دستاوردهای مهم بانك گردشگری از زبان رئیس هیات مدیره:

كاهش قیمت تمام شده پول، سبب سامان دهی بدهی بازار بین بانكی می شود

كاهش قیمت تمام شده پول، سبب سامان دهی بدهی بازار بین بانكی می شود به گزارش المور رئیس هیات مدیره بانک گردشگری اظهار داشت: شروع اجرای پروژه بانکداری دیجیتالی و عرضه خدمات بانکی به صورت الکترونیک، کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن خیلی از پروژه ها و ساماندهی بدهی بازار بین بانکی از مهم ترین دستاوردهای بانک گردشگری در سال 99 بود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک گردشگری، حسین ثابتی اضافه کرد: رعایت دقیق دستورالعمل های بانک مرکزی، شفافیت مالی، بر روی کدال قرار گرفتن بموقع صورت های مالی بانک و همینطور مقدمات ورود برخی شرکت ها به بازار سرمایه از دیگر دستاوردهای بانک به حساب می آید.
او همینطور عملکرد بانک گردشگری در یک دهه فعالیت را در مجموع مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: بانک در یک دهه اخیر فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشت اما سرمایه گذاری های بانک در این زمان بگونه ای بود که عمده آنها به مرحله سودآوری رسیده است.
ثابتی اضافه کرد: بانک گردشگری در مدت10 سال فعالیت خود علاوه بر عرضه خدمات مطلوب بانکی به مردم، در بخش بین الملل خوب درخشید و توانست تمام مجوزهای لازم را آن هم در شرایط تحریم دریافت کند و اهدافش را به خوبی پیش ببرد.
وی اظهار نمود: اقتصاد کشور بانک محور است و در سالهای گذشته که بازار سرمایه فعال نبود (به جز حدود یک سال اخیر)، بیشترین فشارها برای تأمین مالی پروژه ها به عهده بازار پول بوده و بانک ها نقش مهمی در اقتصاد کشور داشتند.
ثابتی آموزش مدیران و کارکنان را از برنامه های مهم بانک گردشگری برشمرد و اظهار داشت: یکی از فعالیتهای مهم بانک در یک دهه اخیر آموزش های مستمر بخصوص برای نیروهای جوان بود که این آموزش ها نقش موثری در بهبود فعالیتهای بانک برای خدمت به مردم داشت.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/02/19
21:04:52
0.0 / 5
184
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است