مجمع عمومی عادی سالیانه شركت تولید ژلاتین كپسول ایران انجام شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شركت تولید ژلاتین كپسول ایران انجام شد مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دارویی تامین اجتماعی در گروه شستا، روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه با حضور 66/7درصد کل اعضاء، سهامداران، اعضای هیات مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول، نماینده سازمان حسابرس مستقل با رعایت پروتکلهای بهداشتی کرونا، در سالن همایش مجموعه فرهنگی تلاش انجام شد و صورت های مالی سال 1399 این شرکت به تصویب رسید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، استماع گزارش هیأت مدیره و بازرس قانونی، بررسی و تصویب صورت های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، اتخاذ تصمیم درباب تقسیم سود سال مالی ۱۳۹۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰، تعیین روزنامه کثیرالانتشار بمنظور درج آگهی های شرکت، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیات مدیره، از موارد دستور جلسه ذکر شده بود که طبق مقررات اساسنامه بعد از تشکیل هیات رئیسه انجام شد.
همچنین، در سال مالی منتهی به انتها اسفندماه سال ۱۳۹۹ با تصویب مجمع به ازای هر سهم ۳۵۴۵ ریال سود تقسیمی به سهامداران تعلق گرفت.
از جمله دستاوردهای شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در سال ۱۳۹۹ را می توان به؛ رشد فروش شرکت نسبت به سال قبل ۱۰۲ درصد، رشد سود خالص نسبت به سال قبل ۲۰۹ درصد، کاهش۶۰ درصدی دوره وصول مطالبات و افزایش حاشیه سود خالص و ناخالص اشاره نمود.


دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیر عامل شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۳۹۹، از مدیران و کارکنان ساعی این شرکت که در روزهای شیوع ویروس کرونا با صلابت و سخت کوشی در صحنه کسب وکار حضور داشتند و به نحو شایسته ای به تولید محصولات که نیاز جدی جامعه درمانی و عموم مردم است پرداختند، تشکر و قدردانی کرد.
وی در ادامه اضافه کرد: پروژه های مختلفی در بخش های توسعه ای و بهبود روند تولید داریم؛ به شکلی که در بخش توسعه ای با راه اندازی دو خط تولید که دارای فناوری پیشرفته و جدید است، سبب تکمیل سبد محصولات شده و در اختیار مشتریان خود قرار خواهیم داد.دکتر رمضانی درباب تامین مواد اولیه نیز اعلام کردند باوجود وجود تحریم های ظالمانه مقابل کشور عزیزمان، شرکت تولید ژلاتین کپسول توانسته است نسبت به تامین مواد اولیه اقدام نموده و به هیچ عنوان وقفه ای در این خصوص در روند تولید محصولات نداشته است.
مدیرعامل شرکت تولید ژلاتین کپسول، تمرکز بیشتر بر سودآوری را از برنامه های این شرکت عنوان نمود و اظهار داشت: بازنگری برنامه راهبردی و طراحی مدل بودجه ریزی با تاکید بر افزایش کارآیی و اثربخشی نظام مدیریت ریسک در اولویت برنامه های این حوزه قرار دارند.گفتنی است؛ صورت های سود و زیان و وضعیت مالی مربوط به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ در این مجمع به تصویب رسید. همچنین، هیات مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، برای دومین سال مالی پی در پی، از دریافت پاداش به نفع سهامداران، خودداری کرد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در ساعت ۱۰ بامداد روز یک شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه شروع شد و در ساعت ۱۱به اختتام رسید.
همچنین باتوجه به پروتکلهای ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مجمع شرکت با حضور حداقلی شخص حقیقی یا حقوقی انجام شد و اکثریت سهامداران بمنظور رعایت دقیق موازین بهداشتی، نسبت به مشاهده برخط (آنلاین) جلسه بوسیله سایت این شرکت اقدام نمودند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1400/02/23
22:40:29
0.0 / 5
206
تگهای خبر: ارز , تولید , سایت , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است