مرتفع ساختن خطای عدم پرینت پرینتر HP LaserJet P۱۱۰۲W

مرتفع ساختن خطای عدم پرینت پرینتر HP LaserJet P۱۱۰۲W به گزارش المور خیلی از کاربران با پرینترهای HP خود با مشکل ‘HP LaserJet P۱۱۰۲w Not Printing’ رو به رو شده اند و ما تلاش کردیم این مشکل را حل نماییم و با استفاده از چاره هایی که برای رفع خطاهای چاپ بسیار کارآمد هستند و معمولاً از آنها استفاده می شود، این مشکل را به صورت کامل برطرف کرده ایم و اقداماتی به منظور عیب یابی انجام داده ایم. پس با ما باشید تا ادامه این مقاله.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام ایران چاپگر، خطای عدم پرینت پرینتر معمولاً در اکثر موارد جهت استفاده کنندگان پیش خواهد آمد، پس آموزش این مقاله رو پیشنهاد می نماییم.
عدم پرینت HP LaserJet p۱۱۰۲w
مطمئن شوید که بعضی از مراحل اساسی عیب یابی مانند راه اندازی مجدد پرینتر یا کوشش برای چاپ مجدد را امتحان کرده اید. همینطور دلایلی را که سبب بروز این خطا می شود را در ابتدا بخوانید و سپس چاره ها را اجرایی کنید. در بعضی مواقع درصورتیکه کارتریج پرینتر شما شارژ کافی نداشته باشد هم همینطور پیامی در خصوص این که تونر خالی است دریافت میکنید که میبایستی هرچه زودتر نسبت به شارژ کارتریج خود اقدام کنید.
چرا پرینتر HP LaserJet P۱۱۰۲w پرینت نمی کند؟
بعد از آغاز به بررسی این موضوع، به این نتیجه رسیدیم که موارد زیر باید مهم ترین دلایلی باشند که به علت آن در وهله اول خطا رخ می دهد.
مشکل اتصال: گاهی اوقات امکان دارد خطای “HP LaserJet P۱۱۰۲w Printing” به این علت نشان داده شود که مشکل در اتصال پرینتر شما با اتصال USB/Wireless مورد استفاده است. ازاین رو با دنبال کردن چاره هایی که در زیر ذکر می شود، تلاش کنید به علت اصلی که مشکل اتصال بوجود می آورد بگردید.
مشکل درایور: گاهی اوقات امکان دارد درایورهای پرینتر HP به درستی روی کامپیوتر شما نصب نشده باشند و بنابراین با این مشکل مواجه می شوید. ازاین رو سفارش می نماییم درایورها را باردیگر نصب کرده و سپس بررسی کنید که آیا با این کار مشکل برطرف می شود یا خیر. همینطور لازم است که سری هم به پرینتر بزنید. چون که اگر پرینتر گرفتار مشکل شده باشد هم کار به عقب میافتد. اگر پرینتر گرفتار مشکل بود لطفا جهت تعمیر پرینتر بهیکی از شعبات شرکت ایران چاپگر تماس بگیرید.
سرویس های پس زمینه: در موارد خاص سرویس ها و برنامه های پس زمینه می توانند مانع از عملکرد صحیح پرینتر شوند و این مساله ارور “HP LaserJet P۱۱۰۲w Not Printing” را بوجود می آورد. ازاین رو سفارش می نماییم تلاش کنید سرویسهای پس زمینه را مسدود کرده و سپس بررسی کنید که آیا این خطا برطرف شده است یا خیر.
گیرکردن کاغذ: کاغذی که داخل پرینتر قرار داده اید امکان دارد گیر کرده باشد و بنابراین نتواند به درستی چاپ کند. ازاین رو پیشنهاد می نماییم با عنایت به راهکارهای زیر هرگونه کاغذ گیر کرده در چاپگر خویش را مورد بررسی قرار دهید.
فایروال: فایروال نصب شده روی کامپیوتر گاهی اوقات می تواند از عملکرد صحیح آن جلوگیری نماید. ازاین رو سفارش می نماییم تلاش کنید بررسی کنید که آیا Firewall مانع از چاپ کردن پرینتر می شود یا خیر.
فایل های Spooler: فایل های Spooler در کامپیوتر شما امکان دارد سبب عدم چاپ HP LaserJet P۱۱۰۲w به علت خرابی یا پیکربندی نادرست شده و این امر به سادگی با پاک کردن فایل های spooler همانطور که در مراحل زیر ذکر شده است برطرف می شود.
حالا که علل بروز این خطا را بررسی نموده اید، می توانیم چاره هایی را برای رفع کامل مشکل HP LaserJet P۱۱۰۲w و نه مشکل پرینت کردن عرضه نماییم.
رفع مشکلات کامپیوتر به صورت خودکار
اگر می خواهید مشکلات در ارتباط با کامپیوتر خویش را به صورت خودکار برطرف کنید و خطاهای رجیستری را تشخیص دهید ما به شما برنامه Restro Repair Tool را سفارش می نماییم که به سادگی می تواند همه این کارها را با یک کلیک انجام دهد. از سوی Trustpilot رتبه عالی دریافت کرده است ازاین رو لازم نیست نگران چیزی باشید.
پیش از این که شروع کنید:
بمحض مواجه شدن با این خطا می توانید ابتدا پرینتر و شبکه خانگی خویش را باردیگر راه اندازی کرده تا بلافاصله از شر خطا خلاص شوید. مراحل زیر را در این حوزه دنبال کنید:
با استفاده از دکمه “Power” پرینتر خویش را خاموش کرده و تمام کابل های پشت پرینتر را از برق جدا کنید.
اجازه دهید چند دقیقه خاموش بماند و سپس همزمان دکمه پاور را در پشت روتر خود فشار دهید تا خاموش شود. در آخر درصورتیکه احتیاج به خرید پرینتر داشتید می توانید با شرکت ایران چاپگر در تماس باشید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/09/02
16:24:23
0.0 / 5
197
تگهای خبر: شبكه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است