برای تحول در صنعت تراکنش آمده ایم

برای تحول در صنعت تراکنش آمده ایم محمد بابایی، معاون کسب وکار شرکت انتقال دیتای آسیاتکنخستین روز از برگزاری هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران را پشت سر گذاشتیم، هرچند حضور در این نمایشگاه برای مجموعه ما تجربه ای تازه بود اما در کنار تجربه حضور در صنعت اطلاعات و تکنولوژی های ارتباطاتی فرصت رشد و بالندگی بیشتر را برای ما فراهم نموده است.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنابر اعلام آسیاتک، هم اکنون ما با مجموعه ای از دستاوردها، برنامه ها و راهکارهای تازه مجموعه «انتقال داده های آسیاتک» برای بانک ها، مؤسسات مالی و سازمانی برای تعالی هرچه بیشتر به نمایشگاه تراکنش آمده ایم. حضور در این نمایشگاه برای مجموعه آسیاتک از دو جهت دارای اهمیت است؛ یک آنکه راه را برای ورود به بازار صنعت مالی هموار می کند. دوم، فرصتی را در اختیار مؤسسات فعال در زمینه مالی و صنعت پرداخت قرار می دهد تا بتوانند تجربه ای تازه در بهره برداری از خدمات سازمانی یکپارچه در ابعاد ارتباطی را از سر بگذرانند.
ناگفته نماند حضور تیم توسعه بازار و فروش «آسیاتک» در نمایشگاه تراکنش فرصتی برای تیم جوان اما مصمم، خلاق، نوآور و فعال ما فراهم نمود تا در حاشیه معرفی و عرضه خدمات تلفن سازمانی (آسیاتل)، خدمات سرور اختصاصی، شبکه خصوصی مجازی (VPN)، پهنای باند اختصاصی و خدمات ابری (Cloud)نیازهای صنعت مالی و پرداخت را شناسایی کرده و برای پاسخگویی به آنها و تامین نیازهای آتی، خدمات و فناوری های ارتباطی خودرا توسعه بخشد. برگزاری کارگاهی با موضوع Voip یا خدمات تلفن اینترنتی با نام تجاری «آسیاتل» و معرفی امکانات و مزایای آن توسط متخصصان آسیاتک، برای آشنایی هرچه بیشتر مدیران و نیروی انسانی فعال در صنعت مذکور با امکانات سرویس آسیاتل را نیز، می توان ذیل برنامه های مجموعه ما برای حضور مستمر و پایدار در این صنعت تعریف کرد.
در پایان، لازم می دانم از تمامی فعالان حوزه صنعت مالی و پرداخت، مدیران بانکها و مؤسسات مالی برای حضور در غرفه آسیاتک در نمایشگاه تراکنش و دومین کارگاه علمی- تجاری مجموعه ما با موضوع راهکارهای سازمانی که امروز، چهارشنبه ۲۲ دی در سالن الغدیر برگزار می شود، دعوت به عمل آورم.
انتهای رپرتاژ آگهی


1400/10/22
22:46:07
0.0 / 5
269
تگهای خبر: بازار , بانك , تكنولوژی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است