چاپ فوری انواع اوراق اداری

چاپ فوری انواع اوراق اداری المور: در این متن از خانه چاپ و گرافیک به بررسی انواع اوراق اداری می پردازیم، هر یک را تعریف می نماییم، اهمیت آنها را مرور می نماییم و در آخر به انتخاب بهترین شیوه برای چاپ هر یک می پردازیم.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنابر اعلام خانه چاپ و گرافیک، اوراق ادرای یا ست اداری به مجموعه ی از اوراق یا همان برگه هایی می گویند که وجود آنها در هر سازمان و اداره ای ضروری می باشد. برگه هایی که بالا، پایین یا حاشیه آنها مزین به لوگو و نشانی شرکت یا سازمان شماست و در مکاتبات درون سازمانی یا برون سازمانی مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.
دو مورد از مهم ترین اوراق سازمانی که در این متن به آنها می پردازیم سربرگ و پاکت هستند.
سربرگ
سربرگ یکی از ضروری ترین نیازهای چاپی هر مجموعه و سازمانی است که در مکاتبات روزمره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برگه ای که در حواشی آن بطور معمول نام شرکت، لوگو و شیوه های تماس چاپ می شود و برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد.
طراحی سربرگ
یکی از مهم ترین اوراق اداری سربرگ شرکت است. طراحی سربرگ بایستی باتوجه به رنگ سازمانی، کادربندی مناسب و تایپوگرافی استاندارد و خوانا انجام گیرد. سربرگ اداری نشان دهنده کلاس کاری یک شرکت است و طراحی استاندارد و حرفه ای آن جزو اصول ضروری می باشد. تنها با فرستادن نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت خود طراحی و چاپ سربرگ خودرا به ما بسپارید و یا از سربرگ های آماده ما برای چاپ استفاده کنید.
چاپ دیجیتال سربرگ
اگر استفاده سازمان شما از سربرگ محدود است و یا امکان دارد، شماره تماس یا اطلاعات شرکت شما تغییر کند بهتر است از چاپ دیجیتال در تیراژ محدود استفاده نمایید. چاپ دیجیتال سربرگ به شما این امکان را می دهد که با هزینه مناسب و در تیراژ محدود سربرگ سازمان خودرا با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید.چاپ دیجیتال سربرگ
با چاپ دیجیتال می توانید بجای این که برای چاپ سربرگ های خود یک هفته معطل شوید و بیش از نیاز خود چاپ کنید تنها ۱۰۰ عدد سربرگ چاپ کرده و 2 ساعته از ما تحویل بگیرید.
پاکت
پاکت ها از مهم ترین ملزومات اداری برای نامه نگاری و مکاتبات سازمانی هستند. مکاتبات اداری بخصوص در زمینه برون سازمانی به وسیله پاکتی سفارشی و خاص مزین به لوگو، رنگ سازمانی و تلفن شرکت شما تاثیر بسیار مهمی در برندینگ و نمایش کلاس کاری شرکت و سازمان شما خواهد داشت.
سایز پاکت
چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ پاکت فوری در سایزهای پاکت نامه ملخی، پاکت آ4 درب روی عرض و درب روی طول، پاکت ۱۸*۱۳، پاکت ۱۴*۲۰، پاکت ۱۶*۲۲، پاکت ۱۶*۱۶ و پاکت سی دی. امکان چاپ فوری در هر سایز و اندازه ای. تنها سایز پاکت را انتخاب نموده طرح پاکت نامه خودرا برای ما بفرستید و در ۲ ساعت تحویل بگیرید.چاپ پاکت فانتزی (کاغذ کرافت)
چاپ پاکت
پاکت ها به دو صورت چاپ افست یا همان چاپ ارزان تیراژ بالا و چاپ دیجیتال یا چاپ فوری در هر تیراژ دلخواه انجام می شود. بجای چاپ تعداد بالا با یک طرح می توانید از چند طرح مختلف با تیراژ پایین برای تنوع دهی به کارتان استفاده کنید.
سربرگ و پاکت های مختلف دو مورد از با اهمیت ترین اوراق اداری هستند که درباره هر یک خواندید. با این وجود برگه مهم دیگری وجود دارد که در هر شرکت و سازمانی که نقشی در فروش محصولات دارند استفاده فراوان می شود:
فاکتور رسمی
فاکتور سندی تجاری است دارای مشخصات کامل خریدار و فروشنده تا از اقلام خریداری شده، قیمت هر محصول، تعداد هر مورد و... در یک معامله به طور رسمی مشخص شود، بعنوان سند و مرجعی برای خرید و فروش کالا. در حقیقت می توان اظهار داشت که فاکتور، یک قرارداد کوچک خرید و فروش است. هر اطلاعاتی که در مورد یک معامله نیاز است را می توان در فاکتور گنجاند.
داشتن یک فاکتور سفارشی با طراحی اختصاصی، تاثیر زیادی در کسب وکار شما دارد. داشتن فاکتور سفارشی دارای سربرگ های اختصاصی با نام، لوگو و برند شما، کسب و کارتان را حرفه ای جلوه می دهد. شاخصهای سفارشی، شامل اطلاعات تماس، نام برند و لوگو شما است. این فاکتورها با طراحی مد نظر مشتری و با رنگ بندی مورد نظر آنها تهیه می شوند.چاپ فاکتور رسمی
چاپ فاکتور رسمی
در خانه چاپ و گرافیک، برای چاپ دیجیتال فاکتور رسمی نیازی به طراحی ندارید تنها کافی است اطلاعات خودرا برای ما ارسال نموده و از فرم های آماده استفاده کنید و فاکتور رسمی خودرا در تعداد نسخه و تیراژ درخواستی دریافت نمایید با این وجود جهت چاپ فاکتوری با طراحی اختصاصی می توانید طرح خودرا برای ما ارسال کرده و یا طراحی خودرا به ما بسپارید. فاکتور رسمی در دو نوع کاربن لس و الوان موجود است که در کاربن لس نیازی به استفاده از کاربن ندارید و در نسخه های دو برگی، سه برگی و چهار برگی بنابر انتخاب شما چاپ می شود. در صورتیکه فاکتور شما نیاز به تایید اداره دارایی نداشته باشد می توانید آنرا بدون شماره گذاری انتخاب کنید و یا از شماره دیجیتالی برای آن استفاده کنید و در ۲ ساعت سفارش خودرا تحویل بگیرید. در صورت نیاز به شماره ملخی، آماده سازی فاکتور شما بیشتر طول می کشد. در صورت تمایل به سرچسب یا پرفراژ کردن فاکتور خود گزینه مربوط به هرکدام را انتخاب نمایید. با تغییر گزینه ها، قیمت محاسبه شده را به طور لحظه ای و آنلاین مشاهده نمایید، قیمت ها کاملا بروز بوده و به آسانی سفارش فاکتور رسمی خودرا ثبت نمایید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/03/31
10:07:43
0.0 / 5
260
تگهای خبر: ارز , استاندارد , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است