معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی امروزه اهمیت تسلط به زبان انگلیسی برای مقاصد مختلف، بر هیچ کس پوشیده نیست. برای ارتقاء سطح کیفی در مشاغل، تحصیلات تکمیلی و... نیازمند یادگیری زبان انگلیسی در یک موسسه زبان معتبر هستیم.


به گزارش المور به نقل از موسسه زبان سفیر گفتمان، در میان همه روش هایی که به آموزش زبان انگلیسی می پردازند، سیستم ها و روش های نوین، جایگاه ویژه ای دارند.
آموزش انگلیسی به روش هیبریدی آموزش هیبریدی یا سیستم های آموزش تعاملی، تازه ترین روش برای آموزش زبان انگلیسی به شمار می آیند. آموزش های سنتی مبتنی بر روش های قدیمی و تکنیک های سخت هستند. مسلما استفاده از آموزش های سنتی، نمی توانند عاملی برای پیشرفت مهارت های زبان آموزان در قرن ۲۱ باشند. بدین جهت سفیر گفتمان بعنوان بهترین و معتبرترین موسسه زبان در تهران ارائه دهنده آموزش هیبریدی زبان انگلیسی است.
آموزش هیبریدی در حقیقت ترکیبی جذاب از روش های سنتی و آموزش های نوین زبان انگلیسی به شمار می آید. در آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی، با بهره گیری از کلاس های آنلاین و نرم افزارها، مهارت های یادگیری زبان، آموزش داده می شوند. این آموزش ها با کلاس های حضوری ترکیب می شوند و به بهترین شکل ممکن، تعامل بین زبان آموز و استاد صورت می پذیرد. موسسه سفیر گفتمان با بهره گیری از به کارگیری تازه ترین روش های آموزش زبان ( که مطابق با تحقیقات و پژوهش های چند سال اخیر است )، متدهای نوین آموزش را در دستور کار خود قرار داده است. بدین جهت زبان آموزان علاوه بر استفاده از روش های سنتی، می توانند با به کارگیری روش های نوینی مثل استفاده از اپلیکیشن ها، نرم افزارها و تعامل چهره به چهره بصورت آنلاین و مجازی با اساتید خود، به ارتقای سطح زبان و مهارت های مکالمه بپردازند.


آزمون تعیین سطح یکی دیگر از خاصیت های شاخص سفیر گفتمان بعنوان بهترین موسسه زبان در تهران آزمون تعیین سطح است. متاسفانه بارها شاهد آن بودیم که بسیاری از زبان آموزان، بدون آگاهی از میزان دانش خود در زبان انگلیسی، یک سطح را برای خود در نظر گرفته اند. بدین جهت در آموزش مهارت های زبان به مشکل خورده اند. چونکه اگر کسی تصور کند که سطح بالایی دارد، اما واقعا اینطور نباشد، نمی تواند به ارتقای مهارت های زبان خود بپردازد.
برعکس این قضیه هم صادق است. بارها شاهد بودیم که برخی از افراد که دارای سطح مناسبی از زبان انگلیسی بودند، به دلیلهای مختلف تصور می کردند که مهارت های زبان انگلیسی آنها کم است. آزمون تعیین سطح بطور کاملاً دقیق و متناسب با آخرین متدهای روز دنیا در زمینه آموزش زبان، می تواند به هر زبان آموزی کمک نماید.


آزمون های تعیین سطح سفیر گفتمان بنا بر این ما در موسسه زبان سفیر گفتمان بعنوان بهترین موسسه زبان در تهران، در همان ابتدا آزمون تعیین سطح را انجام می دهیم. خدمات آموزشی سفیر گفتمان به شکلی است که این آموزش ها می توانند به مفهوم واقعی موجب ارتقای سطح کیفی زبان آموزان شوند. ما با تعیین سطح آنلاین و ارائه تقویم آموزشی، دوره های مختلف و خدمات آنلاین را برای زبان آموزان ارائه کرده ایم.
نخستین قدم برای حضور در یک آموزشگاه زبان، تعیین سطح زبان انگلیسی است. با تعیین سطح زبان انگلیسی، شما مهارت های خودرا محک زده و بصورت کاملاً دقیق و واضح متوجه می شوید که در چه سطحی از یادگیری زبان هستید. در این آزمون، مهارت های گفتاری، مکالمه، واژگان و گرامر شما به خوبی مورد رصد و پایش قرار می گیرد. در موسسه سفیر گفتمان هم بصورت حضوری، و هم بصورت آنلاین، می توانید آزمون تعیین سطح را انجام دهید.
موسسه زبان سفیر گفتمان بهترین موسسه زبان در تهران موسسه زبان سفیر گفتمان با بیش از ۲۳ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش های نوین، همچون آموزش ترکیبی هیبرید، توانسته در این سال ها زبان آموزان زیادی را به بالاترین سطح دانش انگلیسی برساند. موسسه زبان سفیر گفتمان بهترین موسسه زبان در تهران است که خدمات مختلفی همچون دوره های عمومی برای سنین مختلف (کودک، نوجوان و بزرگسال)، دوره های آموزش تخصصی تربیت مدرس و از همه مهم تر خدمات آموزش آیلتس را ارائه می دهد. همین طور ما با برگزار کردن وبینارهای آموزش زبان و کارگاه های آموزشی (از جمله تور تهرانگردی به زبان انگلیسی )، اهتمام کرده ایم زبان آموزان را برای آزمون های مختلف همچون آیلتس و دولینگو، آماده نماییم.
ما در موسسه زبان سفیر گفتمان (به عنوان اولین ارائه دهنده سیستم آموزش ترکیبی هیبرید و بهترین موسسه زبان در تهران) اهتمام کرده ایم با برگزاری دوره های مختلف زبان برای شرکتها، و کلاس های خصوصی برای آزمون آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی، تمام شرایط لازم بمنظور ارتقای سطح کیفی مهارت های زبان را، برای هموطنان عزیز فراهم نماییم. خوشبختانه امروزه با بهره گیری از بستر اینترنت می توانیم آموزش های خودرا بصورت اصولی و جذاب برای زبان آموزان ارائه دهیم. ترکیب آموزش حضوری و آموزش های آنلاین، یکی از تازه ترین روش هایی است که موسسه سفیر گفتمان، اولین ارائه دهنده آن در کشور بوده است.


انتهای رپرتاژ آگهی


1401/02/26
19:20:43
0.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است