گزارش عملكرد سه ماهه رایتل نشان می دهد:

سبقت درصدهای رشد از سال 99

سبقت درصدهای رشد از سال 99 المور: شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سه ماهه نخست سال 1400 رکوردهای تازه ای را در فاکتورهای اصلی عملکرد به ثبت رساند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنابر اعلام روابط عمومی رایتل، رشد قابل توجه در بخش های مختلف این اپراتور تلفن همراه، حاکی از تداوم روند رشد پایدار در ادامه مسیر دو سال قبل است که از سال ۹۸ شروع شده و با عملکردی متفاوت در سال ۹۹، در ۱۴۰۰ به مسیر رشد خود ادامه می دهد.
یاسر رضاخواه، مدیرعامل رایتل در بدو انتصاب خود در این سمت با تدوین استراتژی بهبود مستمر در بخش فنی و زیرساختی و تکیه بر مولفه هایی چون بهینه سازی و افزایش ظرفیت، ارتقای کیفیت و راندمان شبکه ارتباطی و پیاده سازی مدیریت یکپارچه برای تسریع و تسهیل اجرای پروژه ها، منجر به خلق ارزش پایدار در این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور شد.
همین طور در زمینه تعاملات تجاری و تجاری با ارائه طرح های متنوع و جذاب باتوجه به نیاز مشترکین در سراسر ایران، علاوه بر ارتقای رضایت مندی مشتریان، سهم رایتل از درآمدهای این بخش، خصوصاً در بازار رقابتی امروز بطور جهشی، افزایش یافت.
سال 98، با وجود شیوع پاندمی کرونا، نخستین سال سودآوری رایتل بود. این سودآوری در سال 99 تداوم داشت که مستندات آن، بعد از تایید صورت‏های مالی شرکت توسط سازمان حسابرسی منتشر خواهد شد.
در ادامه این روند رشد، سه ماهه اول 1400 نسبت به سال 99، شرکت خدمات ارتباطی رایتل جهش درآمد و سودآوری داشته است.
درآمد خدمات در بهار 1400 نسبت به بهار ۹۹ با افزایش 38 درصدی همراه بوده و این درآمد در بخش اینترنت همراه نیز، رشد 44درصدی نسبت به زمان مشابه را ثبت نمود.
مصرف اینترنت همراه با ارائه بسته ها و مشوق های بسیار متنوع، با استقبال مشترکین روبه رو شده و در مقایسه با سه ماه نخست سال گذشته، افزایش قابل توجه 59 درصدی را نشان میدهد.
عملکرد رایتل در شاخص بسیار با اهمیت جذب مشترکین جدید نیز حاکی از رشد ۷۱ درصدی نسبت به زمان مشابه است که نتیجه آن، افزایش سهم بازار این اپراتور و اعتماد مشتریان به خدمات رایتل شمرده می شود.
این شرکت خدمات ارتباطی در شاخص مشترکین فعال ماهانه و سه ماهه، 23 درصد نسبت به مشترکین فعال زمان مشابه رشد داشته و این در حالیست که مقایسه سه ماهه نخست امسال با زمان مشابه سال ۹۸ در خیلی از شاخص ها از ۱۰۰درصد هم عبور کرده است.
رشد سهم بازار رایتل با کسب ۵ میلیون مشترک فعال سه ماهه در آخر خرداد ۱۴۰۰، بخش دیگری از دستاوردهای این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور با وجود تداوم شرایط دشوار اقتصادی تحت تاثیر تحریم های ظالمانه و شیوع کووید ۱۹ است.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/04/12
22:47:03
0.0 / 5
181
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است