معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان

کارگاه های مشاوره خانواده و مهارت های زندگی در استان البرز توسعه می یابند

کارگاه های مشاوره خانواده و مهارت های زندگی در استان البرز توسعه می یابند معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره به اینکه استان البرز جزو استانهای با آمار بالای طلاق در کشور است، نوشت: کارگاه های مشاوره خانواده و مهارت های زندگی زیر نظر دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در استان البرز توسعه خواهد یافت.


به گزارش المور به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر وحید یامین پور به دنبال برگزاری نخستین ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز در دولت سیزدهم که روز شنبه برگزار شد، دررشته توئیت هایی مصوبات این جلسه را منتشر نمود.
وی نوشت: در نخستین ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز در دولت سیزدهم که با حضور استاندار برگزار شد، مصوب شد بانکهای عامل تا آخر سال نسبت به پرداخت وام ۱۳۰۸ نفر از جوانانی که هنوز در لیست انتظار هستند اقدام و نتیجه را اعلام کنند.
یامین پور در این ادامه به همکاری سپاه و مجمع خیرین ازدواج استان البرز جهت اشتغال افراد صدمه پذیر اشاره کرده و افزوده است: با همکاری این دو نهاد، مکانی مناسب در اختیار انجمن سفیران الفبای مهربانی کرج قرار خواهد گرفت و همینطور مجمع خیرین ازدواج جوانان با هدف برگزاری ازدواج آسان و ارزان جوانان، با اتحادیه تالارهای پذیرایی البرز قراردادی را منعقد خواهد نمود.
معاون امور جوانان همینطور ضمن اشاره به اینکه استان البرز جزو استانهای با آمار بالای طلاق در کشور است، نوشت: کارگاه های مشاوره خانواده و مهارت های زندگی زیر نظر دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در استان البرز توسعه خواهد یافت.

1400/10/20
23:58:34
0.0 / 5
93
تگهای خبر: ارز , بانك , زندگی , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است