مدیران بیمه سرمد میثاق نامه امضا كردند

عهد ما سودآوری و جلب حداکثری رضایت مشتریان

عهد ما سودآوری و جلب حداکثری رضایت مشتریان المور: اعضای هیأت مدیره و هیات عامل، معاونان، مدیران ستادی و روسای شعب بیمه سرمد با امضای میثاق نامه، بر افزایش سودآوری و جلب حداکثری رضایت مشتریان تاکید نمودند.


به گزارش المور به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در انتها نشست مدیران و روسای شعب بیمه سرمد در مشهد مقدس، میثاق نامه این شرکت به امضای مدیرعامل، معاونان، مدیران ستادی و روسای شعب این شرکت در سرتاسر کشور رسید.
مدیران بیمه سرمد با امضای این میثاق نامه، متعهد شدند تا با تمرکز بر سه محور کار حرفه ای، برنامه محوری و بیمه داری نوین که مورد تاکید یعقوب رشنوادی در فعالیتهای بیمه گری است، این شرکت را به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه کشور برسانند.
متن میثاق نامه مدیران بیمه سرمد به شرح زیر است:
بسم رب الحسیب
ما اعضای هیأت مدیره و هیات عامل، معاونان، مدیران ستادی و روسای شعب بیمه سرمد، یک صدا و همدل می شویم تا با عزمی راسخ و تلاش مضاعف، عهد ببندیم تا با تمرکز بر سه محور کار حرفه ای، برنامه محوری و بیمه داری نوین، بیمه سرمد را به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه کشور برسانیم.
اهداف اصلی ما در سال 1401، تقویت شبکه فروش استانی، تمرکز بر خرده فروشی، تحقق پرتفوی پیشبینی شده در برنامه استراتژیک شرکت، افزایش سهم از بازار صنعت بیمه، افزایش سودآوری و در راس همه، جلب حداکثری رضایت تمامی مشتریان عزیز است که با لطف و عنایت خداوند متعال و هم افزایی به آن دست پیدا خواهیم کرد.
به امید روزهای خوب برای سرمد و سرمدی ها.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/04/08
11:37:32
0.0 / 5
148
تگهای خبر: بازار , بیمه , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است