خرید كتاب های پزشكی از انتشارات جعفری

خرید كتاب های پزشكی از انتشارات جعفری المور: اگر از دانشجویان پزشکی در شاخه های مختلف بپرسیم که به چند مورد از رایج ترین و مهم ترین کتاب های پزشکی که همیشه به آنها نیاز دارند اشاره کنند؛ مطمئناً به کتاب های دستیار دندان پزشک، آناتومی بالینی اسنل و جنین شناسی لانگمن اشاره می کنند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنابر اعلام انتشارات جعفری، اگر شما هم یک دانشجوی پزشکی هستید و به چنین کتاب هایی نیاز دارید اما فرصت و بودجه زیادی برای خرید این کتاب های پزشکی ندارید، به شما پیشنهاد می نماییم که سری به انتشارات جعفری نوین به آدرس www.jafaripub.com بزنید. در ادامه بیشتر با این فروشگاه اینترنتی کتاب آشنا خواهید شد.
کتاب دستیار دندان پزشک
رشته دندان پزشکی شاخه های مختلفی دارد که یکی از شاخه های آن رشته دستیار دندان پزشک است. مهم ترین کتابی که همه دانشجویان این رشته باید آنرا مطالعه کرده و پشت سر بگذارند، کتاب دستیار دندان پزشک است. دانشجویان در این کتاب با مقدمه ای در ارتباط با دستیار دندان پزشک بودن آشنا شده و سپس موارد مهم تری را در این عرصه فرا می گیرند که شامل: دندانپزشکی کلینیکی، معاینه دهان و دندان، میکرو بیولوژی، کنترل عفونت، انتقال بیماری، کنترل درد و اضطراب، آناتومی و مورفولوژی، ترمیمی و زیبایی، دندانپزشکی کودکان، پریودنتولوژی و... می باشند.
اگر شما هم دانشجوی رشته دندانپزشکی هستید و به کتاب دستیار دندان پزشک نیاز دارید، می توانید این کتاب را با قیمت مناسب از انتشارات جعفری نوین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید؛ اینطور با یک تیر دو نشان می زنید هم می توانید در هزینه های خود برای خرید کتاب صرفه جویی کنید و هم می توانید در زمان خود بطور ویژه ای صرفه جویی کنید و بجای گشتن به دنبال این کتاب در کتابفروشی ها، زمان خودرا به تحقیق بیشتر بر روی رشته خود اختصاص دهید.
کتاب آناتومی بالینی اسنل


یکی از کتاب های پر اهمیت علوم پایه پزشکی که همه دانشجویان پزشکی آنرا پشت سر می گذارند، کتاب آناتومی بالینی اسنل است. این کتاب به دو بخش کلی اندام فوقانی و اندام تحتانی تقسیم می‎شود و به توضیح هر یک از این اندام ها و تمام جزئیاتی که در این دو حوزه وجود دارد می پردازد. انتشارات جعفری نوین این کتاب را با قیمتی مقرون به صرفه و خیلی مناسب نسبت به کتابفروشی ها در اختیار دانشجویان رشته پزشکی قرار داده است؛ تا تمامی دانشجویانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند بتوانند این کتاب را به آسانی و در کمترین زمان ممکن بصورت آنلاین خریداری کنند. اگر شما هم به کتاب آناتومی بالینی اسنل نیازمندید می توانید تنها با یک کلیک این کتاب را از فروشگاه کتاب آنلاین جعفری نوین خریداری کنید.
کتاب جنین شناسی لانگمن
امروزه باتوجه به رشد شدید بیماریها و همین طور ضعف های جسمانی، حضور پزشکان و طبیبان در جامعه ی بشری پر رنگ تر شده است. بایستی توجه داشت که اکثریت شناخت پزشکان تنها بوسیله مطالعه ی منابع اصولی حاصل می شود. در همین راستا بایستی از رفرنس های معتبری نظیر کتاب جنین شناسی لانگمن استفاده کنند. بتازگی ظهور کتب گوناگون از جانب نویسندگان نه چندان متخصص، باعث شده است که دانشجویان این حوزه نتوانند به خوبی آثار مناسب را از آثار نامعتبر تمییز دهند. به همین خاطر بایستی همیشه با ناشران برگزیده و متخصصی که آثار معتبر را در اختیار دانشجویان قرار می دهند همراه شد. همچون این ناشران معتبر می توان به انتشارات جعفری نوین اشاره نمود.
امروزه با توجه به این که دنیا درحال حرکت به سمت جهان آنلاین است، خیلی از آثار پزشکی در زمینه های مختلف، در وب سایت ناشران به فروش می رسد. به همین دلیل زیر نظر گرفتن وب سایت های ناشران می تواند کمک شایانی به دانشجویان پزشکی کند. همیشه بایستی توجه داشت که یک کتاب مطلوب، نشانه های ویژه ای دارد. بعنوان مثال بحث ترجمه ی کتاب بسیار حائز اهمیت می باشد. این که یک کتاب لاتین پزشکی توسط مترجمی متخصص در همان زمینه بازگردانی شده باشد، اساسا می تواند در بار علمی اثر تاثیر به سزایی را داشته باشد.
نکته ی دیگر تصاویر و دیاگرام هایی است که در کتب پزشکی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد. گاه نیاز است که این تصاویر باتوجه به اقلیم های متفاوت مجدد ترسیم شده و نام گذاری های آن ترجمه شود. بعنوان مثال در کتاب جنین شناسی لانگمن تمامی تصاویر با دقت بالایی در قسمت های مختلف محتوا ترسیم شده اند. توجه داشته باشید که این دسته از آثار را از مجموعه هایی تهیه کنید که به روز ترین چاپ و ترجمه را داشته باشند. بعنوان مثال آخرین ترجمه و چاپ کتاب جنین شناسی لانگمن مربوط به سال 2019 می باشد. برای تهیه ی این اثر مهم می توانید به وب سایت مجموعه انتشارات جعفری نوین مراجعه کنید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/03/24
09:05:04
0.0 / 5
194
تگهای خبر: تخصصی , زیبایی , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است