برای برق اضطراری در مواقع قطعی برق می باشد. از این دستگاه برای تولید برق در مکان های دور افتاده و بدون برق هم استفاده می شود.
گام اول برای خرید دیزل ژنراتور
شرکت آذر موتور یکی از فروشگاه ای بزرگ خرید دیزل ژنراتور در تهران خیابان سعدی می باشد که نمایندگی فروش بالاترین برندها (ولوو پنتا، پرکینز، استامفورد انگلستان، لوول چین، موتور سازان، کامینز و...) را دارد. یکی از کارهای مهم و اساسی این شرکت مشاوره در خرید دیزل ژنراتور توسط کارشناسان آذر موتور است، که به شما بصورت رایگان و گام به گام کمک و مشاوره می دهد که بتوانید بهترین خرید را متناسب با بودجه خودتان داشته باشید.
تنها کاری باید توسط شما برای خرید دیزل ژنراتور از آذر موتور صورت گیرد این است که فهرستی از دستگاه های که مقرر است بعد قطعی برق و با کمک دیزل ژنراتور روشن شود را تهیه کنید و آن فهرست را به کارشناسان فروش آذر موتور بدهید. از این مرحله به بعد کارشناسان و مهندسان با تجربه آذر موتور نسبت به توان مصرفی دستگاهای شما و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفتید مشاوره و پیشنهاده ای طلایی را برای خرید به شما می دهند و بعد از تایید و جلسه نهایی پیش فاکتور با مهر و سربرگ برای شما صادر می شود. دیزل و ژنراتور باتوجه به نیازهای شما باید مراحل کوپله کاری رو در کارگاه شرکت طی نماید و تمامی نیازها همچون نصب تابلو برق (نیمه اتوماتیک، پارالل، تمام اتوماتیک)، ساخت کانوپی (سایلنت و سوپر سایلنت)، ساخت شاسی (چرخ دار و بدون چرخ) صورت گیرد.
گام دوم نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور
بعد از طی مرحله فروش و ارسال دستگاه به محل مشتری، شرکت فروشنده موظف است جهت اعزام تکنسین برای نصب و راه اندازی رایگان دستگاه هماهنگی و اقدام نماید. تیم فنی شرکت فروشنده بعد از نصب دستگاه موظف به راه اندازی دستگاه و آموزش نحوه استفاده صحیح از دستگاه و تابلو کنترل دیزل ژنراتور می باشند. شرکت آذر موتور بعد از اتمام مراحل فوق گارانتی دستگاه جهت رضایت مشتری که ممهور به مهر نماینده خدمات می باشد در اختیار مشتری قرار می دهد.
گام سوم سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور
مهم ترین نکته پس از خرید دیزل ژنراتور، سرویس و نگهداری و پشتیبانی دستگاه فروخته شده از شرکت می باشد. سرویس و نگهداری دوره ای دیزل ژنراتور سبب افزایش طول عمر و سلامت دستگاه شما می شود. تعویض بموقع روغن و فیلترهای روغن، فیلتر هوا و فیلترگازوئیل سبب نمونه پیش افتاده ای در نگهداری دیزل ژنراتور می باشد که سبب افزایش عمر دیزل ژنراتور ها خصوصا در دیزل ژنراتور های اضطراری سبب طول عمر و کارکرد بهینه این دستگاهها می شود. شرکت آذرموتور با ارائه خدمات سرویس و نگهداری دوره ای سبب جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر مالی خصوصا در توان های بالا و هزینه بالا قطعات دیزل ژنراتور باتوجه به تحریم ها می شود.
انتهای رپرتاژ آگهی


1400/02/15
10:05:09
0.0 / 5
203
تگهای خبر: ارز , تخصصی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است