همه چیز در مورد ویزای شینگن

همه چیز در مورد ویزای شینگن المور: معاهده شینگن یك قرارداد است كه در سال ۱۹۸۵ بین چند كشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساكنان كشورهای اروپایی، بدون ویزا به این كشورها آزاد شد تا مشكلات رفت وآمد بین مرزی برای آنها كم شود.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، ویزای شینگن برای كسانی است كه ساكن یا اتباع كشورهای محدوده شینگن نیستند و قصد دارند به این محدوده وارد شوند. در ادامه اطلاعاتی در مورد ویزای شینگن آمده است كه می خوانیم:
كشورهای عضو شینگن
۲۶ كشور عضو معاهده شینگن عبارتند از: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیك، لوكزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارك، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواكی، اسلوانی، چك، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس. البته ساكنان و اتباع كشورهای قاره آمریكا (غیر از چند كشور معدود همچون كلمبیا، پرو و بولیوی) و ساكنان و اتباع قاره استرالیا و كشورهای ژاپن، كره جنوبی و مالزی نیازی به دریافت ویزای شینگن ندارند و می توانند به مدت حداكثر ۹۰ روز به این كشورها وارد و یا خارج شوند.
سامانه سیستم VIS چیست؟
با راه اندازی سیستم «وی آی اس» در یازدهم مهرماه ۱۳۹۱، قوانین گرفتن ویزا و ورود به شینگن یكپارچه تر شد. VIS سامانه اطلاعات ویزای كشورهای عضو شینگن است، اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می گردد و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می گیرد.
انواع ویزای شینگن
چهار نوع ویزای شینگن صادر می گردد كه در اینجا با آنها آشنا می شوید:
ویزای نوع C
اكثر ویزای مورد درخواست ایرانی ها، ویزای توریستی و نوع C آن است.

Aویزای نوع
ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می تواند در یكی از فرودگاه های شینگن، پرواز خویش را عوض كند و به كشوری در خارج از شینگن برود.ویزای نوع B
ویزای عبور است؛ یعنی مسافر می تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا با استفاده از زمینی خویش را به كشوری در خارج از محدوده شینگن برساند.
ویزای نوع D
ویزای بلندمدت است كه معمولا تاجران و بازرگانان از آن استفاده می نمایند تا بتوانند در خلال سال چندین بار به شینگن وارد و از آن خارج شوند.
كجا ویزای شینگن بگیریم و در این زمینه راهنمایی شویم؟
ما به شما سفارش می نماییم برای دریافت ویزای شینگن به مرجع ویزای شینگن رجوع كنید. زیرا این مرجع نخستین و معتبرترین وبسایت نیازمندی در این خصوص می باشد كه با جمع آوری و معرفی كارشناسان و مشاوران متخصص در امور ویزای شینگن جهت راهنمایی تخصصی ویزای شینگن و انجام تمامی امور مربوط به این مقوله، نقش پل ارتباطی امن میان خدمات دهندگان امور ویزای شینگن و افرادی كه به دنبال منبعی معتبر می گردند تا به تمامی فعالان مجرب این شاخه دسترسی داشته باشند و بتوانند خدمات ایشان را مقایسه كرده و در نهایت بهترین كارگزار یا خدمات دهنده ویزای شینگن را انتخاب كنند، بازی می كند.
مراحل دریافت ویزای شینگن
تماس و مشاوره مجانی با موسسات معتبر ویزای شینگن، معرفی شده در مرجع ویزا- شینگن. نت.
عرضه مدارك مورد نیاز ویزای شینگن كه با تماس با كارشناسان مرجع ویزا شینگن جزئیات این مدارك دقیقا برای شما توضیح داده می گردد.
گرفتن وقت سفارت برای یكی از كشورهای مورد نظر حوضه شینگن به صورت آنلاین، حضوری و یا با استفاده از مراكز معتبر.
مصاحبه با استفاده از سفارت و افسر پرونده.
دو هفته انتظار برای دریافت ویزا در صورت قبولی در مصاحبه.
تعیین وقت سفارت و مصاحبه
بهتر است پیش از آماده كردن مدارك برای تعیین وقت سفارت اقدام كنید. درخواست تعیین وقت با عنایت به سفارت كشور مورد نظر، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی به مسافر داده می گردد. سفارت معمولا وقت عادی به مسافر می دهد، ازاین رو بهتر است از ۲ ماه قبل سفر برای تعیین وقت اقدام كنید.
1396/11/17
15:32:31
5.0 / 5
5023
تگهای خبر: خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است